Przedstawiamy Zero Fee Zone

Przedstawiamy Zero Fee Zone


3 lipca WOO X wprowadza Zero Fee Zone, która obejmie ponad 60 głównych tokenów, w tym BTC, ETH i AVAX. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać te aktywa bez żadnych opłat transakcyjnych, zarówno na rynku natychmiastowym, jak i na marży (do 5-krotnej dźwigni finansowej). Użytkownicy mogą mieć nieograniczony do niej dostęp, stake’ując co najmniej 1800 WOO. W przeciwieństwie do innych platform, które pobierają comiesięczne opłaty abonamentowe lub ograniczają wolumen transakcji, Zero Fee Zone jest przeznaczona dla traderów, którym zależy na kosztach transakcji. Bez wględu na to czy są nowymi posiadaczami kryptowalut, czy profesjonalnymi traderami pracującymi na pełny etat.

WOO X była pierwszą giełdą, która zaoferowała użytkownikom brak opłat, ale ten model wymagał olbrzymich nakładów pracy przy skalowaniu dla mniej płynnych aktywów i kapitałochłonnych długoterminowych swapów. Zero Fee Zone pozwala WOO X pozostać wiernym duchowi innowacyjności i zapewnić użytkownikom handel bez opłat, jednocześnie mając bardziej konwencjonalny model oparty na opłatach za nowo wylistowane aktywa i produkty pochodne.

Jakie aktywo będzie kwalifikowało się do strefy Zero Fee Zone?

WOO X skupia się na zapewnieniu najniższych kosztów transakcyjnych i poszukuje aktywów, które posiadają różnorodne źródła płynności na głównych giełdach oraz niskie spready. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie wysoce efektywnych rynków bez dodatkowych kosztów dla użytkowników WOO X.

Najniższe opłaty w branży

Dla tych, którzy nie angażują się w stawki, aby uzyskać dostęp do strefy Zero Fee Zone, opłaty dla makerów i takerów na wszystkich rynkach natychmiastowych WOO X zaczynają się od zaledwie 0,05%, co jest o 50% niższym kosztem niż u wiodących konkurentów.

Opłaty za długoterminowe swapy są jeszcze niższe i zaczynają się od 0,02% (maker) i 0,03% (taker). Dla aktywnych traderów swapów, stawki Tier 4 na WOO X (500 000 WOO) otrzymają zerowe opłaty dla makerów.


Główne korzyści:

  • Użytkownicy wciąż mogą kupować i sprzedawać popularne aktywa bez opłat.
  • Opłaty za mniej płynne pary walutowe i długoterminowe swapy mogą być zwracane dodatkowym market makerą, co prowadzi do jeszcze lepszych spreadów i głębokości rynku, równoważąc dodatkowe koszty transakcji.
  • Dodatkowi dostawcy płynności zmniejszą ryzyko operacyjne dla użytkowników, zwiększą przejrzystość i zmniejszą zależność od modelu biznesowego Payment For Order Flow (PFOF).
  • Wyższe poziomy opłat za długoterminowe swapy generujące dodatkowe zapotrzebowanie na tokeny WOO, wraz z ulepszeniami w ramach stawek WOO X Staking, które pojawią się później tego lata, w tym integracje Earn i Launchpad.
  • Prowizje przyczynią się do większej liczby integracji z pośrednikami i partnerami afiliacyjnymi, poprawiając ogólny ekosystem handlu na WOO X.Treść powyżej nie stanowi rekomendacji w zakresie strategii inwestycyjnych i handlowych, ani oferty oraz nie nakłaniania do działania, nie rekomenduje jakiegokolwiek produktu lub usługi. Zawartość ta ma wyłącznie charakter informacyjny. Każda osoba podejmująca lub zmieniająca decyzję inwestycyjną na podstawie tej treści ponosi zysk lub stratę samodzielnie.

Treść tego dokumentu została przetłumaczona na różne języki i udostępniona na różnych platformach. W przypadku jakiejkolwiek rozbieżności lub niezgodności między różnymi postami spowodowanymi błędnymi tłumaczeniami, wersja angielska zamieszczona na naszej oficjalnej stronie internetowej ma pierwszeństwo.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement