Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Тейк-профіт і стоп-лос — що це, і як працюють на WOO X?

Команда WOO Network продовжує працювати над нововведеннями, які роблять трейдинг на криптовалютній біржі WOO X ще приємнішим. Сьогодні ми зосередимося на ордерах під назвою тейк-профіт та стоп-лос, комбінація яких разом з початковою позицією також відома як брекет-ордер – від англійського “bracket”, тобто “дужка”. Наразі такі ордери доступні користувачам WOO X по всьому світу.


Що таке тейк-профіт і стоп-лос

Поєднання тейк-профіту та стоп-лоса – потужний трейдинговий інструмент для управління ризиками та винагородою в рамках ще не виконаного ордера. Взагалі назва брекет-ордера обумовлена ​​саме одночасним поєднанням двох різних ордерів. З одного боку дужок навколо торгової позиції ми маємо тейк-профіт, призначений для продажу активу у разі зростання його вартості до заздалегідь визначеного рівня. На іншому кінці дужок знаходиться стоп-лос, завдяки якому актив буде автоматично проданий у разі обвалу його курсу до заданої позначки.

У результаті такий ордер складається із двох додаткових ордерів, які додаються поверх першочергового ордера. Це:

  • Тейк-профіт (TP) ордер
  • Стоп-лос (SL) ордер

Ордер купівлі (BUY) буде обмежений дужками у вигляді продажу SELL (TP) за вищим курсом та/або продажу SELL (SL) за нижчою вартістю.

Ордер на продаж (SELL) буде обмежений дужками у формі купівлі BUY (TP) за нижчою вартістю та/або купівлі BUY (SL) за вищим курсом.

Обидва перераховані ордери нерозривно пов'язані з початковою позицією, у зв'язку з чим спрацювання однієї зі сторони "дужок" — якщо це тейк-профіт або стоп-лос — призведе до закриття позиції. Як тільки це станеться, сенсу в існуванні іншої сторони "брекету" більше не буде, а тому невиконаний ордер з пари буде скасовано.

Таким чином поєднання тейк-профіту та стоп-лоса розширює можливості інтерфейсу криптовалютної біржі WOO X. Детальніше про налаштування кастомізованого інтерфейсу платформи написано тут.

Коли використовувати тейк-профіт та стоп-лос

Налаштування тейк-профіту та стоп-лоса в рамках брекет-ордера відбуваються до виконання угоди, а отже трейдери отримують додаткову гнучкість та контроль над власним PnL, тобто прибутком та збитками.

Комбінація цих ордерів ідеально підходить для трейдерів, які хочуть проводити операції без власної присутності. Також брекет-ордери покращують торгову дисципліну: все ж вони допомагають виключити можливість трейдингу на емоціях під час надмірної волатильності ринку.

Як використовувати тейк-профіт та стоп-лос

Крок 1: під час введення деталей ордера виберіть Ринковий або Лімітний ордер.


Крок 2: активуйте/вимкніть перемикач для “TP/SL для покупки” та “TP/SL для продажу” для уточнення деталей брекет-ордера.


Крок 3: вкажіть [Ціну тейк-профіта] або [Зсув TP] разом з [Ціною стоп-лоса] чи [Зсувом SL].


Крок 4: підтвердіть деталі ордера та натисніть відповідну кнопку. На цьому все!


Як переглядати тейк-профіт та стоп-лос на WOO X

Перед виконанням ордера він буде демонструватися у розділі “Відкриті”. Там у тому числі будуть вказані TP/SL з брекет-ордера.


Після заповнення ордера ця позиція з'явиться у розділі "Портфель". У той же час ордери TP/SL у вигляді дужок будуть знаходитися нижче у вкладці "Відкриті".


Що ще важливо знати про тейк-профіт і стоп-лос?

Комбінація тейк-профіту та стоп-лосу у вигляді брекет-ордера:

  • Доступна на ПК. Мобільний додаток поки що працює виключно в режимі перегляду.
  • Доступна для торгівлі на споті та ф'ючерсах.
  • Доступна, якщо початковий ордер є ринковим чи лімітним.
  • У разі активації TP або SL вся позиція буде закрита за ринком.
  • Нові TP/SL замінять попередні відповідні показники для тих самих напрямків та тікерів.
  • Брекет-ордери скоро можна буде редагувати.

Оцініть тейк-профіт та стоп-лос особисто на WOO X!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою. Aav
Jan 28, 2023
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement