WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

5.000 xWOO'luk ödülden pay almak için BAB token oluşturun ve WOOFi'ı deneyin!

WOOFi, eğlenceli bir etkinlik ile BAB token'a daha fazla fayda sağlamak için Binance ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyor! Önümüzdeki 2 hafta boyunca, BAB token sahipleri, 5.000 xWOO ödülünü paylaşmak için WOOFi'nin swap işlemlerini, stake etmeyi ve earn ürünlerini denemesi gerekiyor. Ne kadar çok özellik denerseniz, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Bu kadar basit!

WOOFi, çok zincirli ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi fiyatlara, getirilere ve araçlara sahip tek adrestir. Ayrıca BNB Chain, WOOFi'ın desteklediği ilk zincirdi!

BAB token nedir?

Binance Account Bound (BAB) token'ları, BNB Chain üzerinde oluşturulmuş ve kimliğini doğrulayan herhangi bir Binance kullanıcısı tarafından kullanılabilen, devredilemez token'lardır. Bir kez talep edildikten sonra, sahibi, tıpkı WOOFi etkinliğimizde olduğu gibi bu token'ları özel avantajlara erişmek ve ödüller kazanmak için kullanabilir! Siz de bu token'ı elde etmek istiyorsanız bu basit adımları izleyin.

WOOFi etkinliğine nasıl katılırım?

Hepsi bir arada DApp olan WOOFi'ımızı denemek için sadece 2 haftanız var. WOOFi'ın ne kadar fazla özelliğini denerseniz, o kadar çok bilet talep edebilirsiniz ve 500 xWOO kazanacak 10 şanslı kişiden 1'i olma şansınız o kadar artar! Galxe kampanyamızı ziyaret ederek en fazla 5 bilete kadar talep edebilirsiniz. Bunları nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • Bilet 1 - WOOFi ile BNB Chain'de takas (swap) yapın (5$ veya daha fazla hacim)
  • Bilet 2 - WOOFi ile BNB Chain'e veya BNB Chain'den zincirler arası takas yapın (5$ veya daha fazla hacim)
  • Bilet 3 - WOOFi ile BNB Chain'de 20 veya daha fazla WOO stake edin
  • Bilet 4 - WOOFi Supercharger kasalarından birine en az 5 USDT veya 0,02 BNB yatırın
  • Bilet 5 - Galxe Pasaportunu Sahip Olun

Yukarıdaki kriterlerden bazılarını önceden tamamladıysanız tekrar yapmanıza gerek yok. Cüzdanınızda BAB token olması koşuluyla, WOOFi biletinizi/biletlerinizi talep edebileceksiniz!

Biletlerinizi almaya başlamak için Galxe kampanyamızı ziyaret edin !

Zaman çizelgesi

Yarışma 21 Kasım'da başladı ve 6 Aralık 03:00'da (TSİ) sona erecektir. Ödüller, yarışma sona erdikten sonra 14 gün içinde kazananların cüzdan adreslerine gönderilecektir.

Ödüllerinizi ikiye katlama

Kendi WOOFi Wizard NFT'nizi basıp biletlerinizi almak için aynı cüzdanı kullanarak potansiyel kazancınızı 500 xWOO'dan 1.000 xWOO'ya çıkarın. Bu büyülü başyapıta sahip olmanın diğer avantajları şunlardır:

  • WOO Network Discord'da WOOFi Wizard rolüne sahip olmak ve kanala erişim
  • Gelecekteki WOOFi yarışmalarında bonus ödüller
  • WOOFi ekibinden ön bilgi almak

Bu klavuz videoyu izleyin ve WOOFi Wizard NFT'nizi edinmek için gereken 4 görevi de tamamlayın!


WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement