Ціна біткойна раптово впала, перш ніж піти до $19,000, відреагувавши на нові дані CPI

Ціна біткойна раптово впала, перш ніж піти до $19,000, відреагувавши на нові дані CPI

Уряд США повідомив про зниження загального індексу споживчих цін (CPI) та підвищення базового індексу споживчих цін, що відповідає консенсусу Bloomberg, але не настільки низько, як того очікував ринок.

Реагуючи новину, біткойн втратив вартість, перш ніж повернутись до рівня 19,000 доларів.

Згідно з останнім звітом про інфляцію Бюро трудової статистики США, основні споживчі ціни у грудні знизилися на 0,1%. За даними CNBC, зниження загального індексу споживчих цін було найбільшим із квітня 2020 року і було пов'язане з різким падінням цін на бензин, які нині впали на 1,5% порівняно з минулим роком. З іншого боку, базовий індекс споживчих цін, що виключає леткі компоненти (продукти харчування та енергоносії), зріс на 0,3% у грудні порівняно із зростанням на 0,2% у листопаді. У річному обчисленні загальний індекс споживчих цін зріс на 6,5%, а основний – на 5,7%.

Через кілька хвилин після оголошення CPI ціна біткойну впала з приблизно 18,300 доларів США до трохи більше 18,000 доларів США. Тиск покупців, схоже, повернувся, підштовхнувши біткойн назад до 18,800 доларів.

Аналітик WOO Network Тіффані Ван сказала: "Сьогоднішній індекс споживчих цін відповідав консенсусу Bloomberg, проте ринок очікував на промах".

Ван зазначила, що ринки спочатку розпродали ризикові активи. Однак вона сказала, що, дивлячись на розбивку, компонент житла перевершив очікування ринку.

"Zillow (найбільший ринок нерухомості в США) вже вказав на зниження орендної плати, а індекс споживчих цін [грудневий звіт] просто відображає продовження контракту".
"Це означає, що послуги, за винятком житла, виявилися нижчими за очікування, що добре для почуття ризику", — сказала вона.

Краще ставлення до ризику на крипторинках

Нижчий індекс споживчих цін поряд із пом'якшеним тоном ФРС при демонстрації сильного ринку праці вказують на бичачий сценарій на 2023 рік. Це також означає найкраще ставлення до ризику ринку криптовалют.

Криптоінновації спиратимуться на уроки минулого року. Короткострокове ціноутворення та переоцінка криптоактивів формуватимуться на тлі дій ФРС зі стримування інфляції в США, війни в Україні, що триває, і сильно підірваної довіри до криптоіндустрії. Ознайомтеся з прогнозом ринку криптовалют WOO Network на 2023 тут.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement