WOO шукає амбасадорів!

WOO шукає амбасадорів!

WOO Force - це амбасадорська програма для публічних трейдерів та блогерів по співпраці із WOO Network.

Приєднуйтесь, допомагайте розвивати WOO та отримуйте винагороди!

Як це працює?


WOO Force працює на зразок схожих амбасадорських програм: ви робите внесок у поширення та популяризацію екосистеми WOO Network та отримуєте винагороди за це.
Ве просто!
Створення контенту про централфзовану біржу WOO X, децентралізовану - WOOFi та популяризація продуктів та послуг WOO серед трейдингових спільнот, залучення нових користувачів - ось цілі Force.


Кому підійде Force?

Перш за все, ми шукаємо людей, котрим імпонує ідеологія та продукти WOO.
Хто поділяє наші цінності та готовий говорити про WOO.
Хто уже має аккаунт на WOO X та є публічним трейдером, блогером чи засновником медіа дотичного до крипто-сфери.
Якщо все це про вас - ось що ми можемо запропонувати взамін…

Трохи точних цифр:

  • $5 у WOO за кожну реєстрацію та KYC за вашим реф-кодом
  • $20 у WOO за кожного користувача, що поклав на стейкінг 1800 WOO
  • $1 за кожні 10 000$ торгового об’єму від вашого кристувача
    *із зменшенням цього показника на 10% у місяць
  • розвинена система виплат за створення контенту про WOO у соц. мережах (Telegram, Youtube, Instagram) з можливістю отримати винагороду до 120$ у WOO за один пост!

Що ще?

Зустрічі із командою, ексклюзивні інсайди стосовно продуктів WOO, мерч WOO Force та підтримка будь-якої вашої ідеї, котра допоможе WOO стати кращим.

Ми розуміємо, що великі проекти творяться спільно - тому приєднуйтесь і працюймо разом!

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement