WOO X ogłasza pulę nagród o wartości 100 000 WOO na trading competition organizowanym z powodu 35 nowych listingów

WOO X ogłasza pulę nagród o wartości 100 000 WOO na trading competition organizowanym z powodu 35 nowych listingów

Zaledwie miesiąc po ogłoszeniu zmiany modelu biznesowego, która wejdzie w życie 3 lipca, WOO network ogłosiło 35 nowych listingów oraz podpisanie umów z nowymi głównymi partnerami handlowymi, wzmacniając tym samym pozycję platformy WOO X jako profesjonalnej platformy dla traderów.

Firma ogłosiła również rozpoczęcie trading competition o łącznej puli nagród wynoszącej 100 000 WOO, podkreślając głęboką płynność, doskonałą egzekucje transakcji i dostosowywalny interfejs handlowy, które wyróżniają WOO X spośród konkurencji.

"Nowe listingi są częścią ciągłej modernizacji naszej platformy, aby dostosować ją do większej liczby aktywów, poprawiać egzekucje transakcji i zwiększać płynność. Wraz z wprowadzeniem zmienionego modelu biznesowego, użytkownicy WOO X mogą spodziewać się dalszych ulepszeń spreadów i egzekucji" - powiedział Ben Yorke, wiceprezes ds. Ekosystemu.

"W tym miesiącu zorganizowaliśmy kilka trading competition, aby umożliwić nowym i obecnym użytkownikom doświadczenie wprowadzonych przez nas ulepszeń" - zauważył Yorke.


51 000 WOO do wygrania w Battle Royale

Aby uczcić kamienie milowe WOO X, 51 000 WOO zostanie rozdysponowana jako nagrody dla traderów z najwyższym wolumenem na odpowiednich parach, użytkowników z największą liczbą referali, nowych użytkowników z weryfikacją KYC oraz użytkowników, którzy poprawnie zgadną najpopularniejszą parę handlową.

Zwycięzcy Battle Royal Trade-to-win podzielą się pulą nagród o wartości 10 000 WOO, podczas gdy zwycięzcy fazy pojedynku Trade-to-win dzielą się pulą nagród o wartości 20 000 WOO. Nowo zweryfikowani użytkownicy otrzymają automatycznie bonus powitalny w wysokości 100 WOO.

Trading competition o nazwie Battle Royale odbędzie się od 3 do 23 lipca, gdzie najlepsi traderzy będą walczyć o sukces, jednocześnie doświadczając możliwości platformy WOO X i głębokiej płynności, jakiej nie znajdą nigdzie indziej.

Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w konkursie. https://x.woo.org/battle-royale?utm_source=coinmarketcap&utm_medium=article&utm_campaign=battle_royale&utm_content=battle_royale_coinmarketcap_article_]

50 000 WOO jako pula nagród dla handlu na platformach Tealstreet i WunderTrading

Sieć WOO ogłosiła integrację z Tealstreet, platformą handlową dla instrumentów pochodnych kryptowalut. W celu uczczenia tego partnerstwa, najlepsi traderzy WOO X na platformie Tealstreet, na podstawie wolumenu handlu, podzielą się pulą nagród o wartości 30 000 WOO. Tymczasem traderzy, którzy dołączą do konkursu za pośrednictwem zaproszenia od światowej sławy KOL Permabear, będą również dzielić się tą samą pulą nagród.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w konkursie. [URL tracker Tealstreet na CMC]

WOO X niedawno zostało również zintegrowane z platformą WunderTrading, która pomaga traderom podejmować decyzje handlowe, oferując zaawansowane narzędzia do analizy wykresów, sygnały handlowe oraz automatyczne boty tradingowe. Całkowita pula nagród wynosząca 20 000 WOO czeka na użytkowników WOO X, którzy dokonają największego wolumenu handlu za pośrednictwem platformy WunderTrading do 19 lipca.

Aby zakwalifikować się, traderzy muszą mieć swoje nowe konto WOO X zarejestrowane pod jednym z dwóch linków polecających:

https://x.woo.org/en/trade?ref=RUNBOT

https://x.woo.org/en/trade?ref=XCHYMARM

Ben powiedział, że oprócz tych wszystkich konkursów, WOO X pracuje nad poprawą benefitów dla wszystkich uczestników ekosystemu poprzez zwiększenie nagród dla partnerów afiliacyjnych, brokerów i platform handlowych, inwestowanie w nowe produkty i realizację próśb dotyczących funkcji, poprawę infrastruktury listowania oraz nawiązywanie ważnych partnerstw z wiodącymi ekosystemami i aplikacjami jako źródła finansowania inicjatyw wzrostowych.Treść powyżej nie stanowi rekomendacji w zakresie strategii inwestycyjnych i handlowych, ani oferty oraz nie nakłaniania do działania, nie rekomenduje i jakiegokolwiek produktu lub usługi. Zawartość ta ma wyłącznie charakter informacyjny. Każda osoba podejmująca lub zmieniająca decyzję inwestycyjną na podstawie tej treści ponosi zysk lub stratę samodzielnie.

Treść tego dokumentu została przetłumaczona na różne języki i udostępniona na różnych platformach. W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności lub niezgodności między różnymi postami spowodowanymi błędnymi tłumaczeniami, wersja angielska zamieszczona na naszej oficjalnej stronie internetowej ma pierwszeństwo.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement