Початок: займи місце у рейтинговій таблиці WOO X

Початок: займи місце у рейтинговій таблиці WOO X

На вершині рейтингової таблиці WOO X знаходиться легендарна група трейдерів, які розповідають торгові історії, про які знають не всі.

Однак, якими б могутніми вони не були, ніщо не постійне. Нарешті почалася нова епоха, і ворота на вершину знову відчинені для всіх.

Початок

З 21 лютого 2023 року, 00:00 UTC, до 17 березня 2023 року, 23:59 UTC, ви можете поборотися за місце в рейтинговій таблиці WOO X, зібравши найбільшу кількість передплатників і поділившись своїми профілями в Twitter.

Отримайте головний приз і нові ексклюзивні бейджі за досягнення на WOO X, а також розділіть призи зі своїми підписниками.

Трейдери можуть взяти участь у 3 окремих кампаніях, загальний призовий фонд яких складається з токенів WOO на суму $11,000 і ексклюзивних бейджів.

Бейджі WOO X

У рамках кампанії ми вперше надаємо вам новий тип нагород - Бейджі WOO X.

Бейджі -  це спеціальні нагороди, які видаються виключно користувачам, що виконали певне завдання. Деякі з них відкривають переваги та бонуси на біржі, тож ніколи не зволікайте з їхнім отриманням, якщо у вас є така можливість!

Бейджі будуть відображатися у вашому профілі на WOO X.

Активність 1: Виклик


Кожен легендарний трейдер з чогось починав. На вас чекають перші завдання на шляху до перемоги.

Виконайте до 17 березня 2023, 23:59 UTC:

Завдання 1: Зробіть свій профіль у таблиці загальнодоступним
Завдання 2: Змініть свій нік
Завдання 3: Підпишіться на 3х нових трейдерів

Після виконання ви будете нагороджені бейджем "Рекрут".

Рекрут: володарі цього досягнення отримають 50 токенів WOO.

Активність 2: Просвіта


Видерніть на вершину рейтингової таблиці, привернувши увагу найбільшої кількості підписників.

Заберіть приз, отримайте бейдж досягнення і поділіться нагородою з друзями!

Виконайте до 17 березня 2023, 23:59 UTC:

1. Топ-10 популярних трейдерів у рейтинговій таблиці отримують $500 у токенах WOO та бейдж "Майстер". Також ми оберемо 10 випадкових підписників (по одному від кожного власника досягнення), які отримають $100 у токенах WOO кожен.

Майстер: Дає запрошення на майбутні торгові змагання та VIP-програму на 1 місяць.

Активність 3: Експансія


Не вирушайте в пригоду наодинці. Набирайте нових рекрутів і діліться, за ким стежите ви.

Кроки:

1. Зробіть допис у Twitter, додавши скріншот вашого щойно створеного профілю в таблиці разом із 3 трейдерами, на яких ви підписані.
2. Додайте хештеги #WOOAscension, $WOO.
3. Відмітьте 2 друзів і @WOOnetwork.
4. Переконайтеся, що ваш профіль і твіт публічні.
5. Заповніть форму Gleam, вказавши свій UID на WOO X і посилання на твіт.

20 учасників, чиї дописи отримають найбільше залучень, отримають $100 у токенах WOO і бейдж "Вісник".

Вісник: Дає запрошення на майбутні торгові змагання.

Ми бажаємо вам удачі на шляху до вершини рейтингової таблиці!


Правила:

Активність 1: Виклик

Бейдж "Рекрут" доступний лише перших 300 учасників, які виконали завдання.
Ви повинні завершити всі три завдання, щоб мати право на отримання цього досягнення.
Бейджі видаються одразу після виконання необхідних завдань. Аірдроп токенів, повʼязаний з цим досягненням, буде проведений у день нагородження.


Активність 2: Просвіта

Снепшот топ-10 трейдерів з найбільшою кількістю підписників та їхніх UID на WOO X буде проведено 18 березня 2023, 00:00 UTC.
Представники WOO зв’яжуться з власниками бейджа "Майстер" з приводу початку VIP-програми електронною поштою протягом 7 днів після завершення кактивності.
WOO залишає за собою право дискваліфікувати трейдерів, які маніпулюють кількістю підписників за допомогою ботів, скриптів або інших інструментів.


Активність 3: Експансія

20 учасників, чиї дописи отримають найбільше залучень, отримають нагороду.
У випадку, якщо один учасник публікує кілька дописів, розглядатиметься лише один твіт із найбільшим залученням.
Ваш профіль і твіт мають бути публічні.
Щоб бути прийнятним, твіт має відповідати всім вимогам, зазначеним у правилах кампанії.
Переможці отримають сповіщення електронною поштою протягом 7 днів після завершення активності.
Залучення визначається як сума лайків, ретвітів і відповідей на публічний допис у Twitter.

Умови:

Усі учасники кампанії погоджуються з тим, що:

1. Він/вона дотримується умов використання WOO X.

2. WOO Network залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника, якщо він/вона бере участь у будь-якій неприйнятній, нечесній або образливій діяльності під час кампанії.

3. WOO Network залишає за собою право на остаточне тлумачення умов і правил кампанії, включаючи, але не обмежуючись, кількість призів, переможців і дати, зазначені вище. Будь ласка, зв’яжіться з нашою службою пыдтримки, якщо у вас виникли додаткові запитання.

4. WOO Network не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, будь-які прямі чи непрямі збитки через втрату прибутку), що є наслідком або виникають прямо чи опосередковано внаслідок участі в цій кампанії.

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement