Огляд торгівлі на WOO X: типи ордерів. Керування позицією.

Огляд торгівлі на WOO X: типи ордерів. Керування позицією.

У цій статті ми докладно розглянемо, які типи ордерів є на платформі WOO X, у чому їхня різниця та як ними користуватися для відкриття та закриття торгової позиції.

Типи ордерів:

 • Ринковий ордер - ордер, котрий виконує вашу заявку на купівлю/продаж тут і зразу за найкращою доступною ціною у стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - ринковий ордер на купівлю/продаж буде виконаний по 25.000$
 • Лімітний ордер - відкладений ордер, який ви можете виставити на купівлю чи продаж за потрібну вам ціну. Важливо, щоб лімітний ордер на покупку був за нижчу ціну, ніж поточна і навпаки, щоб ордер на продажу був за вищою ціною. У протилежному випадку ордер спрацює відразу ж за найкращою ціною у стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - ви можете виставити лімітний ордер на купівлю за ціною <25.000$ або лімітний ордер на продаж за >25.000$ ціною.
 • Стоп-маркет ордер – відкладений ордер, який зазвичай використовується як stop-loss ордер. Коли ринкова ціна дійде до тригерної ціни в стоп-маркеті ордері, позиція буде закрита за найкращою ціною в стакані.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція, ви хочете обмежити свої ризики і в разі просадки ціни до 24.500$ автоматично закрити позицію, у такому разі використовуйте стоп-маркет на продаж.
 • Стоп-ліміт ордер - той самий принцип, що й стоп-маркет ордер, але додається ще лімітна ціна. Лімітна ціна має бути нижчою, ніж тригерна. Тобто, ваш ордер активується при досягненні тригерної ціни, але здійсниться за лімітною. Стоп-ліміт ордер дозволяє вам закрити позицію за потрібною ціною при високій волатильності.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція, ви хочете обмежити свої ризики і в разі просадки ціни до 24.500$. Ви виставляєте тригерну ціну 24.500$, а лімітну - 24.450$.
 • OCO ордер - ордер, котрий поєднує в собі два ордери, при спрацьовуванні одного - другий закриється автоматично. Зазвичай ордер OCO використовується для виставлення ордерів за принципом stop-loss і take-profit.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція. Ви можете виставити OCO ордер - його ціна працюватиме як take-profit, а тригерна ціна (лімітна чи ринкова) як stop-loss.
 • Трейлінг-стоп ордер – ордер, який зазвичай використовується, коли ваша позиція вже у прибутку. Трейлінг-стоп ордер має значення тригерой ціни та суму трейлінгу.
  *приклад : ціна BTC 25.000$ - у вас вже є відкрита лонгова позиція.
  Ви виставляєте тригерну ціну 25.000 $, а суму трейлінгу 1.000 $. Таким чином, коли ціна дійде до 24.000 $ (25.000 $-1.000 $) - ордер на продажу спрацює. У той же час, коли ціна дійде до 26.000$, ціна на який спрацює ордер вже буде 25.000$ (26.000$-1.000$).

Керування позицією

Тепер, знаючи все про типи ордерів, розглянемо детально, як їх можна використовувати для управління своєю торговою позицією.

Відкриття позиції:

Відкрити позицію можна двома ордерами: ринковим та лімітним.
Як уже було сказано, ринковий ордер виконає вашу заявку на купівлю або продажу за найкращою ціною в стакані, а лімітним ордером ви можете відкрити позицію за потрібною вам ціною (яка нижче на покупку від поточної або вище на продаж від поточної).

Закриття позиції:

Змоделюємо ситуацію, коли ви вже маєте відкриту позицію. Тепер ви хочете виставити ордери за принципом stop-loss та take-profit. На WOO X є кілька варіантів, як це можна зробити:

 • У вкладці ордерів з'явиться функція "Тільки зменшення". Вибираєте її та платформа автоматично налаштується на виставлення ордерів на закриття позиції. Ви можете використовувати стоп-маркет або стоп-ліміт як stop-loss ордер та звичайний лімітний ордер як take profit. Особливість полягає в тому, що після спрацьовування одного ордера – доведеться вручну закрити другий.
 • Щоб уникнути проблем з ручним скасуванням ордера, що залишився - ви можете використовувати OCO ордер, який поєднує в собі два ордери, і один автоматично скасує другий.

Інший варіант виставити ордера TPSL (take-profit/stop-loss) - це, маючи уже відкриту позицію, у спливаючому вікні встановити ціну для take-profit та stop-loss ордерів для усією торгової позиції.

Читати далі: Ризик-менеджмент і субакаунти на WOO X.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement