WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах.

KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання прибутку за рахунок застосування різних стратегій з урахуванням особистості трейдера та його торгового стилю. Загалом трейдери KTG відокремлені від маркетмейкера Kronos Research. У своїй роботі вони використовують професійні торгові інструменти за прикладом CScalp, Tiger Trade і Quantower, а також популярні криптовалютні біржі на кшталт Binance та WOO X.

“Наше партнерство означає тісне співробітництво з командою WOO X, яка займається створенням надійної трейдингової платформи, а ми регулярно ділимося досвідом роботи з топовими криптовалютними біржами. KTG також буде частіше світитися на сайті WOO Network за рахунок регулярних публікацій різних ідей та концепцій. Останні торкатимуться макроекономічних трендів, новин навколо індустрії криптовалют, а також певних активів, за якими ми спостерігаємо”, — зазначає засновник KTG Марек Хаєцкі.
“Сьогодні трейдери як ніколи вимогливі. Вони перебувають у постійних пошуках перспективних знань, які б дозволили їм випередити рух ринку й отримати від нього максимум. Загалом для пошуку так званої альфи потрібна майстерність, чималий досвід і мало не миттєвий доступ до правильних джерел інформації та ресурсів. І саме тут стануть у нагоді дані KTG про трейдінг на інших провідних платформах, адже це дозволить забезпечити трейдерів WOO X саме тим, що їм потрібно для якісної активності”, — підкреслив Мітчелл Вільямс із WOO Network Ecosystem.

Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global

У результаті співпраця KTG та WOO Network приведе до публікації серії щотижневих матеріалів, які публікуватимуться в офіційній групі WOO Network у Telegram. Назва серії — "Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global", а сама вона виходитиме з хештегом #TradingOutlook.

Задіяння досвіду та ідей KTG дозволить WOO Network порадувати трейдерів глибокими знаннями для подальшого підвищення власної майстерності. Щоб не пропустити потік важливої інформації, підписуйтесь на Telegram-канал WOO Network. При цьому оригінал публікацій з'являтиметься у Twitter WOO Network та KTG щопонеділка.

Можливо, ви досвідчений трейдер, який перебуває у пошуках найкращих умов для максимізації своєї прибутковості? Тоді ознайомтеся з діяльністю KTG, яка допомагає трейдерам навчатися, рости та процвітати. Докладніше про приєднання до команди KTG написано тут.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Гаманець Meteor Wallet тепер підтримує WOOFi DEX

Гаманець Meteor Wallet тепер підтримує WOOFi DEX

Meteor Wallet тепер з WOOFi DEX Розпочати торгівлю на децентралізованій біржі WOOFi стало ще простіше, адже тепер з нею вміє взаємодіяти Meteor Wallet. На честь події користувачі можуть стати учасником розіграшу 4 тисяч доларів. Нижче ми розповімо про процес докладніше: починаючи від встановлення Meteor та його підключення до WOOFi і закінчуючи проведенням першого трейда. Ось перелік призів, які дістануться учасникам: — 20 щасливчиків, які використають Meteor для проведення трейдів на WOOFi DE
Feb 1, 2023
Online-лекція: криптовалюта і закон

Online-лекція: криптовалюта і закон

Блокчейн і криптовалюта з кожним днем стають дедалі поширенішими, а легалізація використання криптовалюти та проведення торгових операцій стає все більш гострим питанням у Європі. WOO Network виступає за те, щоб нові технології приносили якнайбільше користі, тому ми запрошуємо вас прийняти участь у освітній лекції Криптовалюта і закон: легалізація прибутку в Україні та Польщі. Захід спрямован на те, щоб допомогти вам сформувати розуміння легальної сторони трейдингу. Час проведення: Трансля
Jan 31, 2023
В очікуванні нової ставки ФРC

В очікуванні нової ставки ФРC

Як зараз торгується $BTC, і які можливості попереду? KTG Global ділиться своїми ідеями в #TradingOutlook цього тижня. До торгівлі на WOO X Останніми тижнями в русі $BTC мало що змінилося. Після двох етапів зростання ціни цього року ми залишилися в консолідації. Недільний мінімум у 22,300 доларів спрацював як сильна підтримка, яку агресивно купували. У середу біткойн спробував піднятися вгору, але ціна не закріпилася. Недільна спроба знову провалилася. Таким чином, ми повернулися в діапазо
Jan 31, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement