WOO Network презентує платформу зі звітністю, яка зробить криптобіржу прозорішою

WOO Network презентує платформу зі звітністю, яка зробить криптобіржу прозорішою

Головний тренд серед користувачів криптовалютних бірж сьогодні – бажання побачити додаткову прозорість від торгових майданчиків. У зв'язку з цим WOO Network запускає першу у своєму роді платформу, яка в режимі реального часу повідомляє про активи та зобов'язання компанії. Платформа прозорості WOO Network доступна за цією адресою та відображає актуальні дані з періодичністю оновлення в 15 хвилин. Вона враховую підтвердження криптоактивів та їхне місцезнаходження, інформацію про зобов'язання, а також інші важливі дані на цю тему.

Під час розробки платформи представники WOO Network проаналізували досвід інших централізованих бірж, включаючи WOO X. Мета цієї ініціятиви – пошук функцій прозорості, яких потребують користувачі торгових майданчиків. І як вдалося з'ясувати в ході дослідження, далеко не всі криптовалютні біржі серед 50 найбільших платформ за торговими обсягами готові розкривати власні резерви.

Після краху криптовалютної біржі FTX в індустрії криптовалют з’явилося чимало інструментів для задоволення цієї потреби, проте більшості з них не вдалося повернути довіру користувачів — і системі підтвердження резервів у тому числі. Для відображення проблеми доказу наявності резервів можна навести приклад банків. Все ж вони часто показують обсяг зароблених коштів, але при цьому не згадують суми, які вони винні клієнтам та іншим фінансовим установам.

Резерви з підтвердженням від компаній-аудиторів — це важливий крок у напрямку додаткової прозорості, проте така система має обмеження. Представники WOO Network вважають, що цінність аудиторів підвищується в міру їхньої здатності підтвердити методологію розрахунку резервів і заразом перевірити точність вхідних даних. На жаль, станом на сьогодні багатьом аудиторам банально не вистачає досвіду для повноцінної перевірки активності криптовалютних бірж.

При створенні платформи прозорості співзасновник WOO Network Джек Тан зазначив, що WOO X значно масштабніша, ніж просто криптовалютна біржа. Все ж WOO X здатна акумулювати ліквідність від провідних торгових майданчиків і відкривати до неї доступ за більш низькими комісіями. Все це — завдяки наявності перевірених диверсифікованих активів у різних джерелах.

“Ми дійшли до цього рішення після формування списку того, що ми самі хочемо побачити від інших бірж. Завдяки цьому ми дотримуємося тих самих стандартів і разом з тим стали першими учасниками ринку з настільки високим рівнем прозорості та актуальними даними. Але наша платформа — лише одне з рішень на шляху до перетворення індустрії централізованих фінансів на прозорішу сферу у порівнянні з традиційними банками та фінансовими установами”, — зазначив Тан.

Для максимізації прозорості та актуальності даних WOO X за можливості використовує підтвердження у блокчейні одночасно із наступними моментами:

  • Наявність інформації про активи та зобов'язання в режимі реального часу, які можна підтвердити
  • Надмірне забезпечення активів по відношенню до зобов'язань у якості буфера
  • Наявність у користувачів переваг пріоритетних кредиторів у рамках актуального законодавства
  • Проведення зовнішнього аудиту та підтвердження повноти та точності використовуваної методології
  • Наявність консервативних та диверсифікованих активів на платформах ліквідності за типом Binance або OKX
  • Використання сфери децентралізованих фінансів та некастодіального трейдингу у якості базового рішення ризику контрагента
“Використання маркет-мейкерів та інших джерел підвищення ліквідності — досить поширена практика, проте до цього моменту її не можна було назвати досить прозорою. Про що тут ідеться? Наприклад, про вакансії для внутрішніх маркет-мейкерів від централізованих бірж і навіть деталі контрактів дрібним шрифтом, які дозволяли б повторно використовувати кошти клієнтів на Волл-стріт. Подібні ілюстрації непрозорості прийшли у світ криптовалют із традиційних фінансів. Однак для подальшого розвитку користувачі повинні знати, який рівень ризику прийнятий для їх активів, які платформи будуть використовуватись, а також у яких сферах ми наразі є лідерами”.

Джек Тан згадав не лише платформу прозорості, а й Умови використання WOO Network. Вони гарантують, що користувачі мають переваги пріоритетних кредиторів у рамках законодавства, що застосовується. Подібні юридичні нюанси відіграють найважливішу роль у безпеці засобів користувачів та перспективі їх повернення за найгіршого сценарію.

Разом з цим WOO Network працює над використанням алгоритму дерева Меркла. Останній дозволить підтвердити, що з розрахунку зобов'язань криптовалютної біржі враховуються всі активи її користувачів. У цілому дерева Меркла необхідні для створення криптографічного підтвердження обліку всіх балансів під час створення снепшота зобов'язань. Також WOO Network планує забезпечити проведення фінансового аудиту з боку авторитетної та незалежної сторонньої компанії — це потрібно для підтвердження точності та повноти даних, що надаються.

Наскільки прозорими є централізовані криптобіржі? Далеко не всі готові розкривати власні резерви та дані.

Не всі представники рейтингу 50 найбільших криптовалютних бірж хочуть ділитися даними про свої резерви. При цьому представники різних джерел новин неодноразово повідомляли, що користувачі криптобірж чекають від них актуальну інформацію щодо активів і зобов'язань, до того ж ці дані в ідеалі повинні регулярно оновлюватися. Також трейдери вважають, що алгоритм дерева Меркла дозволить біржам суттєво наблизитись до звання прозорої торгової платформи.

Представники WOO Network вивчили дані про 50 найбільших криптобірж на платформі CoinMarketCap, а також ознайомилися з їхніми сайтами та обліковими записами в Twitter на предмет підтвердження резервів. Таким чином співробітники компанії хотіли зрозуміти, які критерії вкладають трейдери в саме поняття прозорості біржі. До того ж у цьому неофіційному дослідженні також враховувалася платформа прозорості від WOO X.

У результаті була вивчена 51 біржа. З них лише 18 торгових майданчиків, включаючи Binance, OKX та WOO X, поділилися підтвердженнями власних резервів на сайтах платформ або публікаціях у Twitter. Наявністю спеціальної сторінки з відповідним підтвердженням можуть похвалитися лише деякі з цих 18 бірж. У той же час певні платформи публікують таку інформацію в Twitter.

Лише 5 платформ діляться даними у реальному часі. Наприклад, у разі з WOO X підтвердження резервів оновлюється кожні 15 хвилин. А в інших бірж за типом Kraken, Korbit і Phemex оновлення відбувається у визначений час доби. Нарешті, з 18 платформ, які надали підтвердження власних резервів, 7 також поділилися інформацією про свої зобов'язання. І WOO X також опинилася серед них.

Дослідження було проведено 4 грудня 2022 року.

Детальніше про WOO Network

WOO X — торгова платформа для професійних трейдерів, яка підтримує повну кастомізацію, низькі торгові комісії аж до їхньої повної відсутності, а також глибоку ліквідність від WOO Network. Остання при цьому поєднує трейдерів, біржі, інституційних гравців та DeFi-платформи. У рамках централізованих та децентралізованих продуктів компанії також діє токен WOO, який відкриває можливості для стейкінгу та знижок щодо торгових комісій.

WOO Network була створена Kronos Research — криптотрейдинговою компанією з різноманітними стратегіями, яка спеціалізується на кількісному трейдингу, арбітражі, CTA та високочастотній торгівлі.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою. Aav
Jan 28, 2023
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement