В очікуванні нової ставки ФРC

В очікуванні нової ставки ФРC

Як зараз торгується $BTC, і які можливості попереду? KTG Global ділиться своїми ідеями в #TradingOutlook цього тижня.

Останніми тижнями в русі $BTC мало що змінилося. Після двох етапів зростання ціни цього року ми залишилися в консолідації. Недільний мінімум у 22,300 доларів спрацював як сильна підтримка, яку агресивно купували.

У середу біткойн спробував піднятися вгору, але ціна не закріпилася. Недільна спроба знову провалилася. Таким чином, ми повернулися в діапазон.

Перевага надається довгостроковому упередженню та використанню будь-якої внутрішньоденної слабкості як опції для купівлі. Однак тенденція втрачає оберти – друга ланка набагато менша, ніж перша, і спроби просунутися вище зараз не вдаються, тому ми дуже обережні.

Можливо, не варто намагатися зловити вершину. Як зазначалося минулого тижня, стійкий прорив у 22,300 доларів, ймовірно, дасть нам довгоочікуваний відкат/розворот.

Поки ми вище, немає жодних причин бути продавцем, якщо тільки не для скальпу або середньої реверсії торгівлі протягом дня. Краще мати короткостроковий імпульс на вашому боці, якщо торгувати в шорт.

Цього тижня основна увага буде зосереджена на рішенні FOMC щодо ставок і оголошення нової ставки ФРС в середу, 01 лютого. Ринок також зверне свою увагу на рішення ЄЦБ щодо ставок у четвер, а потім на NFP у п’ятницю.

Ринкові очікування для FOMC – підвищення ставки на 0.25%. Будь-який сюрприз повинен спричинити значні зміни ринку (0.5% – у бік зниження, відсутність підвищення – у бік зростання).


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement