WOO Network інтегрується з Quantower. Переваги партнерства

WOO Network інтегрується з Quantower. Переваги партнерства

Quantower інтегрувалася з криптовалютною біржею WOO Network, яка надає трейдерам ліквідність інституційного рівня. Далі описані переваги цієї події, а також причини величезного попиту на таку інтеграцію серед спільноти трейдерів.

WOO Network — універсальна мережа глибокої ліквідності, яка поєднує трейдерів, біржі та інституційних гравців. Це відбувається завдяки кращим у своєму класі ліквідності, виконанням угод та стратегіям генерації прибутковості за рахунок невеликих або навіть нульових витрат. Загалом WOO Network задовольняє потреби трейдерів будь-якого рівня та розміру за допомогою трьох продуктів. Йдеться про централізовану біржу з нульовими комісіями під назвою WOO X та дві децентралізовані торгові платформи під назвою WOOFi і WOO DEX.

WOO Network була заснована в 2019 році компанією Kronos Research, причому проєкт вже має в розпорядженні команду експертів та інструментів, здатних вивести активність трейдерів на новий рівень. Мережа ліквідності WOO забезпечує глибокий біржовий ордербук, вузький спред та привабливі ціни виконання. Водночас серед партнерів WOO Network є Binance, Kucoin та багато інших топових криптовалютних бірж.

Платформа Quantower підходить для різних класів активів та зручна при торгівлі як на спотових, так і ф'ючерсних ринках WOO Network. Трейдерам-початківцям краще вибрати спотову торгівлю для купівлі та продажу активів, у той час як ф'ючерси та спотово-маржинальна торгівля передбачає використання кредитного плеча заради потенційного збільшення прибутку на угодах. WOO Network підтримує близько 110 спотових та 70 ф'ючерсних ринків, які дозволяють торгувати без комісій. До них входять BTC, ETH, AAVE, MATIC і SAND, а також багато інших популярних криптоактивів разом із відносно новими проєктами.

Ще однією сильною стороною мережі WOO є низькі торгові комісії або й зовсім їхня відсутність для власників невеликого обсягу нативного токена біржі під назвою WOO. Такий підхід неймовірно привабливий для великих трейдерів, які спроможні щодня економити тисячі доларів на комісіях. Наприклад, для трейдера зі щоденними торговими обсягами 100 тисяч доларів на WOO X стейкінг всього 1800 WOO дозволить зберегти аж до 182 500 доларів протягом року.

Три безкоштовні місяці для Quantower premium

У якості привітального бонусу Quantower пропонує користувачам WOO Network безкоштовний доступ до преміум-функцій платформи. Ініціятива стартувала 26 жовтня та триватиме три місяці. Представники Quantower упевнені, що WOO Network стане преміум-партнером у майбутньому.

Унікальна пропозиція для WOO X

На честь інтеграції WOO X дарує 30 днів винагород для нових користувачів, які створять обліковий запис на біржі WOO X та використовуватимуть її для торгівлі через платформу Quantower. Кожен учасник акції отримає тридцятиденний період API-трейдингу без комісій, починаючи з 26 жовтня. Також нові користувачі мають шанс виграти:

  • 1 BTC
  • Частку призового фонду в 20 тисяч WOO
  • 5 тисяч WOO для трейдера з найбільшим торговим обсягом
  • 5 тисяч WOO для трейдера з найкращим показником PnL

Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Криптовалютній біржі WOO X виповнився рік. Чого чекати далі?

Криптовалютній біржі WOO X виповнився рік. Чого чекати далі?

Восени біржа WOO X відсвяткувала свою першу річницю. Захід складався з декількох івентів, причому їхня друга хвиля почалася з листа співзасновника WOO Network Марка Піментеля. У своєму вітальному посланні Марк згадав про довгий і водночас плідний процес створення продукту, який чимось нагадує трейдинг. Лист був адресований користувачам торгової платформи у всьому світі, тому варто з ним ознайомитися. “Дуже приємно бачити досягнення WOO X, які стали реальністю лише за рік. Загалом я досі пам'ята
Nov 29, 2022
Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Команда WOO Network продовжує працювати над нововведеннями, які роблять трейдинг на криптовалютній біржі WOO X ще приємнішим. Сьогодні ми зосередимося на ордерах під назвою тейк-профіт та стоп-лос, комбінація яких разом з початковою позицією також відома як брекет-ордер – від англійського “bracket”, тобто “дужка”. Наразі такі ордери доступні користувачам WOO X по всьому світу. До торгівлі на WOO X Що таке тейк-профіт і стоп-лос Поєднання тейк-профіту та стоп-лоса – потужний трейдинговий і
Nov 24, 2022
WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

WOO Network приєднується до ініціятиви FinTech Poland

Польща має величезний інноваційний потенціал як епіцентр розвитку цифрових активів всередині Європейського союзу, та WOO Network його визнає. Саме тому компанія приєдналася до ініціятиви FinTech Poland Ecosystem, метою якої є обмін важливою інформацією щодо одночасно безпечного, передового та відповідального ринку криптоактивів у цій країні. Останнім часом у Польщі спостерігається зростання кількості користувачів криптовалютних гаманців, до того ж все більше компаній починає приймати крипту у я
Nov 4, 2022

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement