WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu.

KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı firma Kronos Research'ten tamamen ayrı bir işletme kuruluşu olan KTG'deki trader'lar, Quantower, Tiger Trade ve Cscalp gibi profesyonel alım satım araçlarını kullanır. KTG'deki ekip, Binance ve WOO X gibi önde gelen merkezi borsalarda (CEX) işlem yapıyor.

KTG'nin kurucusu Marek Chajecki,

"Ortaklığımız, WOO X'teki ekiple daha iyi bir alım satım platformu oluştururken yakın işbirliği içinde çalışmak anlamına geliyor, çünkü ekibimiz deneyimlerimizi en iyi borsalarla paylaşıyor. KTG ayrıca makroekonomik trendler, kripto ile ilgili haberler ve yakından izlediğimiz belirli varlıklar hakkındaki görüşlerini düzenli olarak WOO Network web sitesinde yayınlanacak" dedi.

WOO Network Ecosystem'den Mitchell Williams,

"Yatırımcılar bugünlerde daha fazla beklenti içinde ve piyasadan daha iyi performans göstermek için sürekli bir fırsat arıyorlar. Fırsat arayışı, beceri, deneyim, bilgi ve kaynaklara zamana duyarlı erişimin hepsini gerektirir. KTG'nin diğer en iyi platformlarda yaptığı işlemlerden elde ettiği bilgiler, WOO X yatırımcılarına iyi performans göstermeleri için tam olarak ihtiyaç duydukları şeyleri sağlama hedefimiz açısından değerli olacaktır" dedi.

Haftalık piyasa analizi - KTG tarafından hazırlanmıştır

KTG ekibi WOO Network ile işbirliği yaparak, düzenli olarak WOO Network'ün resmi Twitter hesabı üzerinden #TradingOutlook hashtag'iyle paylaşımlar yapacak.

WOO Network, KTG'nin sunduğu deneyim ve analizlerden yararlanarak, yatırımcıların işlem fırsatlarını daha da artırmak için derin piyasa bilgisi sağlayabilir. Bu analizlerin hiçbirini kaçırmamak için WOO Network ve KTG'yi Twitter'da takip edin ve her hafta güncellemeler için bizi izlemeye devam edin!

Ya da belki de işlemlerinizi bir üst seviyeye taşımak için mükemmel bir ortam arayan deneyimli bir trader'sınız. KTG, trader'ların öğrenmelerine, gelişmelerine ve başarılı olmaları için onları güçlendirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. KTG'ye katılma hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Read Next
Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

ABD hükümeti, tüketici fiyat endeksinde (TÜFE) bir düşüş ve çekirdek TÜFE'de ise artış gerçekleştiğini açıkladı. Her ikisi de Bloomberg'in tahminlerine uygun ancak piyasanın beklediği kadar düşük değil. Bu habere tepki gösteren Bitcoin, 19.000 dolar seviyesine ulaşamadan düşüş yaşamaya başladı. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu'nun son enflasyon raporuna göre tüketici fiyatları Aralık ayında %0,1 oranında azaldı. CNBC'ye göre TÜFE'deki düşüş, Nisan 2020'den bu yana görülen en büyük düşüş oldu
Jan 13, 2023
WOO Network'ü Anlamak: 2022 4. Çeyrek Raporu

WOO Network'ü Anlamak: 2022 4. Çeyrek Raporu

2022'nin dördüncü çeyreğine ait önemli başlıklar, istatistikler ve analizler Giriş Üçüncü çeyrek ile aynı çizgide devam eden dördüncü çeyrek, birçok hizmet sağlayıcının zayıf risk yönetimi, zayıf yönetişim gibi yaşadığı sorunlar nedeniyle kripto varlıklar için çalkantılı bir dönem oldu. Dördüncü çeyreğin ana konularından biri, zayıf mali koşullar nedeniyle birçok hizmet sağlayıcısının bu yangından etkilenmesiydi. Bu yangın, FTX'in iflas etmesinden Gemini Earn ve BlockFi gibi platformların par
Jan 11, 2023
WOO tokenomikleri yenileniyor: İlk aşama

WOO tokenomikleri yenileniyor: İlk aşama

WOO Network, topluluk için faydayı ve şeffaflığı artırmak amacıyla WOO tokenomiklerinde bir takım iyileştirme yapıyor. Özet: * 2023'ün ilk yarısında, WOO Network, WOO tokenomiklerinde bir takım iyileştirmeler yapacak. İlk aşamada, token dağıtımını daha şeffaf hale getirirken mevcut sorunları ele almaya odaklanacak. * WOO Ventures, WOO DAO ve sigorta fonu artık ekosistemimizde yer almayacağı için WOO Network, maksimum arzın yaklaşık %24'ü olan 705 milyondan fazla WOO token yakımı gerçekleştir
Jan 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement