Майбутнє ф'ючерсів: безстрокові контракти з 0% комісій

Майбутнє ф'ючерсів: безстрокові контракти з 0% комісій

Безстрокові контракти є одним із найпопулярніших деривативів у криптовалюті, обсяги яких значно перевищують обсяги спотової торгівлі на більшості великих бірж. Безстрокові свопи — це ф'ючерсні контракти з необмеженим терміном дії, що робить їх ідеальними для світу криптовалют, що працює цілодобово і без вихідних.

Тим не менш, трейдери, як і раніше, страждають від високих комісій, складних правил та фрагментованої ліквідності, оскільки вони намагаються уникнути шахрайських гніт та масових ліквідацій.

Як команді криптовалютної біржі WOO X вдалося створити продукт, який покращує модель контрактної торгівлі та забезпечує велику цінність для трейдерів?

Впровадження інновацій

WOO Network ніколи не погоджується просто копіювати те, що вже є на ринку. Всі наші продукти розроблені з урахуванням інтересів трейдерів, побудовані з використанням нових способів та моделей, які значно спрощують торговий досвід. Давайте подивимося, чого ми досягли з ф'ючерсами на WOO X:

Торгівля без зусиль

Безперешкодна торгівля між спотовим та ф'ючерсним ринками: перш за все, ми хочемо, щоб трейдери мали доступ до всіх своїх активних позицій одночасно в одному місці. Трейдери можуть отримати доступ до графіків і модулів введення ордерів для споту і ф'ючерсів з одного вікна, що є відмінною рисою інтерфейсу WOO X, що настроюється. Крос-маржинальне забезпечення означає, що будь-який прийнятний актив може бути використаний як застава, що дає трейдерам менше обмежень при торгівлі з кредитним плечем. Для управління ризиками трейдери можуть використовувати функції сейфа та субакаунтів, щоб ізолювати активи від використання як заставу.

Торговий інтерфейс WOO X

Спочатку на WOO Х буде запущено 20 основних торгових пар, і згодом буде додано більше.

Безкоштовна торгівля

Звичайно, це не була б WOO X без нульової комісії!

WOO X Futures буде використовувати ті самі рівні стейкінгу та структуру комісій, що й спотова торгівля, а це означає, що користувачі з 1,800 WOO на стейкінгу матимуть право на нульову комісію мейкера та тейкера при торгівлі вручну. Єдиним винятком є ​​те, що рибейти Trade 2 Earn не застосовуються до торгівлі контрактами, хоча це може бути змінено у майбутньому.

Структура комісій на WOO X

Торгівля по-крупному

WOO Network зарекомендувала себе як джерело глибокої агрегованої ліквідності. На відміну від спотових ринків, контракти не можна легко агрегувати, оскільки кожне джерело матиме унікальні параметри, такі як фандинг. WOO Network вирішила цю проблему, інтегрувавши різні джерела у пул ліквідності, до якого можна отримати доступ безпосередньо через WOO X або API для інституційних клієнтів.

Безпечна торгівля

Ранні ринки безстрокових контрактів страждали від неефективності, що призводила до найгіршого кошмару трейдера — ліквідації. WOO Network розуміє, що для того, щоб трейдери стали довгостроковими користувачами, вони повинні мати можливість захищати та примножувати свої активи. Щоб вирішити цю проблему, WOO Network створила інтелектуальний механізм ліквідації, який робить кілька кроків, щоб зменшити ризики користувачів, коли угода йде не так, як треба. Закриття відкладених ордерів та ліквідація невеликими порціями означає, що користувачі з меншою ймовірністю виявлять, що їхнє забезпечення було продано для покриття збитків.

Ф'ючерси з нульовою комісією більше не є нездійсненною мрією — 1,800 WOO на стейкінгу зафіксують торгівлю з нульовою комісією на все життя. Незалежно від того, чи є скальпером, інвестором з великими тимчасовими рамками або кимось між ними, вам ніколи не доведеться турбуватися про комісії і про те, що ви станете жертвою проковзування. Легко керуйте своїми активами за допомогою універсального інтерфейсу для споту та ф'ючерсів з можливістю хеджувати ризики без керування безліччю вкладок та рахунків. У поєднанні з покращеним інтелектуальним механізмом ліквідації WOO X привносить принцип «зберігайте більше того, що заробляєте» у безстрокові свопи.

Звучить дуже добре, щоб бути правдою? Спробуйте самі!

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement