Огляд торгівлі на WOO X: спот, ф'ючерси, маржа

Огляд торгівлі на WOO X: спот, ф'ючерси, маржа

На WOO X доступно декілька видів торгівлі, включаючи торгівлю на спотовому ринку, маржинальну торгівлю та торгілю безстроковими ф'ючерсами. Також на WOO X користувачі можуть використовувати кредитне плече, збільшуючи свої прибутки.

Види торгівлі на WOO X

Щоб налаштувати кожен вид торгівлі - в лівому куті інтерфейсу виберить вкладку "Маржа і Ф'ючерси".

На WOO X доступно три режима торгівлі:

  • Спотова торгівля - означає безпосередню купівлю чи продаж фінансових інструментів та активів.
  • Спотова-маржинальна торгівля - торгівля активами із використаннями коштів, позичених у третьої сторони. У порівнянні із звичайною спотовою торівглею, спотова-маржинальна торгівля дозволяє трейдерам зібльшувати свою торгову позицію за рахунок кредитного плеча. Також маржинальна торгівля дозволяє трейдерам заробляти на падінні ціни за рахунок відкриття коротких позицій.
  • Ф'ючерсна торгівля - це торгівля контрактами, котрі відображають варість базового активу. Купуючи чи продаючи ф'ючерсний контракт, ви не володієте безпосередньо базовим активом. Ви стаєте власником контракту, приймаючи на себе обов'язок купити чи продати дзеркальний контракт в майбутньому. Ф'ючерсна торгівля також може бути збільшена за рахунок кредитного плеча.

*Примітка. Головні відмінності спотової-маржинальної торгівля від ф'ючерсної:

  • Різні ставки комісій. Для кожного типу торгівлі та кожного активу інформація є у відповідному розділі:
  • Розміри кредитних плечей: для спотової-маржинальної торгівлі доступне до х5, для ф'ючерсної - до х20.
  • Для кожного активу на спотовій-маржинальній торгівлі є індивідуальне співвідношення забезпечення, що буде впливати на розмір доступних лонг та шорт позицій, детальну інформацію можна знайти тут.

Специфіка маржинальної торгівлі на WOO X

Будь ласка, зверніть увагу, що маржинальна торгівля на WOO X відбувається у режимі крос-маржі. Це означає, що усі доступні активи будуть вважатися забезпеченням ваших маржинальних позицій.

На практиці, коли ви торгуєте із використанням позичених коштів, усі кошти у графі "Загальна застава" і будуть у якості забезпечення вашої позиції, навіть якщо ваша позиція була відкрита лиш на 50% від всьої застави.
Ви можете побачити кредитне плече і ціну ліквідації при відкритті торгової позиції.

Також зверніть увагу, що оскільки торгівля відбувається у режимі крос-маржі, - це означає, що залежно від відкритої позиції - буде змінювати кількість доступних вільких активів для відкриття наступної позиції. У графі "Вільні активи" кількість доступних активів буде змінюватися залежно від прибутковості чи збитковості уже відкритої торгової позиції.

Будь ласка, використовуйте кредитні кошти з розрахунком усіх ризиків. На WOO X ви завжди можете хеджувати свої ризики та позиції шляхом використання субакаунтів чи зберігаюучи кошти у сейфі, тим самим знижуючи можливі ризики.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement