WOO шукає амбасадорів!

WOO шукає амбасадорів!

WOO Force - це амбасадорська програма для публічних трейдерів та блогерів по співпраці із WOO Network.

Приєднуйтесь, допомагайте розвивати WOO та отримуйте винагороди!

Як це працює?


WOO Force працює на зразок схожих амбасадорських програм: ви робите внесок у поширення та популяризацію екосистеми WOO Network та отримуєте винагороди за це.
Ве просто!
Створення контенту про централфзовану біржу WOO X, децентралізовану - WOOFi та популяризація продуктів та послуг WOO серед трейдингових спільнот, залучення нових користувачів - ось цілі Force.


Кому підійде Force?

Перш за все, ми шукаємо людей, котрим імпонує ідеологія та продукти WOO.
Хто поділяє наші цінності та готовий говорити про WOO.
Хто уже має аккаунт на WOO X та є публічним трейдером, блогером чи засновником медіа дотичного до крипто-сфери.
Якщо все це про вас - ось що ми можемо запропонувати взамін…

Трохи точних цифр:

  • $5 у WOO за кожну реєстрацію та KYC за вашим реф-кодом
  • $20 у WOO за кожного користувача, що поклав на стейкінг 1800 WOO
  • $1 за кожні 10 000$ торгового об’єму від вашого кристувача
    *із зменшенням цього показника на 10% у місяць
  • розвинена система виплат за створення контенту про WOO у соц. мережах (Telegram, Youtube, Instagram) з можливістю отримати винагороду до 120$ у WOO за один пост!

Що ще?

Зустрічі із командою, ексклюзивні інсайди стосовно продуктів WOO, мерч WOO Force та підтримка будь-якої вашої ідеї, котра допоможе WOO стати кращим.

Ми розуміємо, що великі проекти творяться спільно - тому приєднуйтесь і працюймо разом!

Read Next
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023
Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Матеріял від CryptoJelleNL tWAP та vWAP означають середньозважену ціну за часом (t – time) і обсягом (v – volume) відповідно. Назви двох індикаторів схожі між собою та натякають на їхню приналежність до тієї ж категорії, що й (експоненційні) ковзні середні. Сьогодні розберемося із суттю цих термінів, а також дізнаємося, чи справді вони настільки схожі між собою. Що таке індикатор vWAP? Середньозважена за обсягом ціна — потужний інструмент в аналізі криптотрейдера. Цей показник нагадує ковзні
Apr 24, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement