Zrozumienie WOO: Raport za IV kwartał 2023 r. i prognozy na 2024 r

Zrozumienie WOO: Raport za IV kwartał 2023 r. i prognozy na 2024 r

Ten obszerny, 17-stronicowy raport i prognoza zawierają podsumowanie ekosystemu, prognozy, informacje o nowych produktach i ogólne spojrzenie na rynek na nadchodzący rok.


Zobacz pełen plik PDF, aby uzyskać wszystkie informacje, w tym wiadomość od współzałożyciela Jacka Tana, którą znajduje się poniżej:

W obliczu burzliwych wydarzeń w branży kryptowalut po katastrofach w 2022 roku, nasze podejście było niezmienne. Pozostaliśmy skoncentrowani na rozwoju, tak jak to robiliśmy w poprzednich cyklach. Naszą podróż charakteryzowała nie tylko trudność, ale także nasza wytrwałość i siła w pokonywaniu wyzwań.

Nie jesteśmy obcy trudnym czasom, a rzeczywiście często mówi się, że trudności kształtują charakter. Rok 2023 był dla nas próbą naszej wytrzymałości, wzmacniając naszą zdolność do adaptacji, bycia zaradnymi i podejmowania zdecydowanych działań. Nasz zespół wyszedł z tego silniejszy, umocniony przez wyzwania, jakie stawiano przed nami. Jednak ważne jest uznanie, że nasz postęp to nie tylko indywidualne osiągnięcie. To wspólny wysiłek naszego zaangażowanego zespołu, wspierającej społeczności, zaangażowanych partnerów, doświadczonych doradców i godnych zaufania inwestorów. Wasza niezachwiana wiara w naszą wizję inspiruje pewnością siebie, wyższą wydajnością i radością dla każdego użytkownika zawsze były naszymi fundamentalnymi wartościami.

Spoglądając wstecz i w przyszłość

Od wprowadzenia Multi-MM, pierwszego transparentnego i aktualnego bilansu, po WOO Turkey, WOOFI Swap, i dex orderbook, oraz uzyskanie wielu rejestracji VASP, nasza podróż była pełna różnorodności i wydarzeń. Jak pokazują nasze częste aktualizacje na Twitterze, nieustannie pracowaliśmy. Niektóre projekty przyniosły znaczne korzyści przy minimalnym wysiłku, podczas gdy inne wymagały znacznych zasobów, ale nie spełniły oczekiwań co do zaangażowania użytkowników. W tej branży, podobnie jak w życiu, nie ma nagrody za samą walkę z trudnościami. Obecnie skupiamy się na projektach wysoce angażujących, ale na tych na których jesteśmy pewni, że będą rezultaty.

Ostatnie lata były kowadłem nauki, doskonaląc naszą zdolność do omijania trudnych, ale niskowpływowych scenariuszy. Teraz tańczymy z większą zręcznością w kierunku naszej wizji. Regulacje zarówno w CeFi, jak i DeFi, się zaostrzają, i wybieramy nie opór, ale przyjęcie tych zmian. WOO X ma na celu uzyskanie licencji w kluczowych lokalnych i globalnych jurysdykcjach, dążąc do IPO, aby konkurować z gigantami takimi jak Coinbase. Wykluczając użytkowników z USA i wprowadzając rygorystyczne zasady KYC & AML od samego początku, jesteśmy teraz dobrze ustawieni, aby przyspieszyć nasz wzrost na uregulowanej ścieżce, która się przed nami rozwija.

CeFi będzie nadal kwitnąć w przewidywalnej przyszłości, nawet gdy regulacje będą bardziej rygorystyczne. Jednak zdecydowanie wierzę, że przyszłość należy do DeFi. Jego konkurencyjny charakter jest oczywisty: WOOFi Swap, na przykład, zdobył około 2% ogólnego rynku bez korzystania z zachęt w postaci tokenów WOO. Ten sukces wynika z braku barier na rynku wymiany DeFi — zwycięża po prostu najlepsza cena. Z szybko poprawiającym się doświadczeniem użytkownika przewidujemy znaczący wzrost wolumenu obrotu na DeFi w 2024 roku i dalej. Naszym celem nie są uprzedzenia czy nadzieje, ale przejrzystość i dostarczanie unikalnej wartości.

W tym raporcie przyjrzymy się naszej gamie produktów i skoncentrujemy się szczególnie na tokenie WOO, fundamencie naszego ekosystemu. Poświęcimy chwilę na uznanie znaczącego postępu naszych platform handlowych CeFi i DeFi. Nasze podejście do oceny naszej przeszłej wydajności jest rygorystyczne i dokładne, a patrząc w przyszłość, robimy to pokornie, w pełni świadomi nieprzewidywalnego charakteru tej szybko zmieniającej się branży. Rozpoznając nieprzewidywalność wyników w tej dynamicznej branży, dawno temu wybraliśmy podjęcie niepewności, zapakowanie jej wystarczającej ilości siły i determinacji, a przede wszystkim cieszenie się podróżą!

Jack Tan,

Co-founder, WOO

Link do pełnego raportu:

https://blog.woo.org/content/files/2023/12/A-definitive-guide-to-WOO-in-2024.pdf


Powyższa treść nie stanowi rekomendacji dotyczącej strategii inwestycyjnych i handlowych, ani nie stanowi oferty, zaproszenia ani rekomendacji jakiegokolwiek produktu lub usługi. Treść służy wyłącznie do celów udostępniania informacji. Każdy, kto podejmuje lub zmienia decyzję inwestycyjną w oparciu o treść, sam ponosi skutki lub stratę.

Treść tego dokumentu została przetłumaczona na różne języki i udostępniona na różnych platformach. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności lub niespójności pomiędzy różnymi postami spowodowanych błędnym tłumaczeniem, wersja angielska na naszej oficjalnej stronie internetowej będzie wiążąca.

Read Next
Aktualizacja dotycząca transparetności: Przegląd incydentu płynności z dnia 18 listopada.

Aktualizacja dotycząca transparetności: Przegląd incydentu płynności z dnia 18 listopada.

* WOO X przez około 2 godziny było niedostępne, pełne usługi zostały przywrócona w ciągu 11 godzin. * 227 użytkowników, którzy doświadczyli likwidacji w wyniku nietypowych warunków płynności, otrzymuje odszkodowanie. * 100% wypłat zostało przetworzonych (około 13 milionów dolarów w netto wypływach w ciągu 48 godzin). * Dołączyły 3 dodatkowe zespoły do market makingu w celu zmniejszenia zależności od pojedynczego dostawcy płynności. * WOO X przyspieszyło wprowadzenie nowych konkurencyjnych i
Nov 22, 2023
Witaj w nowej erze na blockchainie: WOOFi Pro jest dostępne na Arbitrum

Witaj w nowej erze na blockchainie: WOOFi Pro jest dostępne na Arbitrum

Bezgazowy DEX CLOB przechodzi z udanego testnetu na mainet. Z depozytami na wielu łańcuchach, interfejsem użytkownika na poziomie CeFi oraz udziałem w dochodach. Poznaj WOOFi Pro Witajcie w świecie WOOFi Pro - protokołu perps oparty na książce zleczeń, który oferuje dźwignię nawet do 20x i jest dostępny dla każdego, gdziekolwiek i kiedykolwiek poprzez dowolny łańcuch EVM wybrany przez użytkownika. WOOFi Pro jest pionierem hybrydowego podejścia, łącząc znakomitą jakość interfejsu użytkownika (U
Nov 2, 2023
WOO odkupuje udziały i tokeny od upadłego Three Arrows Capital

WOO odkupuje udziały i tokeny od upadłego Three Arrows Capital

6 październik, 2023 - WOO ogłosiło dzisiaj, że osiągnęło porozumienie z Teneo, wierzycielami majątku Three Arrows Capital (3AC), które obejmuje odkupienie udziałów i tokenów nabytych przez 3AC w ramach rundy Series A WOO w listopadzie 2021 roku. Jako rozwiązanie równościowe dla wszystkich udziałowców, WOO zgodziło się anulować udziały 3AC i proporcjonalnie zwiększyć udziały wszystkich pozostałych udziałowców. Dodatkowo, 20 milionów tokenów odkupionych przez WOO zostanie przesłanych na adres do s
Oct 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement