Огляд торгівлі на WOO X: ризик-менеджмент та субакаунти

Огляд торгівлі на WOO X: ризик-менеджмент та субакаунти

Як уже було сказано в минулій статті (Огляд торгівлі на WOO X: спот, фьючерси, маржа) на WOO X діє крос-маржа. Специфіка крос-маржі полягає в тому, що усі кошти на балансі використовуються для забезпечення маржинальних позицій. Такий тип торгівлі дозволяє збільшити прибуток, але може бути ризикованим для трейдера. Тому ця стаття має на меті познайомити користувачів із механізмами платформи, задопомогою котрих користувачі зможуть керувати ризиками при торгівлі та уникнути небажаних збитків.

Сейф

Найбільш простий спосіб ізолювати спотові позиції (будь-якого доступного активу) так, щоб вони не слугували забезпеченням для маржинальних позицій - помістити їх у сейф.
Це дозволить відділити ту небажану частину активів і у разі ліквідації маржинальної позиції - активи у сейфі не будуть втрачені.
Ви можете переміщати активи із сейфу та у сейф миттєво та без комісій.

Субакаунти

На WOO X користувачі можуть створювати субакаунти, переводити кошти на них та швидко переключатися між ними без потреби кожного разу вводити логін та пароль.
Субакаунт - це такий самий акаунт, як і основний. Таким чином для користувачів доступна необмежена кількість субакаунтів, котрі вони можуть використовувати для торгівлі на різних типах ринків (спот/ф'ючерси), для різних торгових стратегій чи просто для того, щоб відділити активи від небажаних збитків.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023
Гаманець Meteor Wallet тепер підтримує WOOFi DEX

Гаманець Meteor Wallet тепер підтримує WOOFi DEX

Meteor Wallet тепер з WOOFi DEX Розпочати торгівлю на децентралізованій біржі WOOFi стало ще простіше, адже тепер з нею вміє взаємодіяти Meteor Wallet. На честь події користувачі можуть стати учасником розіграшу 4 тисяч доларів. Нижче ми розповімо про процес докладніше: починаючи від встановлення Meteor та його підключення до WOOFi і закінчуючи проведенням першого трейда. Ось перелік призів, які дістануться учасникам: — 20 щасливчиків, які використають Meteor для проведення трейдів на WOOFi DE
Feb 1, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement