FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2

Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba.

Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження біржі
Як повідомляється, Джон Рей, який обійняв посаду генерального директора криптовалютної біржі FTX до процедури банкрутства, створив робочу групу для розгляду питання про перезапуск FTX.com.

FTX Trading, яка веде бізнес як FTX.com, була однією з приблизно 130 компаній FTX Group, які подали заяву про банкрутство відповідно до глави 11 у листопаді.

Nexo погоджується на угоду на суму 45 мільйонів доларів США з SEC
Лендингова платформа Nexo Capital погодилась сплатити 45 мільйонів доларів штрафу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) і Асоціації адміністраторів цінних паперів Північної Америки (NASAA) за те, що вони не зареєстрували пропозицію та продаж свого продукту Earn Interest Product (EIP).

Genesis планує подати заяву про банкрутство
Повідомляється, що компанія Genesis Global Capital, яка займається кредитуванням криптовалют, дочірня компанія Digital Currency Group, готується подати заяву про банкрутство вже цього тижня.


- Що відбулось на ринку?

Після міні-буллрану із +36% ціна BTC дійшла до рівня  $21 500 (last high) і пробила його, створючи нову вершину, тобто технічно - новий висхідний тренд.

Що це: чи справді злом низхідного тренду і варто очікувати на подальший ріст чи збір шортової лікідності і дорога вниз?


WOO - новини

Цей тиждень можна сміливо назвати тижнем WOOFI, тому що майже усі новини були саме про нього!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement