WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

WOOFi, BAB token sahipleri için özel bir etkinlik başlatıyor

5.000 xWOO'luk ödülden pay almak için BAB token oluşturun ve WOOFi'ı deneyin!

WOOFi, eğlenceli bir etkinlik ile BAB token'a daha fazla fayda sağlamak için Binance ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyor! Önümüzdeki 2 hafta boyunca, BAB token sahipleri, 5.000 xWOO ödülünü paylaşmak için WOOFi'nin swap işlemlerini, stake etmeyi ve earn ürünlerini denemesi gerekiyor. Ne kadar çok özellik denerseniz, kazanma şansınız o kadar yüksek olur. Bu kadar basit!

WOOFi, çok zincirli ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi fiyatlara, getirilere ve araçlara sahip tek adrestir. Ayrıca BNB Chain, WOOFi'ın desteklediği ilk zincirdi!

BAB token nedir?

Binance Account Bound (BAB) token'ları, BNB Chain üzerinde oluşturulmuş ve kimliğini doğrulayan herhangi bir Binance kullanıcısı tarafından kullanılabilen, devredilemez token'lardır. Bir kez talep edildikten sonra, sahibi, tıpkı WOOFi etkinliğimizde olduğu gibi bu token'ları özel avantajlara erişmek ve ödüller kazanmak için kullanabilir! Siz de bu token'ı elde etmek istiyorsanız bu basit adımları izleyin.

WOOFi etkinliğine nasıl katılırım?

Hepsi bir arada DApp olan WOOFi'ımızı denemek için sadece 2 haftanız var. WOOFi'ın ne kadar fazla özelliğini denerseniz, o kadar çok bilet talep edebilirsiniz ve 500 xWOO kazanacak 10 şanslı kişiden 1'i olma şansınız o kadar artar! Galxe kampanyamızı ziyaret ederek en fazla 5 bilete kadar talep edebilirsiniz. Bunları nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • Bilet 1 - WOOFi ile BNB Chain'de takas (swap) yapın (5$ veya daha fazla hacim)
  • Bilet 2 - WOOFi ile BNB Chain'e veya BNB Chain'den zincirler arası takas yapın (5$ veya daha fazla hacim)
  • Bilet 3 - WOOFi ile BNB Chain'de 20 veya daha fazla WOO stake edin
  • Bilet 4 - WOOFi Supercharger kasalarından birine en az 5 USDT veya 0,02 BNB yatırın
  • Bilet 5 - Galxe Pasaportunu Sahip Olun

Yukarıdaki kriterlerden bazılarını önceden tamamladıysanız tekrar yapmanıza gerek yok. Cüzdanınızda BAB token olması koşuluyla, WOOFi biletinizi/biletlerinizi talep edebileceksiniz!

Biletlerinizi almaya başlamak için Galxe kampanyamızı ziyaret edin !

Zaman çizelgesi

Yarışma 21 Kasım'da başladı ve 6 Aralık 03:00'da (TSİ) sona erecektir. Ödüller, yarışma sona erdikten sonra 14 gün içinde kazananların cüzdan adreslerine gönderilecektir.

Ödüllerinizi ikiye katlama

Kendi WOOFi Wizard NFT'nizi basıp biletlerinizi almak için aynı cüzdanı kullanarak potansiyel kazancınızı 500 xWOO'dan 1.000 xWOO'ya çıkarın. Bu büyülü başyapıta sahip olmanın diğer avantajları şunlardır:

  • WOO Network Discord'da WOOFi Wizard rolüne sahip olmak ve kanala erişim
  • Gelecekteki WOOFi yarışmalarında bonus ödüller
  • WOOFi ekibinden ön bilgi almak

Bu klavuz videoyu izleyin ve WOOFi Wizard NFT'nizi edinmek için gereken 4 görevi de tamamlayın!


WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Kripto yatırımcıları, Fed 25 baz puanlık faiz artırım kararına olumlu tepki verdiğinden, trader'lar memecoin'lerde satış yaparken bile Bitcoin fiyatı 24.000 USD seviyelerine yükseldi. WOO X'te BTC, faiz kararı açıklandığında 24.000 USD seviyelerine yaklaştı ve toplantıdan sonra [TSİ 03:00] 24.257 dolara ulaştı. Bu yazının yazıldığı sırada, BTC, 23.800 dolar civarında işlem görüyor. WOO Network'ün yaptığı ankete göre analistler, piyasanın haberlere olumlu tepki verdiği konusunda hemfikir, ancak
Feb 2, 2023
FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

Son haftalarda BTC için pek bir şey değişmedi. Bu yıl iki ayaklı yükseliş trendinin ardından konsolide olduk. Pazar günü, 22.300 dolar seviyesi, alış baskısının kaydedilmesi nedeniyle destek olarak çalıştı. BTC hafta ortasında yukarı yönlü hareket etmeye çalıştı, ancak bu, sürdürülebilir olmadı ve hemen satışlar geldi. Pazar günkü girişim yine başarısız oldu ve böylece tekrar konsolide alanına geriledi. Tercihimizi uzun vadeli düşünmek ve gün içi zayıflıkları alım fırsatı olarak kullanmak yönü
Jan 31, 2023
WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu. KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı f
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement