WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu.

KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı firma Kronos Research'ten tamamen ayrı bir işletme kuruluşu olan KTG'deki trader'lar, Quantower, Tiger Trade ve Cscalp gibi profesyonel alım satım araçlarını kullanır. KTG'deki ekip, Binance ve WOO X gibi önde gelen merkezi borsalarda (CEX) işlem yapıyor.

KTG'nin kurucusu Marek Chajecki,

"Ortaklığımız, WOO X'teki ekiple daha iyi bir alım satım platformu oluştururken yakın işbirliği içinde çalışmak anlamına geliyor, çünkü ekibimiz deneyimlerimizi en iyi borsalarla paylaşıyor. KTG ayrıca makroekonomik trendler, kripto ile ilgili haberler ve yakından izlediğimiz belirli varlıklar hakkındaki görüşlerini düzenli olarak WOO Network web sitesinde yayınlanacak" dedi.

WOO Network Ecosystem'den Mitchell Williams,

"Yatırımcılar bugünlerde daha fazla beklenti içinde ve piyasadan daha iyi performans göstermek için sürekli bir fırsat arıyorlar. Fırsat arayışı, beceri, deneyim, bilgi ve kaynaklara zamana duyarlı erişimin hepsini gerektirir. KTG'nin diğer en iyi platformlarda yaptığı işlemlerden elde ettiği bilgiler, WOO X yatırımcılarına iyi performans göstermeleri için tam olarak ihtiyaç duydukları şeyleri sağlama hedefimiz açısından değerli olacaktır" dedi.

Haftalık piyasa analizi - KTG tarafından hazırlanmıştır

KTG ekibi WOO Network ile işbirliği yaparak, düzenli olarak WOO Network'ün resmi Twitter hesabı üzerinden #TradingOutlook hashtag'iyle paylaşımlar yapacak.

WOO Network, KTG'nin sunduğu deneyim ve analizlerden yararlanarak, yatırımcıların işlem fırsatlarını daha da artırmak için derin piyasa bilgisi sağlayabilir. Bu analizlerin hiçbirini kaçırmamak için WOO Network ve KTG'yi Twitter'da takip edin ve her hafta güncellemeler için bizi izlemeye devam edin!

Ya da belki de işlemlerinizi bir üst seviyeye taşımak için mükemmel bir ortam arayan deneyimli bir trader'sınız. KTG, trader'ların öğrenmelerine, gelişmelerine ve başarılı olmaları için onları güçlendirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. KTG'ye katılma hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Read Next
WOO X, bu nedenden dolayı $PEPE'yi listeledi

WOO X, bu nedenden dolayı $PEPE'yi listeledi

WOO Network, $PEPE listeleyerek, kullanıcıların sıfır komisyon ve 20x kaldıraçla $PEPE alım satımı yapabilmelerine olanak sağladı. Araştırma grubu Messari'ye göre yeşil antropomorfik bir kurbağa görüntüsüne sahip olan $PEPE, 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak en hızlı büyüyen Ethereum tabanlı token haline geldi ve sadece 23 gün içinde zincir üzerinde 100.000 cüzdan sayısını aştı. WOO Network Ekosistem ekibinden Ben Yorke; "Memecoin'ler küçük cüzdanlardan gelen ilginin yeniden canlanma
May 17, 2023
Federal Rezerv, faiz artırımları ve kripto piyasaları üzerindeki etkileri

Federal Rezerv, faiz artırımları ve kripto piyasaları üzerindeki etkileri

2008 finansal krizinden bu yana, dünya genelinde merkez bankaları işlerini yapma konusunda daha saldırgan bir yaklaşım benimsedi. 2008 ve 2020'deki ekonomik karmaşayı büyük ölçekli likidite programlarıyla (diğer adıyla niceliksel genişleme olarak bilinir) mücadele ettikten sonra, faiz artırımları son zamanlarda gündemde. Birçok yeni yatırımcının kendini içinde bulduğu bir durumu ele alalım. Ani, anlaşılamaz piyasa hareketleri, işleminizi durdurur veya daha kötüsü olur. Arkadaşınız yeni bir faiz
May 3, 2023
WOO Network'ü Anlamak: 2023 1. Çeyrek Raporu

WOO Network'ü Anlamak: 2023 1. Çeyrek Raporu

2023'nün ilk çeyreğine ait önemli başlıklar, istatistikler ve analizler 2023 yılının ilk çeyreği kripto sektörü için inişler ve çıkışlarla dolu bir dönem oldu. Olumlu yanlardan bahsedecek olursak, BTC 2021 yılından beri en iyi performans gösteren çeyreğine sahip oldu ve önceki yıla göre yaklaşık %70 artış yaşayarak büyük hisse senedi, tahvil ve emtia endekslerinin çoğunu geride bıraktı. Ethereum, büyük Şanghay güncellemesi ile önemli ölçüde ilerleme kaydetti. Ayrıca Arbitrum airdrop'u yaşandı v
Apr 15, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement