Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed

Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.

Стейблкойн-євро, запущений у Фінляндії, претендує на те, щоб бути першим схваленим у ЄС
Згідно з публікацією в блозі компанії від 2 лютого, фінська компанія Membrane Finance випустила повністю забезпечений євро. Компанія має ліцензію Управління фінансового нагляду Фінляндії (Fin-FSA) і стверджує, що нова монета «EUROe» є «першим і єдиним криптовалютним стейблкойном, який регулюється ЄС».

MicroStrategy не планує припиняти торгівлю BTC, незважаючи на втрати у 1,3 мільярда доларів
2 лютого MicroStrategy оприлюднила звіт за 4 квартал 2022 року показавши, що знецінення її активів BTC, без урахування прибутку від продажу, склали майже 1,3 мільярда доларів США за весь 2022 рік. Однак компанія стверджує, що не планує припиняти свою фінансову активність у сфері криптовалют.

- Що відбулось на ринку?

Безумовно головною подією цього тижня стало засідання ФРС та підняття ключової ставки ще на +0.25%. Усі ринки відреагували позитивно на цю новину, однак загальний контекст змушує бути обережнішим стосовно тверджень щодо подальшого росту.
Особливо цікаво виглядає золото, кореляція з яким у BTC останній час доволі суттєва. Чи це не був звичний шорт-сквіз?

WOO - новини

На кінець, варто уже і згадати про усі новини у WOO!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Соціяльні мережі https://taplink.cc/woo.ukraine

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement