Ведмеді здобувають перемогу на ринку криптовалют — аналіз від KTG

Ведмеді здобувають перемогу на ринку криптовалют — аналіз від KTG

Довгоочікуваний відкат ринку криптовалют стався минулого тижня. Проте чи зберігається ризик його подальшого обвалу?

Після майже тритижневої консолідації, яка настала вслід за сильним зростанням криптовалют цього року, Біткойн нарешті зміг пробити рівень 22 300 доларів і частково відновити власний аптренд.

Протягом перших двох тижнів консолідації бики як і раніше контролювали ринок, адже їм вдалося штовхнути його до нових локальних висот. Втім у підсумку вони втратили силу через нездатність рухати курси вище, після чого відбувся розпродаж з нових максимумів.

Тепер ведмеді справді беруть гору у цій боротьбі.

І хоча ринок знаходиться у певному діапазоні, ведмеді поступово штовхають його вниз. Водночас покупці забезпечують лише невелике відновлення ринку в масштабах дня, а продавці заходять в індустрії все нижче і нижче.

Виступ глави ФРС США Джерома Павелла у вівторок спочатку був доволі голубиним, але до кінця перетворився на яструбиний. У результаті його викупили, проте потім продавці розпочали гру з новими силами.

У четвер у ніші криптовалют з'явилися чутки про готовність Комісії з цінних паперів і бірж США поставити хрест на стейкінгу для місцевих жителів. У результаті так і вийшло, ну а згода криптобіржі Kraken на умови Комісії щодо своєї стейкінг-платформи лише посилила тиск з боку продавців. Важливий рівень підтримки на рівні 22 300 доларів для Біткойна був пробитий, ну а ринок злився.

Далі ціна попрямувала до попередньої зони консолідації. У результаті слабкість ринку втратила імпульс, а BTC з п'ятниці продовжує торгуватися в бічному діапазоні.

Наразі позиція KTG оцінюється від нейтральної, тобто без ознак короткострокового напряму для ринків, до обережно довгої або лонга. Трейдери KTG розцінюють поведінку курсів напередодні як корекцію на висхідному тренді.

Зараз Біткойн знайшов комфортне місце у зоні від 21 400 до 22 100 доларів. При цьому для руху в обох напрямках вистачає своїх проблем.

Насамперед, ризик походить від оголошення даних по Індексу споживчих цін (CPI), які будуть озвучені у вівторок. Власне, це і буде найважливішим івентом цього тижня.

Показник базової інфляції ймовірно зросте з 0.3% минулого місяця до 0.4%. Нові цифри та реакція ринку на них нададуть нам нові натяки щодо того, куди хоче рухатися ринок.

Крім даних CPI, важливо також враховувати:

Понеділок — очікування щодо інфляції від Федерального резервного банку Нью-Йорка

Середа — роздрібні продажі та промислове виробництво

Четвер — індекс цін виробників (PPI) від Федерального резервного банку Філадельфії

До того ж на цьому тижні на нас чекають виступи спікерів ФРС. Ще важливо стежити за можливими діями від представників Комісії з цінних паперів і бірж США.

Вдалого трейдингу у найближчий тиждень!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement