WOO Network інтегрується з Quantower. Переваги партнерства

WOO Network інтегрується з Quantower. Переваги партнерства

Quantower інтегрувалася з криптовалютною біржею WOO Network, яка надає трейдерам ліквідність інституційного рівня. Далі описані переваги цієї події, а також причини величезного попиту на таку інтеграцію серед спільноти трейдерів.

WOO Network — універсальна мережа глибокої ліквідності, яка поєднує трейдерів, біржі та інституційних гравців. Це відбувається завдяки кращим у своєму класі ліквідності, виконанням угод та стратегіям генерації прибутковості за рахунок невеликих або навіть нульових витрат. Загалом WOO Network задовольняє потреби трейдерів будь-якого рівня та розміру за допомогою трьох продуктів. Йдеться про централізовану біржу з нульовими комісіями під назвою WOO X та дві децентралізовані торгові платформи під назвою WOOFi і WOO DEX.

WOO Network була заснована в 2019 році компанією Kronos Research, причому проєкт вже має в розпорядженні команду експертів та інструментів, здатних вивести активність трейдерів на новий рівень. Мережа ліквідності WOO забезпечує глибокий біржовий ордербук, вузький спред та привабливі ціни виконання. Водночас серед партнерів WOO Network є Binance, Kucoin та багато інших топових криптовалютних бірж.

Платформа Quantower підходить для різних класів активів та зручна при торгівлі як на спотових, так і ф'ючерсних ринках WOO Network. Трейдерам-початківцям краще вибрати спотову торгівлю для купівлі та продажу активів, у той час як ф'ючерси та спотово-маржинальна торгівля передбачає використання кредитного плеча заради потенційного збільшення прибутку на угодах. WOO Network підтримує близько 110 спотових та 70 ф'ючерсних ринків, які дозволяють торгувати без комісій. До них входять BTC, ETH, AAVE, MATIC і SAND, а також багато інших популярних криптоактивів разом із відносно новими проєктами.

Ще однією сильною стороною мережі WOO є низькі торгові комісії або й зовсім їхня відсутність для власників невеликого обсягу нативного токена біржі під назвою WOO. Такий підхід неймовірно привабливий для великих трейдерів, які спроможні щодня економити тисячі доларів на комісіях. Наприклад, для трейдера зі щоденними торговими обсягами 100 тисяч доларів на WOO X стейкінг всього 1800 WOO дозволить зберегти аж до 182 500 доларів протягом року.

Три безкоштовні місяці для Quantower premium

У якості привітального бонусу Quantower пропонує користувачам WOO Network безкоштовний доступ до преміум-функцій платформи. Ініціятива стартувала 26 жовтня та триватиме три місяці. Представники Quantower упевнені, що WOO Network стане преміум-партнером у майбутньому.

Унікальна пропозиція для WOO X

На честь інтеграції WOO X дарує 30 днів винагород для нових користувачів, які створять обліковий запис на біржі WOO X та використовуватимуть її для торгівлі через платформу Quantower. Кожен учасник акції отримає тридцятиденний період API-трейдингу без комісій, починаючи з 26 жовтня. Також нові користувачі мають шанс виграти:

  • 1 BTC
  • Частку призового фонду в 20 тисяч WOO
  • 5 тисяч WOO для трейдера з найбільшим торговим обсягом
  • 5 тисяч WOO для трейдера з найкращим показником PnL

Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement