Trading Competition: Tealstreet x PermabearXBT

Trading Competition: Tealstreet x PermabearXBT

Najlepsi traderzy WOO X na platformie Tealsteet, opierając się na wolumenie, podzielą się pulą nagród w wysokości 15 000 WOO. Zawody trwają od 10 lipca do 23 lipca.

Konkurs odbywa się z okazji integracji WOO X z Tealsteet. Jest to terminal transakcyjnym dla instrumentów pochodnych kryptowalut. Jednocześnie, traderzy biorący udział w konkursie dzięki skorzystaniu z reflinka od światowego eksperta PermabearXBT, również podzielą taką samą pule nagród.

Czas trwania kampanii: od godziny 10:00, 10 lipca 2023 r. do godziny 23:59 dnia 23 lipca 2023 r. (czas uniwersalny UTC)

※ Główne wydarzenie: Handluj i rywalizuj o najwyższy wolumen, aby mieć szansę na wygranie swojej działki z puli nagród, która wynosi aż 10 000 WOO!

Pula nagród 1: 10 000 WOO, nagrody dla pierwszych 5 miejsc

Pierwsze miejsce: 30% puli nagród + miesiąc na poziomie 2 na WOO X

Drugie miejsce: 25% puli nagród + miesiąc na poziomie 2 na WOO X

Trzecie miejsce: 20% puli nagród + miesiąc na poziomie 2 na WOO X

Czwarte miejsce: 15% puli nagród + miesiąc na poziomie 1 na WOO X

Piąte miejsce: 10% puli nagród


Uczestnicy:

  • Wszyscy użytkownicy WOO X, którzy wykonują zlecenia za pośrednictwem Tealstreet podczas konkursu, są uprawnieni.
  • Wszyscy użytkownicy rejestrują się za pomocą dwóch kodów referencyjnych: TEALSTREET/PERMABEAR

***- Mnożnik 1,1 dla wolumenu, jeśli zlecenia są składane za pośrednictwem Tealstreet, a konto jest zarejestrowane z kodem referencyjnym Tealstreet/Permabear

O Tealsteet

Tealstreet to terminal transakcyjny, który zapewnia potężne i spójne doświadczenie z tradingu na wielu wiodących giełdach instrumentów pochodnych kryptowalut.

O PermabearXBT

Naucz się tradingu od profesjonalnego tradera, który handluje od ponad 10 lat. PermabearXBT handlował na rynku forex przez ponad 7 lat, zanim ostatecznie przeszedł do kryptowalut i odnosi wielkie sukcesy. Bądź na bieżąco, zadawaj pytania i dołącz do świetnej społeczności pełnej znakomitych traderów.

Warunki i postanowienia

Wszyscy użytkownicy i uczestnicy kampanii zgadzają się na następujące warunki:

  • Akceptują Warunki korzystania z usług WOO X.
  • Uznają i zgadzają się z Regulaminem oraz innymi zasadami kampanii. Ponadto, akceptują, że ich dane, w tym, między innymi, wolumen handlu, informacje o polecających i rankingi wymagane przez kampanię, będą obliczane i przechowywane przez cały okres trwania kampanii. Wyżej wymienione informacje nie mogą zostać usunięte ani cofnięte w trakcie kampanii. Ponadto, użytkownicy zgadzają się, że WOO Network ma prawo uzyskiwać dostęp do ich informacji, czytać je i ujawniać.
  • Jeżeli zostanie wykryte zakładanie wielu kont należących do tego samego uczestnika, uczestnik zostanie zdyskwalifikowany bez dalszego powiadomienia.
  • WOO X zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania każdego uczestnika, jeżeli ten zaangażuje się w nieodpowiednie, nieuczciwe lub obraźliwe działania podczas konkursu, włączając w to, lecz nie ograniczając się do manipulacji wolumenem handlu, fałszowania wolumenu, uczestnictwa w konkursie z wieloma kontami, manipulacji rynkiem lub działalności handlu równoważnego. Jeżeli użytkownicy o podobnych strategiach handlowych zostaną wykryci przez nasz system wykrywania ryzyka, jedynie uczestnik z najwyższym zyskiem procentowym (P&L) będzie uprawniony do kontynuowania udziału w konkursie.
  • WOO X zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji Warunków i postanowień tej kampanii giełdowej, włączając, lecz nie ograniczając się do struktury nagród w konkursie, szczegółów dotyczących obliczeń i dat. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
  • WOO X nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty (włączając, lecz nie ograniczając się do bezpośrednich lub pośrednich szkód wynikających z utraty zysków), które wynikają bezpośrednio lub pośrednio z udziału w tym konkursie.

Treść powyżej nie stanowi rekomendacji dotyczącej strategii inwestycyjnych i handlowych, ani też nie stanowi oferty, zachęty lub rekomendacji żadnego produktu lub usługi. Treść ta ma jedynie charakter informacyjny. Każdy, kto podejmuje decyzję inwestycyjną lub wprowadza zmiany na podstawie treści, ponosi odpowiedzialność za wynik lub stratę samodzielnie.

Treść tego dokumentu została przetłumaczona na różne języki i udostępniona na różnych platformach. W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności lub niezgodności między różnymi postami wynikającej z błędnych tłumaczeń, wersja angielska zamieszczona na naszej oficjalnej stronie internetowej ma pierwszeństwo.1.1

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement