WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys.

Otwarci dla przedsięwzięć na Linea

Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlowe w Black Friday.

W tej analogii to protokoły, które teraz otwierają swoje sklepy z dobrymi produktami w najlepszych lokalizacjach, odniosą sukces. I to właśnie dlatego WOOFi otwiera nową placówkę na Linea. Wierząc, że będzie to miejsce, które rozkwitnie zarówno dzięki użytkownikom, jak i aplikacjom, WOOFi dziś wdrożył wymianę ETH - USDC na tej platformie.

"Ale co sprawia, że jesteście tacy pewni, że Linea odniesie sukces?" Co byś odpowiedział, gdybym powiedział ci, że Linea jest wspierana przez Consensys - twórców portfela MetaMask, który ma teraz 100 milionów użytkowników, oraz dostawcę węzłów Infura, który obsługuje 2 biliony żądań rocznie? Czy to odpowiedź na twoje pytanie?

Dodatkowe powody, dla których lubimy Linea:

  • Silna współpraca: Zespół WOOFi i Linea są bardzo blisko związane. Po pierwsze, zaprosili nas, abyśmy przejęli ich stoisko na ethCC, a następnie gościli George'a Heatha, lidera ds. marketingu WOOFi, jako panelistę podczas ich wydarzenia towarzyszącego L'Apéro. Od tego czasu utrzymujemy stały kontakt, a teraz nadszedł czas, abyśmy posunęli sprawy na kolejny etap.
  • Wpływ Consensys: Wpływ, jaki Consensys posiada, jest niezrównany, i Linea będzie pierwsza w kolejce do otrzymania pełnego wsparcia. W rzeczywistości użytkownicy MetaMask mogli zauważyć, że Linea została dodana do listy obsługiwanych sieci w portfelu, wraz z funkcjami mostu i wymiany wbudowanymi w portfel. To daje rozwijającemu się ekosystemowi znaczącą widoczność i dostępność - obie te cechy są kluczowe dla wzrostu adopcji.
  • Kompatybilność z EVM: Linea jest bardzo kompatybilna z EVM, więc może obsługiwać większość aplikacji zbudowanych na Ethereum bez konieczności przepisywania kodu przez programistów ani dodatkowych audytów. Dlatego już teraz działa na niej wiele protokołów, a wkrótce wystartują również takie znane platformy jak Uniswap, Aave i Stargate. Z takimi liderami na pokładzie spodziewamy się, że platforma będzie przyciągać użytkowników i generować dużą aktywność handlową, co jest dokładnie tym, czego WOOFi szuka w ekosystemie.

Co WOOFi przyniesie dla Linea:

WOOFi otworzy w Linea bramy płynności, umożliwiając traderom wymianę pomiędzy ETH, a USDC w znacznych ilościach od samego początku. 80% wszystkich wpływów z nowego strumienia opłat za wymianę będzie wyłącznie dzielony z posiadaczami tokena WOO, natomiast pozostałe 20% trafi do brokerów, takich jak 1inch, Paraswap, OpenOcean i innych, w ramach naszego trwającego programu brokerskiego.

Więcej źródeł przychodu dla posiadaczy WOO zostanie uruchomione dzięki dodaniu kolejnych aktywów możliwych do handlu i wsparciu między łańcuchowemu. Warto wspomnieć, że WOOFi już przeprowadził ponad 1,6 miliona wymian między łańcuchami, a spodziewamy się, że Linea przyczyni się do zwiększenia tej liczby, ponieważ użytkownicy WOOFi skorzystają z możliwości szybkiego i bezproblemowego wejścia do ekosystemu z różnorodnych aktywów za pomocą jednego kliknięcia.


Wypróbuj dziś WOOFi na Linea

  1. Przejdź do mostu Linea

2. Podłącz swój portfel MetaMask i podaj ilość ETH, którą chcesz przetransferować

3. Kliknij „start bridging”

Gdy środki dotrą (może to potrwać do 20 minut), przejdź do WOOFi i doświadcz dzisiaj niezrównanego połączenia szybkiego i efektywnego działania, szybkich prędkości i niskich opłat.

-

Powyższe treści nie stanowią rekomendacji dotyczącej strategii inwestycyjnych i handlowych, ani oferty, zachęty lub rekomendacji żadnego produktu lub usługi. Treść ma jedynie charakter informacyjny. Każda osoba podejmująca decyzję inwestycyjną lub zmieniająca ją na podstawie powyższej treści czyni to na własne ryzyko i ponosi tego skutki lub straty. Treść tego dokumentu została przetłumaczona na różne języki i udostępniona na różnych platformach. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności lub niezgodności pomiędzy różnymi postami spowodowanymi błędnymi tłumaczeniami, wersja angielska na naszej oficjalnej stronie internetowej ma pierwszeństwo.


Read Next
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023
Trading Competition: Tealstreet x PermabearXBT

Trading Competition: Tealstreet x PermabearXBT

Najlepsi traderzy WOO X na platformie Tealsteet, opierając się na wolumenie, podzielą się pulą nagród w wysokości 15 000 WOO. Zawody trwają od 10 lipca do 23 lipca. Konkurs odbywa się z okazji integracji WOO X z Tealsteet. Jest to terminal transakcyjnym dla instrumentów pochodnych kryptowalut. Jednocześnie, traderzy biorący udział w konkursie dzięki skorzystaniu z reflinka od światowego eksperta PermabearXBT, również podzielą taką samą pule nagród. Czas trwania kampanii: od godziny 10:00, 10 l
Jul 10, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement