Uniswap вирішить проблему ліквідності у світі NFT?

Uniswap вирішить проблему ліквідності у світі NFT?

Розробники децентралізованої біржі Uniswap ведуть переговори з лендинг-протоколами невзаємозамінних токенів (NFT). Предмет дискусій — можливе вирішення проблеми фрагментації ліквідності та асиметрії інформації, пов'язаної з цією категорією токенів.

У своєму твіті керівник відділу NFT-продуктів Uniswap Скотт Грей зазначив наступне: “Зараз ми знаходимося на стадії переговорів із сімома лендинг-протоколами NFT. Ми співпрацюватимемо з кожним із них задля вирішення проблеми фрагментації ліквідності та інформаційної асиметрії. Саме це є першим кроком на шляху до фінансиалізації сфери невзаємозамінних токенів”.

Якщо власники NFT хочуть отримати ліквідність зі своїх токенів без їх продажу, вони звертаються до кредиторів. При цьому нещодавнє масове виведення активів з BendDAO наочно показало ризики даної моделі. З урахуванням цього платформа планує запровадити низку змін у свою роботу.

“Uniswap доведеться вирішити проблему ліквідності та розробити потужну модель маркет-мейкера для лендинг-моделі, якщо її представники вирішать цим зайнятися. Над існуючими лендинг-протоколами на кшталт BendDAO нависає проблема ліквідації, причому вони повинні уникати збитків під час нестабільності ринку. Ну а у випадку з NFT подібне відбувається практично щодня”, — зазначає Хлоя Цай, керівник юридичного та AML-підрозділу у WOO Network.
“Ця модель підтвердила свою актуальність у світі децентралізованих фінансів, а отже вона залучить у сферу чимало гравців, причому не лише колекціонерів NFT. Сам ринок може бути більш децентралізованим, при цьому курси контролюються постачальниками ліквідності”, — додає Хлоя.
“AMM-модель поставила хрест на унікальності NFT, проте натомість користувачі платформи торгуватимуть невзаємозамінними токенами з урахуванням ліквідності на певних пулах. Це серйозний недолік для багатьох шанувальників NFT, адже кожен окремий NFT помітно на них позначиться. Особливо якщо йдеться про NFT, які використовуються як аватар», — уточнює Цай.

Переговори Uniswap та можлива співпраця біржі була сприйнята у блокчейн-спільноті неоднозначно. Деякі представники ком'юніті побачили у цьому крок до подальшого зміцнення майбутнього сфери децентралізованих фінансів (DeFi), тоді як інші акцентували увагу на можливому використанні прибутку від ліквідації позицій.

У списку бажань — короткі позиції NFT

Як зазначає Хлоя Цай, допомогти у вирішенні проблем із поганою ліквідністю NFT здатна наявність можливості шортити ці токени, тобто відкривати по них короткі позиції.

“Більшість відомих лендинг-протоколів дозволяє лише позичати гроші під ваші NFT, тобто використовувати токени як заставу для позики в ETH або DAI. Це спричинило попередній етап зростання NFT. Але що, якщо я хочу зробити ставку проти певної колекції? Було б цікаво побачити опцію шорта у рамках того самого протоколу”, — зазначає Цай.

Це не перший випадок спроби децентралізованої біржі Uniswap взаємодіяти зі світом NFT. Раніше в Cointelegraph повідомили, що компанія придбала Genie — платформу-агрегатора NFT-маркетплейсів, яка дозволяє користувачам знаходити та проводити операції з цифровими активами на різних торгових платформах. Також представники заявили, що проект Unisocks був запущений як перша версія пулу ліквідності для NFT.

До роботи у WOO Хлоя Цай була керівником юридичного відділу та підрозділу комплаєнсу в UOB Asset Management. Вона має ступінь магістра права Школи права Університету Д’юка (LL.M) та ступінь бакалавра Національного університету Ченчі. Підсумки розвитку WOO Network в третьому кварталі 2022 року описані за посиланням.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement