Огляд торгівлі на WOO X: типи ордерів. Керування позицією.

Огляд торгівлі на WOO X: типи ордерів. Керування позицією.

У цій статті ми докладно розглянемо, які типи ордерів є на платформі WOO X, у чому їхня різниця та як ними користуватися для відкриття та закриття торгової позиції.

Типи ордерів:

 • Ринковий ордер - ордер, котрий виконує вашу заявку на купівлю/продаж тут і зразу за найкращою доступною ціною у стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - ринковий ордер на купівлю/продаж буде виконаний по 25.000$
 • Лімітний ордер - відкладений ордер, який ви можете виставити на купівлю чи продаж за потрібну вам ціну. Важливо, щоб лімітний ордер на покупку був за нижчу ціну, ніж поточна і навпаки, щоб ордер на продажу був за вищою ціною. У протилежному випадку ордер спрацює відразу ж за найкращою ціною у стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - ви можете виставити лімітний ордер на купівлю за ціною <25.000$ або лімітний ордер на продаж за >25.000$ ціною.
 • Стоп-маркет ордер – відкладений ордер, який зазвичай використовується як stop-loss ордер. Коли ринкова ціна дійде до тригерної ціни в стоп-маркеті ордері, позиція буде закрита за найкращою ціною в стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція, ви хочете обмежити свої ризики і в разі просадки ціни до 24.500$ автоматично закрити позицію, у такому разі використовуйте стоп-маркет на продаж.
 • Стоп-ліміт ордер - той самий принцип, що й стоп-маркет ордер, але додається ще лімітна ціна. Лімітна ціна має бути нижчою, ніж тригерна. Тобто, ваш ордер активується при досягненні тригерної ціни, але здійсниться за лімітною. Стоп-ліміт ордер дозволяє вам закрити позицію за потрібною ціною при високій волатильності.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція, ви хочете обмежити свої ризики і в разі просадки ціни до 24.500$. Ви виставляєте тригерну ціну 24.500$, а лімітну - 24.450$.
 • OCO ордер - ордер, котрий поєднує в собі два ордери, при спрацьовуванні одного - другий закриється автоматично. Зазвичай ордер OCO використовується для виставлення ордерів за принципом stop-loss і take-profit.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція. Ви можете виставити OCO ордер - його ціна працюватиме як take-profit, а тригерна ціна (лімітна чи ринкова) як stop-loss.
 • Трейлінг-стоп ордер – ордер, який зазвичай використовується, коли ваша позиція вже у прибутку. Трейлінг-стоп ордер має значення тригерой ціни та суму трейлінгу.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція.
  Ви виставляєте тригерну ціну 25.000 $, а суму трейлінгу 1.000 $. Таким чином, коли ціна дійде до 24.000 $ (25.000 $-1.000 $) - ордер на продажу спрацює. У той же час, коли ціна дійде до 26.000$, ціна на який спрацює ордер вже буде 25.000$ (26.000$-1.000$).

Керування позицією

Тепер, знаючи все про типи ордерів, розглянемо детально, як їх можна використовувати для управління своєю торговою позицією.

Відкриття позиції:

Відкрити позицію можна двома ордерами: ринковим та лімітним.
Як уже було сказано, ринковий ордер виконає вашу заявку на купівлю або продажу за найкращою ціною в стакані, а лімітним ордером ви можете відкрити позицію за потрібною вам ціною (яка нижче на покупку від поточної або вище на продаж від поточної).

Закриття позиції:

Змоделюємо ситуацію, коли ви вже маєте відкриту позицію. Тепер ви хочете виставити ордери за принципом stop-loss та take-profit. На WOO X є кілька варіантів, як це можна зробити:

 • У вкладці ордерів з'явиться функція "Тільки зменшення". Вибираєте її та платформа автоматично налаштується на виставлення ордерів на закриття позиції. Ви можете використовувати стоп-маркет або стоп-ліміт як stop-loss ордер та звичайний лімітний ордер як take profit. Особливість полягає в тому, що після спрацьовування одного ордера – доведеться вручну закрити другий.
 • Щоб уникнути проблем з ручним скасуванням ордера, що залишився - ви можете використовувати OCO ордер, який поєднує в собі два ордери, і один автоматично скасує другий.

Інший варіант виставити ордера TPSL (take-profit/stop-loss) - це, маючи уже відкриту позицію, у спливаючому вікні встановити ціну для take-profit та stop-loss ордерів для усією торгової позиції.

Читати далі: Ризик-менеджмент і субакаунти на WOO X.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement