WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах.

KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання прибутку за рахунок застосування різних стратегій з урахуванням особистості трейдера та його торгового стилю. Загалом трейдери KTG відокремлені від маркетмейкера Kronos Research. У своїй роботі вони використовують професійні торгові інструменти за прикладом CScalp, Tiger Trade і Quantower, а також популярні криптовалютні біржі на кшталт Binance та WOO X.

“Наше партнерство означає тісне співробітництво з командою WOO X, яка займається створенням надійної трейдингової платформи, а ми регулярно ділимося досвідом роботи з топовими криптовалютними біржами. KTG також буде частіше світитися на сайті WOO Network за рахунок регулярних публікацій різних ідей та концепцій. Останні торкатимуться макроекономічних трендів, новин навколо індустрії криптовалют, а також певних активів, за якими ми спостерігаємо”, — зазначає засновник KTG Марек Хаєцкі.
“Сьогодні трейдери як ніколи вимогливі. Вони перебувають у постійних пошуках перспективних знань, які б дозволили їм випередити рух ринку й отримати від нього максимум. Загалом для пошуку так званої альфи потрібна майстерність, чималий досвід і мало не миттєвий доступ до правильних джерел інформації та ресурсів. І саме тут стануть у нагоді дані KTG про трейдінг на інших провідних платформах, адже це дозволить забезпечити трейдерів WOO X саме тим, що їм потрібно для якісної активності”, — підкреслив Мітчелл Вільямс із WOO Network Ecosystem.

Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global

У результаті співпраця KTG та WOO Network приведе до публікації серії щотижневих матеріалів, які публікуватимуться в офіційній групі WOO Network у Telegram. Назва серії — "Трейдинговий прогноз на тиждень — від KTG Global", а сама вона виходитиме з хештегом #TradingOutlook.

Задіяння досвіду та ідей KTG дозволить WOO Network порадувати трейдерів глибокими знаннями для подальшого підвищення власної майстерності. Щоб не пропустити потік важливої інформації, підписуйтесь на Telegram-канал WOO Network. При цьому оригінал публікацій з'являтиметься у Twitter WOO Network та KTG щопонеділка.

Можливо, ви досвідчений трейдер, який перебуває у пошуках найкращих умов для максимізації своєї прибутковості? Тоді ознайомтеся з діяльністю KTG, яка допомагає трейдерам навчатися, рости та процвітати. Докладніше про приєднання до команди KTG написано тут.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023
Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Матеріял від CryptoJelleNL tWAP та vWAP означають середньозважену ціну за часом (t – time) і обсягом (v – volume) відповідно. Назви двох індикаторів схожі між собою та натякають на їхню приналежність до тієї ж категорії, що й (експоненційні) ковзні середні. Сьогодні розберемося із суттю цих термінів, а також дізнаємося, чи справді вони настільки схожі між собою. Що таке індикатор vWAP? Середньозважена за обсягом ціна — потужний інструмент в аналізі криптотрейдера. Цей показник нагадує ковзні
Apr 24, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement