Kurucu Ortağımız Jack Tan'dan Mektup - OnewithWOO

Kurucu Ortağımız Jack Tan'dan Mektup - OnewithWOO

WOO ekosistemindeki kullanıcılarımıza ve topluluğumuza,

Bu ay birinci yıl dönümümüzü kutluyoruz ve sürekli çalışkan ekibimizden, bizimle birlikte hareket etmeye devam eden büyüyen topluluğa kadar bu yolda bize destek olan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Birinci yılımıza ettiğimiz yolculukta birçok zorlukla karşılaştık. Yine de yatırımcıların en iyi performansını sergileyebilecekleri WOO X'i inşa etme konusundaki hedefimizden şaşmadık. Ben de bu fırsatı, bu hedef etrafındaki vizyonumuzu ifade etmek için kullanmak istiyorum.

Çabalamak

Merkeziyetsiz bir iş gücüyle birleştirilmiş yenilikçi endüstrimiz, saat dilimleri arasında senkronize olduğumuz, sabah ilk iş olarak gece geç saatlere kadar Slack kanalları ve Telegram mesajlarını kontrol ettiğimiz için bu, 200'den fazla ekip arkadaşımız için uzun saatler anlamına geliyor.

Başarılı olmak için sadece daha çok çalışmamız değil, aynı zamanda işleri farklı ve daha iyi etkiyle yapmamız gerekir. Yaptığımız en doğru hareket, NFT pazar yerleri oluşturmak veya pahalı spor takımlarına sponsor olmak gibi belirli eğilimleri görmezden gelmekti. Bunun yerine daha iyi ürünlere yatırım yapmayı seçtik.

Çok şey öğrendik ve hızla ilerledik, çoğu yetişmek için çabalıyordu. Kullanıcılarımızın, en iyi ticaret deneyimi, en yüksek tasarruf getirileri ve en iyi fırlatma rampası projeleri adı altında çok fazla isteği var. Büyük trader'lar için en sevilen platform olmak amacıyla tam olarak bunları sunma yolundayız. Geçen yıl bunlardan bazılarının gerçekleştiğini görmek bir zevkti ve 2023'e girerken pazar inovasyonuna liderlik ederken daha çok eğleneceğiz.

Merkeziyetsiz sistemler aracılığıyla anlamlı bir yaşam vizyonu

Uzun vadeli vizyonum: radikal bolluğun olduğu ve artık yatırıma veya ticarete gerek olmayan bir dünya. İnsanlar bunun yerine zamanlarını gerçek çıkarları ve anlamlı buldukları şeyler için harcayacaklar.

Dünya daha dengesiz hale geldikçe ve hükümetler kaçınılmaz olarak merkezi olmayan finansal sisteme adım atarken, bu vizyondan hala uzakta olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu etkileşim bize yolun basit olmadığını, ancak mümkün olduğunu gösteriyor. Bu zorlukları adım adım aşıyoruz, DeFi ve CeFi'de muhteşem özellikler ve ürünler sunmak için fırsatlar arıyoruz.

Zorluklar çok olsa da bağlılığımız hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Ayı piyasası, güçlü bir yenilikçi ürün yelpazesi oluşturmak, token ekonomisini ve kullanım durumlarını iyileştirmek, birinci sınıf bir ekip ve bizi birinci sınıf bir kripto markası olma hedefimize ulaştırmak için ilham verici bir ortak geliştirici grubu oluşturmak için bize harika bir fırsat verdi.

Yenilikçi fikirlerle yüzleşmek

Kültürümüz hiçbir zaman sıradanlığa razı olmaz, bizi yeni fikirlerle (veya birbirimizle) bir şeyleri yapmanın daha iyi yollarını bulmak için yüzleşmeye zorlar.

Ne kadar kararlı olduğumuzu anlamak için ekipten biri yakın dönem ile ilgili endişelerini dile getirdiğinde, her zaman söylediğim şey şudur: "Bu alakasız, sürekli bir zaman baskısı altında yaşıyoruz."

Kullanıcılar, token sahipleri ve bir bütün olarak toplum, finans sektöründeki yeniliğe bağımlıdır. Yeniliğe öncü olmak istiyorsak, yaptığımız her şeyde yaratıcı olup acele etmeliyiz.

Güçlü ekosistemler ve topluluklar bizi destekliyor

WOO X'i, dijital varlıkları satın almak ve satmak için bir yerden daha fazlası olacak şekilde şekillendiriyoruz. Bu nedenle, kullanıcıları güçlendiren ve destekleyen, kullanıcıların performansta gözle görülür bir artış göreceği bir yer haline getiriyoruz.

Ayrıca müşterilerimiz, yatırımcılarımız, Kronos Research ve Orderly Network gibi ortaklarımız tarafından yönetilen, dünyanın en güçlü ekosistemlerinden birine sahibiz. Bunun da ötesinde, WOO DAO, WOO Force ve WOOFi tarafından yönetilen ve markanın dünyaya yayılmasına yardımcı olan en güçlü topluluklardan birine sahip olduğumuz için de şanslıyız.

Takımın sadece bir yılda WOO X ile başardıklarından gurur duyuyorum. 2023'e girerken, trader'ların cephaneliğinin vazgeçilmez bir parçası olacak sosyal ticaret ve tahmine dayalı analitik gibi özelliklerde yenilik yapmamız için parçalar nihayet bir araya geliyor.

WOO X'e gelin ve yolculuğumuza katılın!

İçtenlikle,

Jack Tan, Kurucu Ortak, WOO Network

WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Adil bir sosyal ticaret platformuna duyulan ihtiyaç

Adil bir sosyal ticaret platformuna duyulan ihtiyaç

Sosyal ticaret, yatırımcının, kendine benzer yatırımcıların yanı sıra uzman trader'ları gözlemlediği ve yatırım stratejilerini işlem kopyalama (copy trade) veya ayna ticareti (mirror trade) yoluyla takip ettiği bir yatırım şeklidir. Finansal piyasalar hakkında çok az bilgi sahibi olanların veya hiç bilgi sahibi olmayanların da yapabileceği sosyal ticaret, geleneksel varlık yöneticilerine göre düşük maliyetli ve gelişmiş bir alternatif olarak tanımlanıyor. Kısa vadeli varlık yönetimi için bir De
Nov 29, 2022
Destekli Emir (Bracket Order) Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Destekli Emir (Bracket Order) Nedir ve Nasıl Kullanılır?

6. Ürün Döngüsü'nün piyasaya sürülmesiyle, kullanıcılarımızın WOO X'teki ticaret deneyimlerini geliştirmek için bir dizi yeni özellik sunuyoruz. Bu makalede, şu anda dünya çapında tüm kullanıcılara sunulan "Destekli Emrin" tanıtımına odaklanacağız. Destekli Emir (Bracket Order) nedir? Bir destekli emir, henüz uygulanmayan bir emirde risk ve ödülü yönetmek için kullanılan güçlü bir alım satım aracıdır. Yani bir pozisyona bağlı "kar al" ve "zararı durdur"dan oluşan bir destek oluşturur. Dolayıs
Nov 22, 2022
WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

5.000 xWOO'luk ödülden pay almak için BAB token oluşturun ve WOOFi'ı deneyin! WOOFi, eğlenceli bir etkinlik ile BAB token'a daha fazla fayda sağlamak için Binance ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyor! Önümüzdeki 2 hafta boyunca, BAB token sahipleri, 5.000 xWOO ödülünü paylaşmak için WOOFi'nin swap işlemlerini, stake etmeyi ve earn ürünlerini denemesi gerekiyor. Ne kadar çok özellik denerseniz, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Bu kadar basit! WOOFi, çok zincirli ihtiyaçlarınızı karşılama
Nov 21, 2022

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement