Як WOO X заробляє на торгівлі з нульовою комісією?

Як WOO X заробляє на торгівлі з нульовою комісією?

Біржа WOO X потрапила в заголовки завдяки своїй моделі торгівлі з нульовою комісією, а зовсім недавно — була визнана The Block Research одним із найвигідніших торгових рішень. Інновація не залишилася непоміченою іншими лідерами галузі — компанія WOO Network залучила $42 млн у серії фінансування, яку провели Binance Labs, Crypto.com і багато інших криптовалютних гігантів. Все це призводить до простого питання: як WOO Network залишається на плаву, не заробляючи на комісії з торгівлі?

Неефективність традиційних бірж

Ні для кого не секрет, що трейдери і розничні криптовалютні інвестори роками терплять невдачі. Просто подивіться на величезні витрати на маркетинг — криптовалютні біржі витрачають гроші на спонсорство всього, від вашого місцевого стадіону до вашої улюбленої машини F1, і навіть на Супербоул.

У будь-якої угоди є кілька сторін:

  • Користувач, який хоче укласти угоду
  • Платформа або брокер, що приймає угоду
  • Маркетмейкер (ММ), який заповнює іншу сторону ордера
  • Друга біржа, де ММ може хеджувати угоду і повернутися в ринково-нейтральну позицію

На традиційній біржі кожна із цих сторін має різні інтереси, наприклад, біржа стягає комісію, MM додає спред, а друга біржа також буде очікувати комісію від MM.

Ця неефективна модель посилюється наявністю токсичних команд високочастотного трейдингу (HFT), автоматизовані торгові стратегії яких спрямовані на отримання прибутку за рахунок ММ. У відповідь ММ ще більше розширює свої спреди, щоб зберегти прибутковість. Біржі використовують HFT, великі обсяги яких є основним джерелом комісійних доходів для бірж, а також добре виглядають з погляду маркетингу.

WOO X змінює цю модель кількома способами:

  1. Ліквідність (наявність відкритого інтересу, тобто ордерів у стакані) інтегрується з інших джерел CeFi та DeFi, що усуває необхідність у сторонніх маркетмейкерах, які прагнуть отримання прибутку.
  2. Токсичні HFT відфільтровуються за допомогою обмеженої швидкості API, що дозволяє WOO X підтримувати більш вузькі спреди.
  3. WOO X виступає як брокер для інших бірж, знижуючи витрати на хеджування.
  4. Дохід від торгівлі, який зазвичай генерується та утримується сторонніми маркетмейкерами, розподіляється між WOO X та власниками токенів WOO за допомогою щомісячного викупу та спалювання токена.

Таким чином, WOO X краще узгоджує стимули між усіма сторонами угоди та, в результаті, може забезпечити найкраще цінове виконання для користувачів. Простими словами, ви зберігаєте більше з того, що заробляєте на трейдингу!

Ми не зупиняємось на торгівлі з нульовою комісією

WOO X також робить ринки ефективнішими за допомогою Trade-to-Earn (T2E), де стейкери WOO отримують знижки на ринкові ордери. Все так, ви можете отримувати токени WOO за торгівлю.

Більше того, ця система знижок не інфляційна для токена. WOO Network використовує щомісячний механізм викупу та спалювання токенів, при якому 50% доходу компанії використовується для викупу WOO на відкритому ринку та їх спалювання назавжди. Що більше ордерів на WOO X, то більший дохід, що призводить до збільшення викупу щомісяця, що робить токеноміку WOO захищеною від інфляції.

Щоб ще більше компенсувати інфляцію, WOO Network зіставляє суму будь-якої знижки T2E та спалює її безпосередньо із заблокованої пропозиції токенів.

Це створює петлю позитивного зворотного зв'язку, в якому користувачів WOO X заохочують торгувати більше, щоб заробити більше, що призводить до того, що токенів спалюється більше, спонукаючи більше користувачів вносити токен на стейкінг, і таким чином продовжувати цикл.

Демократизація доступу до ринків

Одна з цілей WOO Network – демократизувати доступ до ефективних ринків за доступною ціною. Ми покінчили з невдалою ерою торгівлі з високими комісіями, тому будь-хто, від торгових інститутів до вас, може купувати і продавати більше активів, зберігаючи при цьому більшу частину того, що заробили на торгівлі.

Занадто добре, щоб бути правдою? Хтось повинен у всьому цьому програвати, так? Біржі, які залежать від високих комісій, безперечно перебувають у невигідному становищі, поряд із високочастотними торговими командами, які використовують агресивні стратегії. Унікальна стратегія агрегації ліквідності WOO Network означає, що вся влада дістається вам, скромному любителю криптовалюти.

Read Next
Криптовалютній біржі WOO X виповнився рік. Чого чекати далі?

Криптовалютній біржі WOO X виповнився рік. Чого чекати далі?

Восени біржа WOO X відсвяткувала свою першу річницю. Захід складався з декількох івентів, причому їхня друга хвиля почалася з листа співзасновника WOO Network Марка Піментеля. У своєму вітальному посланні Марк згадав про довгий і водночас плідний процес створення продукту, який чимось нагадує трейдинг. Лист був адресований користувачам торгової платформи у всьому світі, тому варто з ним ознайомитися. “Дуже приємно бачити досягнення WOO X, які стали реальністю лише за рік. Загалом я досі пам'ята
Nov 29, 2022
Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Команда WOO Network продовжує працювати над нововведеннями, які роблять трейдинг на криптовалютній біржі WOO X ще приємнішим. Сьогодні ми зосередимося на ордерах під назвою тейк-профіт та стоп-лос, комбінація яких разом з початковою позицією також відома як брекет-ордер – від англійського “bracket”, тобто “дужка”. Наразі такі ордери доступні користувачам WOO X по всьому світу. До торгівлі на WOO X Що таке тейк-профіт і стоп-лос Поєднання тейк-профіту та стоп-лоса – потужний трейдинговий і
Nov 24, 2022
WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

Польща має величезний інноваційний потенціал як епіцентр розвитку цифрових активів всередині Європейського союзу, та WOO Network його визнає. Саме тому компанія приєдналася до ініціятиви FinTech Poland Ecosystem, метою якої є обмін важливою інформацією щодо одночасно безпечного, передового та відповідального ринку криптоактивів у цій країні. Останнім часом у Польщі спостерігається зростання кількості користувачів криптовалютних гаманців, до того ж все більше компаній починає приймати крипту у я
Nov 4, 2022

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement