Інтеграція WOO X з Ramp дозволить купити криптовалюту за фіат

Інтеграція WOO X з Ramp дозволить купити криптовалюту за фіат

На WOO X тепер інтегрований сторонній платіжний віджет Ramp. Він здатний забезпечити проведення швидких та безпечних платежів, завдяки чому криптотрейдингом без будь-яких комісій зможе насолоджуватися більша кількість користувачів.

Торгівля без комісій — для усіх

Популяризація криптотрейдингу з нульовими комісіями пов'язана з масою викликів, і один із найсуттєвіших з них — обмежений доступ до цієї особливості. Втім, більше проблема не актуальна.

Тепер на WOO X інтегрована Ramp, а отже криптовалютна біржа отримала підтримку цілого ряду платіжних методів з фіату в криптовалюти. Йдеться про Apple Pay, звичайні банківські перекази та перекази SEPA, систему Faster Payment (FPS) і навіть Revolut. Відповідно, користувачам WOO X більше не доведеться залишати платформу заради швидкої та безпечної купівлі криптоактивів.

Зручність є ключовою характеристикою WOO X для нових користувачів, і Ramp зробить її ще більш відчутною. І це справді так, адже тепер пробіл між традиційною фінансовою системою та світом цифрових валют у рамках платформи буде закритий.

Чому Ramp?

Ramp докладає серйозних зусиль для популяризації Web3, надаючи бізнесам надійне та інтуїтивно зрозуміле рішення для оплати. Платформа підтримує розумну систему підтвердження особистості (KYC), різноманітні платіжні методи та чимало регіонів. З урахуванням цього компанія суттєво прискорює підготовчий етап нових учасників криптоіндустрії, при цьому задовольняючи всі вимоги регуляторів.

Станом на сьогоднішній день Ramp інтегрована більш ніж з 400 лідерами індустрії на кшталт Axie Infinity, Ledger та Trust Wallet. Тому не дивно, що тепер вона є і на WOO X.

Хто може використовувати Ramp?

Послуга доступна для будь-якого користувача WOO X, який пройшов підтвердження особи на рівні KYC 2. Також він не повинен перебувати в одній з країн, які не підтримуються.

Тому переходьте у вкладку “Фіат” та обмінюйте EUR, USD або GBP на USDT, які незабаром будуть зараховані на ваш баланс на WOO X. Посібник з обміну разом із додатковою інформацією про стягувані комісії та можливі ліміти доступний у Службі підтримки WOO X.

Докладніше про переваги Ramp

Ramp створює платіжні рейки, які ведуть у світ Web3 і заразом – до реалізації концепції інтернету цінності. Платформа допомагає компаніям впровадити платіжні рішення, одночасно з цим усунувши труднощі та підвищивши довіру для користувача, який перемикається між фіатом та криптою.

Ось головні плюси платформи:

  • Миттєва інтеграція: єдиний простий комплект для розробки програмного забезпечення (SDK) та відсутність необхідності у підписі для початку роботи
  • Розумна система KYC: використання системи відкритого банкінгу та інших даних для спрощення процесу підтвердження особистості (KYC)
  • Плавна робота: інтеграція у додатки партнерів та робота безпосередньо в їх рамках
  • Відповідність вимогам регуляторів: реєстрація в Агентстві по боротьбі з фінансовими злочинами у складі Міністерства фінансів США (FINCEN) та Управлінні з фінансового регулювання та нагляду Великобританії (FCA).
  • Підтримка кількох платіжних методів: підтримка кредитних та дебетових карт, банківських переказів, Apple Pay тощо
  • Робота у всьому світі: підтримка більш ніж 170 країн

Ramp була заснована у 2018 році і сьогодні користується довірою понад 400 глобальних бізнесів, включаючи лідерів індустрії на кшталт Axie Infinity, Brave Browser, DeFi Kingdoms, GameStop, Ledger, Loopring, Opera Browser, Sorare і Trust Wallet.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement