WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах.

KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання прибутку за рахунок застосування різних стратегій з урахуванням особистості трейдера та його торгового стилю. Загалом трейдери KTG відокремлені від маркетмейкера Kronos Research. У своїй роботі вони використовують професійні торгові інструменти за прикладом CScalp, Tiger Trade і Quantower, а також популярні криптовалютні біржі на кшталт Binance та WOO X.

“Наше партнерство означає тісне співробітництво з командою WOO X, яка займається створенням надійної трейдингової платформи, а ми регулярно ділимося досвідом роботи з топовими криптовалютними біржами. KTG також буде частіше світитися на сайті WOO Network за рахунок регулярних публікацій різних ідей та концепцій. Останні торкатимуться макроекономічних трендів, новин навколо індустрії криптовалют, а також певних активів, за якими ми спостерігаємо”, — зазначає засновник KTG Марек Хаєцкі.
“Сьогодні трейдери як ніколи вимогливі. Вони перебувають у постійних пошуках перспективних знань, які б дозволили їм випередити рух ринку й отримати від нього максимум. Загалом для пошуку так званої альфи потрібна майстерність, чималий досвід і мало не миттєвий доступ до правильних джерел інформації та ресурсів. І саме тут стануть у нагоді дані KTG про трейдінг на інших провідних платформах, адже це дозволить забезпечити трейдерів WOO X саме тим, що їм потрібно для якісної активності”, — підкреслив Мітчелл Вільямс із WOO Network Ecosystem.

Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global

У результаті співпраця KTG та WOO Network приведе до публікації серії щотижневих матеріалів, які публікуватимуться в офіційній групі WOO Network у Telegram. Назва серії — "Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global", а сама вона виходитиме з хештегом #TradingOutlook.

Задіяння досвіду та ідей KTG дозволить WOO Network порадувати трейдерів глибокими знаннями для подальшого підвищення власної майстерності. Щоб не пропустити потік важливої інформації, підписуйтесь на Telegram-канал WOO Network. При цьому оригінал публікацій з'являтиметься у Twitter WOO Network та KTG щопонеділка.

Можливо, ви досвідчений трейдер, який перебуває у пошуках найкращих умов для максимізації своєї прибутковості? Тоді ознайомтеся з діяльністю KTG, яка допомагає трейдерам навчатися, рости та процвітати. Докладніше про приєднання до команди KTG написано тут.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement