WOO Network отримала схвалення заявки про методи боротьби з відмиванням грошей

WOO Network отримала схвалення заявки про методи боротьби з відмиванням грошей

WOO Network отримала схвалення реєстрації заявки щодо методів боротьби з відмиванням грошей (AML) від фінансових регуляторів Тайваню за допомогою Wootech Taiwan Ltd. Загалом Банківське бюро Комісії фінансового нагляду (FSC) Тайваню напередодні зареєструвало 24 постачальники віртуальних активів (VASP).

“Це важливе досягнення для нашої команди. Все ж сьогодні багато іноземних компаній намагається взаємодіяти із ринком носіїв китайської мови, які прагнуть диверсифікувати власні інвестиційні портфелі. При цьому потенціал Тайваню з урахуванням високого доходу на душу населення в країні та сучасного сектору фінансових технологій сам по собі величезний”, — зазначає засновник та керівник WOO Network Джек Тан.
“Це рішення чітко дає зрозуміти, що регулюючі органи Тайваню намагаються знайти баланс між підтримкою інновацій та захистом користувачів”, — додав Тан.
“Наші головні відмінності – глибока ліквідність та підтримка нульових комісій при проведенні транзакцій, що стало можливим завдяки партнерству з Kronos Research. Разом з цим ми здатні впроваджувати нові функції та проводити важливі оновлення системи. В результаті все перераховане дозволило WOO опинитися в першій десятці трейдингових криптоплатформ протягом усього року роботи”.

Kronos Reasearch — криптовалютна компанія, яка спеціалізується на кількісному трейдингу, арбітражі та високочастотній торгівлі. Компанія створила WOO Network для надання покращеної ліквідності професійним трейдерам та біржам.

На момент публікації статті загальний торговий обсяг на криптобіржі WOO X перевищує позначку в 240 мільярдів доларів. Також WOO Network уклала партнерство з більш ніж 20 криптопроєктами, включаючи Avalanche, Binance, Crypto.com, Cardano та NEAR.

Подробиці отримання заявки від регуляторів Тайваню

“Загалом отримане схвалення підтверджує, що ми дотримуємося всіх необхідних вимог щодо боротьби з відмиванням грошей, передбачених законодавством Тайваню. Це, у свою чергу, дає WOO Network можливість брати участь в обміні криптовалют між собою та на фіатні гроші, проводити перекази цифрових активів, зберігати та керувати криптоактивами, а також пропонувати до купівлі та випускати їх”, — повідомляє Хлоя Цай, керівник юридичного та AML-підрозділу в WOO Network.

Як зазначено в документі від Комісії фінансового нагляду Тайваню, компанії, які заповнили декларацію про відповідність Закону про запобігання відмиванню грошей, несуть відповідальність за його дотримання від свого імені. При цьому компанії, які отримали схвалення заявки, зобов'язані вжити заходів щодо запобігання відмиванню грошей та боротьбі з тероризмом на своїх платформах для взаємодії із віртуальними валютами та торгівлі.

“Одним з вимог для WOO Network в даному випадку є створення окремого додатку для Тайваню, яким би користувались всі жителі країни. У тайванському додатку також відсутній доступ до ф'ючерсів та маржинальної торгівлі, у той час як фронтенд та бекенд будуть відокремлені від глобальної версії застосунку біржі”, — додає Цай.
“Ми також докладаємо зусиль, що наша платформа могла проводити обмін криптоактивів на фіатні гроші за допомогою одного з найбільших банків Тайваню. Хочеться вірити, що незабаром до нього приєднаються й інші”, — відзначає Хлоя Цай.

Протягом останніх десятиліть фінансовий сектор Тайваню асоціюється із жорстким регулюванням. Причина такої ситуації — побоювання можливого напливу капіталу, пов'язаного із відмиванням. Однак напередодні уряд переглянув цей підхід та пом'якшив правила ведення діяльності. Таким чином представники влади хочуть стимулювати розвиток фінансових інновацій і також зробити з Тайваню центр фінансових технологій.

У той же час сусідні країни прагнуть посилити регулювання криптовалют. Відповідно, нещодавні зміни можуть дозволити Тайваню реалізувати задумане.

Регулювання криптовалют в Україні

В Україні сектор віртуальних активів є легалізованим, а відповідний закон “Про віртуальні активи” президент Володимир Зеленський підписав 16 березня 2022 року.

Відповідний закон визначає правовий статус цифрових активів, визначає регуляторів цього сектору та навіть створює умови подальшого формування правового поля у відповідній промисловості. До того ж завдяки йому українські та іноземні криптовалютні біржі отримали можливість працювати в Україні абсолютно легально та відкривати рахунки у банках. Водночас громадяни країни можуть захистити власні інвестиції у цифрові активи.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement