WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu.

KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı firma Kronos Research'ten tamamen ayrı bir işletme kuruluşu olan KTG'deki trader'lar, Quantower, Tiger Trade ve Cscalp gibi profesyonel alım satım araçlarını kullanır. KTG'deki ekip, Binance ve WOO X gibi önde gelen merkezi borsalarda (CEX) işlem yapıyor.

KTG'nin kurucusu Marek Chajecki,

"Ortaklığımız, WOO X'teki ekiple daha iyi bir alım satım platformu oluştururken yakın işbirliği içinde çalışmak anlamına geliyor, çünkü ekibimiz deneyimlerimizi en iyi borsalarla paylaşıyor. KTG ayrıca makroekonomik trendler, kripto ile ilgili haberler ve yakından izlediğimiz belirli varlıklar hakkındaki görüşlerini düzenli olarak WOO Network web sitesinde yayınlanacak" dedi.

WOO Network Ecosystem'den Mitchell Williams,

"Yatırımcılar bugünlerde daha fazla beklenti içinde ve piyasadan daha iyi performans göstermek için sürekli bir fırsat arıyorlar. Fırsat arayışı, beceri, deneyim, bilgi ve kaynaklara zamana duyarlı erişimin hepsini gerektirir. KTG'nin diğer en iyi platformlarda yaptığı işlemlerden elde ettiği bilgiler, WOO X yatırımcılarına iyi performans göstermeleri için tam olarak ihtiyaç duydukları şeyleri sağlama hedefimiz açısından değerli olacaktır" dedi.

Haftalık piyasa analizi - KTG tarafından hazırlanmıştır

KTG ekibi WOO Network ile işbirliği yaparak, düzenli olarak WOO Network'ün resmi Twitter hesabı üzerinden #TradingOutlook hashtag'iyle paylaşımlar yapacak.

WOO Network, KTG'nin sunduğu deneyim ve analizlerden yararlanarak, yatırımcıların işlem fırsatlarını daha da artırmak için derin piyasa bilgisi sağlayabilir. Bu analizlerin hiçbirini kaçırmamak için WOO Network ve KTG'yi Twitter'da takip edin ve her hafta güncellemeler için bizi izlemeye devam edin!

Ya da belki de işlemlerinizi bir üst seviyeye taşımak için mükemmel bir ortam arayan deneyimli bir trader'sınız. KTG, trader'ların öğrenmelerine, gelişmelerine ve başarılı olmaları için onları güçlendirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. KTG'ye katılma hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement