Online-лекція: криптовалюта і закон

Online-лекція: криптовалюта і закон

Блокчейн і криптовалюта з кожним днем стають дедалі поширенішими, а легалізація використання криптовалюти та проведення торгових операцій стає все більш гострим питанням у Європі.

WOO Network виступає за те, щоб нові технології приносили якнайбільше користі, тому ми запрошуємо вас прийняти участь у освітній лекції Криптовалюта і закон: легалізація прибутку в Україні та Польщі. Захід спрямован на те, щоб допомогти вам сформувати розуміння легальної сторони трейдингу.

Час проведення:

Трансляція відбудеться 13 лютого о 19:00 за київським часом (18:00 за варшавським часом). Під час заходу ви також зможете поставити нашим спікерам свої запитання!

Наші спікери:

  • Марчін Міхна - очолив відділ з юридичних питань та податків в Європі у WOO Network після 6 років у KPMG.
  • Хуберт Грегорський - голова з регіонального розвитку WOO Network з досвідом у Deloitte та PwC.

Ми поговоримо на такі теми:

  • Легалізація прибутку від торгівлі криптовалютою
  • Порівняння податкового врегулювання України та Польщі
  • Зміна податкового резиденства
  • Перспективи врегулювання криптовалют в Європі

Кому це буде цікаво:

  • Активним трейдерам, які хочуть убезпечити свої активи
  • Підприємцям, які ведуть справи з криптовалютою
  • Блокчейн-ентузіастам, які хочуть змінити світ на краще


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement