WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

Польща має величезний інноваційний потенціал як епіцентр розвитку цифрових активів всередині Європейського союзу, та WOO Network його визнає. Саме тому компанія приєдналася до ініціятиви FinTech Poland Ecosystem, метою якої є обмін важливою інформацією щодо одночасно безпечного, передового та відповідального ринку криптоактивів у цій країні.

Останнім часом у Польщі спостерігається зростання кількості користувачів криптовалютних гаманців, до того ж все більше компаній починає приймати крипту у якості платіжного засобу. У результаті сьогодні ця країна знаходиться у першій десятці держав Європи за часткою населення, що взаємодіє з криптогаманцями. Йдеться про понад мільйон людей або 2.8 відсотка мешканців країни.

“Теперішня екосистема дуже активно сприяє розвитку сфері криптовалют та Web3 загалом. Ми із задоволенням візьмемо участь у подібних обговореннях, та особливо щодо просування відповідального підходу до фінансових технологій”, — зазначає співзасновник WOO Network Джек Тан.

Ініціятива FinTech Poland Ecosystem насамперед спрямована на підвищення конкурентоспроможності та інтернаціоналізації польського сектору фінансових інновацій. Для цього використовується реалізація спільних ініціятив, підготовка ринкових стандартів, проведення діалогів регулювання, а також загальне виявлення можливих перешкод разом з можливостями для розвитку. Ця ідея дозволить прискорити зростання фінтех-спільноти шляхом організації важливих зустрічей, створення робочих груп та проведення конференцій.

“Напередодні ринок криптоактивів почав розвиватись неймовірними темпами. Все ж корпорації та фінансові установи у всьому світі активно цікавляться цим класом активів та можливостями для бізнесу, які відкриває застосування блокчейн-технології. Водночас Європейський Союз вирішив стати світовим першопроходцем у сфері правової бази для криптоактивів за допомогою правил регулювання під назвою MiCA. Тож криптовалюти справді стають повноцінною складовою світового фінансового сектору. Власне, саме цим і пояснюється важливість участі в нашій екосистемі таких досвідчених представників ринку криптоактивів, як WOO Network. Досвід її співробітників вплине на створення конкурентоспроможного ринку криптоактивів у Польщі, який буде інноваційним, безпечним та відповідальним”, — зазначає генеральний директор FinTech Poland Павел Відавскі.
“Ми дуже раді участі WOO Network в ініціятиві. Її команда має цінні знання, а в засновників проєкту більш ніж достатньо досвіду у сфері фінансів. Все це відіграє величезну роль в обміні знаннями та обговоренні можливих труднощів для нашої фінтех-спільноти”, — додає Видавскі.

FinTech Poland також є одним із членів-засновників Європейської асоціації цифрових фінансів (EDFA). Це некомерційна незалежна галузева організація, що складається з п'ятнадцяти європейських екосистем та тисяч їх учасників. Усі вони при цьому взаємодіють із політиками, щоб забезпечити розвиток єдиного ринку та конкурентоспроможність компаній з ЄС.

WOO X — торгова платформа для професійних трейдерів, яка підтримує повну кастомізацію, низькі торгові комісії аж до їхньої повної відсутності, а також глибоку ліквідність від WOO Network. Остання при цьому поєднує трейдерів, біржі, інституційних гравців та DeFi-платформи. У рамках централізованих та децентралізованих продуктів компанії також діє токен WOO, який відкриває можливості для стейкінгу та знижок щодо торгових комісій.

WOO Network була створена Kronos Research — криптотрейдинговою компанією з різноманітними стратегіями, яка спеціалізується на кількісному трейдингу, арбітражі, CTA та високочастотній торгівлі.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement