Stargate x WOOFi — особливо важлива інтеграція

Stargate x WOOFi — особливо важлива інтеграція

WOOFi використовує можливості протоколу Stargate для забезпечення нового покоління кросчейн-свопів. Ось як це відбувається.

Магія кросчейна

Зазвичай різні блокчейни сприймаються як паралельні прямі, які ніколи не перетинаються між собою. Такі мережі децентралізовані за своєю природою та створені для незалежної роботи одна від одної. З урахуванням цього блокчейни — досить розрізнене середовище. А отже у звичайних користувачів куди більш обмежені можливості щодо трейдингу, лендингу, позик і можливостей для отримання доходу у порівнянні з тим, що відбувається в актуальній сьогодні мультичейн-екосистемі.

Наразі у світі криптовалют з'являється все більше проєктів і токенів, при цьому користувачі все активніше користуються DeFi-платформами. На тлі цього зростає потреба і в передовій кросчейн-сумісності, тобто можливості різних блокчейнів взаємодіяти між собою. Загалом представники мереж Solana, Avalanche та Arbitrum вже намагалися знайти рішення подібного за допомогою створення власних мостів, проте проблеми й досі залишаються. Конкретно тут йдеться про незручності через необхідність проводити кілька транзакцій у різних децентралізованих додатках, до того ж комісії за них можуть бути досить серйозними.

А що якби існував спосіб об'єднати ліквідність із різних блокчейнів і дозволити кожному бажаючому непомітно перестрибувати з однієї мережі в іншу, при цьому натискаючи лише одну кнопку миші?

Рішення від Stargate

Stargate створює спільний пул ліквідності різних блокчейнів. Відповідно, це позбавляє необхідності в так званих обгорнутих wrapped-токенах і надає користувачам можливість відправляти нативні токени в "чужі" блокчейни. Наприклад, що потрібно було зробити раніше для обміну ETH у мейннеті Ефіріуму на стейблкойн USDC на основі мережі Avalanche? Для цього потрібно використовувати блокчейн-міст для обміну ETH в wETH, а потім вручну обміняти wETH на USDC. Завдяки Stargate потреби в останній дії більше немає. Відповідно, користувачі заощаджують не лише гроші на комісіях за проведення зайвих транзакцій, а й свій час.

Ще пули ліквідності від Stargate уніфіковані, а тому всі депозити та зняття криптоактивів відбуваються з використанням єдиного пулу. У чому переваги такого рішення? По-перше, воно оптимальне для провайдерів ліквідності, яким більше не потрібно вносити ліквідність у кожний пул окремо. По-друге, таким чином забезпечується краща масштабованість та миттєва фіналізація транзакцій, яка так необхідна користувачам і до того ж унікальна для Stargate. Тому в цілому користувачам не доводиться турбуватися про можливі проблеми під час проведення кросчейн-свопів, і Stargate Finance це гарантує.Ідеальна блокчейн-пара

Децентралізована біржа WOOFi була створена для розширення можливостей користувачів блокчейну, а також створення умов для якісного трейдингу та заробітку без зайвого клопоту. Поєднання Stargate та інфраструктури кросчейн-комунікації від Layerzero — ідеальне рішення для реалізації цієї ідеї. Унаслідок саме цієї комбінації WOOFi почала підтримувати кросчейн-свопи у червні 2022 року.

З того часу на WOOFi пройшло більше 7521 унікальної кросчейн-транзакції між BNB Chain, Avalanche, Polygon та Fantom. Лід проекту WOOFi Кевін Фенг прокоментував те, що відбувається:

“Завдання WOOFi – стати уніфікованим додатком із підтримкою декількох мереж. Stargate в даному випадку якнайкраще підходить для розширення можливостей користувачів блокчейну. Все ж завдяки цьому протоколу вони зможуть взаємодіяти з DeFi-екосистемою в рамках кількох блокчейнів, використовуючи для цього просту та зручну інфраструктуру”.

Інтеграція протоколу Stargate дає можливість користувачам WOOFi взаємодіяти з раніше фрагментованою екосистемою без жодних проблем, причому роблячи це швидко та зручно. Кросчейн-свопи тут проходять лише за тридцять секунд. Ну а оскільки операції з популярними криптоактивами або так званими блакитними фішками проводяться гарантовано, приводів для знайомства з WOOFi більш ніж достатньо.

Нативний токен Stargate під тікером STG тепер доступний для трейдингу разом з ліквідністю мережі WOO інституційного рівня. Щоб насолодитися нею, достатньо перейти на сайт WOOFi або відвідати WOO X, де трейдинг STG та іншими криптоактивами взагалі відбувається без комісій. Огляд торгівлі на платформі WOO X є у цій статті.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement