Трейдинг в діапазоні триває. Аналіз від KTG

Трейдинг в діапазоні триває. Аналіз від KTG

Торгівля Біткойном у чіткому діапазоні триває далі. Але чи чекають на нас якісь сюрпризи у найближчому майбутньому?

BTC як і раніше знаходиться у межах певного цінового діапазону, причому триває це вже більше двох тижнів. Представники KTG увійшли на ринок минулого тижня, проводячи трейди в його середині.

У понеділок Біткойн пережив розпродаж та повторно протестував нижню зону 26 500 доларів. Це сталося через новини про те, що Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) подала позов проти криптобіржі Binance та її керівника Чанпена Чжао через можливі порушення нормативних вимог.

Як би там не було, продавці не змогли продавити ринок нижче, хоча новини цьому точно сприяли.

І оскільки ринок не хотів йти вниз, врешті він почав зростати. Короткі позиції почали переживати сквіз під кінець вівторка та протягом наступних двох днів.

Вранці в четвер Біткойн подолав позначку 28 900 доларів і навіть виріс аж до 29 200 доларів. Однак прорив виявився фейковим, причому подібне вже траплялося декілька разів за останній тиждень. Ну а BTC пройшов через розпродаж і повернувся в діапазон.

Більш прийнятні дані щодо індексу особистих витрат споживачів у п'ятницю дозволили Біткойну відскочити, проте імпульсу для зростання до нових локальних максимумів йому все ж не вистачило. У підсумку тиждень закінчився в тому ж діапазоні, а в масштабах останніх семи днів практично нічого не змінилося.

Останній тиждень навряд чи вплинув на Біткойн, який так само торгується у так званому боковику. На ринку спостерігалися спроби прорвати як нижні, так і верхні межі, проте вони не закінчилися успіхом. З урахуванням нинішньої ситуації підхід KTG зараз залишається таким самим, як і минулого тижня.

Трейдери KTG бачать в ситуації ознаки нерішучості представників ринку, при цьому ніхто точно не знає, коли відбудеться той самий різкий рух. Відповідно, поки краще торгувати з урахуванням поточної ситуації на ринку аж до зміни її стану.

Поки Біткойн знаходиться в зоні 26500-29200 доларів без закриття в масштабах дня за його межами, трейдери KTG торгуватимуть без особливої упередженості. А тому йдеться про пошук довгих і коротких можливостей у межах дня.

Краще не розраховувати на якийсь результат занадто сильно та не гнатися за ціною — особливо під час її наближення до нижньої або верхньої межі каналу. В іншому випадку проблеми можуть виникнути дуже швидко.

Наразі ситуація в банківському секторі потроху стабілізується за рахунок вливань ліквідності з боку ФРС. У таких умовах учасники ринку все уважніше ставляться до вхідних даних.

Загалом найближчий тиждень буде зосереджено навколо даних про робочу силу. Головним івентом семи днів стане публікація зміни кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі США (NFP) в березні.

Завдяки цьому ми побачимо, чи збережеться напруга на ринку праці, що стане аргументом на користь подальших підвищень базової процентної ставки, або ж спостерігатимуться ознаки ослаблення. Очікування від NFP — 238 тисяч. Важливо враховувати, що американський ринок під час публікації цього індикатора буде закрито через свята. А тому ліквідності на ринку криптовалют має бути менше.

Ось інші важливі дані, на які варто звернути увагу:

Понеділок – індекс ділової активності у виробничому секторі

Вівторок — обсяг промислових замовлень у США та кількість відкритих вакансій на ринку праці

Середа – зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі США, індекс ділової активності (PMI) у секторі послуг США та індекс менеджерів із постачання для невиробничої сфери США

Четвер — кількість первинних заявок на отримання допомоги по безробіттю США

Вдалого трейдингу у найближчий тиждень.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement