Почни 2023 без комісій за торгівлю!

Почни 2023 без комісій за торгівлю!

WOO X розігрує 1,800 WOO ($200) - саме стільки, щоб почати торгувати криповалютою без комісій!

WOO X - це криповалютна біржа, яка пропонує торгівлю найпопулярнішими цифровими активами на споті та фʼючерсних ринках з глибокою ліквідністю. Базовою комісією тейкера та мейкера на біржі є 0,03% за угоду, а для тих, хто тримає у стейкінгу 1,800 або більше токенів WOO, комісія відсутня!

Саме зараз у вас є можливість виграти 1,800 WOO, які не тільки відкриють для вас безкоштовну торгівлю, а й принесуть пасивний прибуток зі стейкінгу на WOO X. Розіграш відкрит тільки для членів комʼюніті WOO, щоб мати шанс на приз необхідно:


Не зволікайте, пропозиція діє лише до кінця 2022 року! Переможця, якому буде начислено токени на гаманець WOO X, буде оголошено 1 січня 2023 року.

Read Next
Online-лекція: криптовалюта і закон

Online-лекція: криптовалюта і закон

Jan 31, 2023
В очікуванні нової ставки ФРC

В очікуванні нової ставки ФРC

Як зараз торгується $BTC, і які можливості попереду? KTG Global ділиться своїми ідеями в #TradingOutlook цього тижня. До торгівлі на WOO X Останніми тижнями в русі $BTC мало що змінилося. Після двох етапів зростання ціни цього року ми залишилися в консолідації. Недільний мінімум у 22,300 доларів спрацював як сильна підтримка, яку агресивно купували. У середу біткойн спробував піднятися вгору, але ціна не закріпилася. Недільна спроба знову провалилася. Таким чином, ми повернулися в діапазо
Jan 31, 2023
Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою. Aav
Jan 28, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement