Огляд торгівлі на WOO X: Налаштування інтерфейсу

Огляд торгівлі на WOO X: Налаштування інтерфейсу

Одна з переваг WOO X – це повністю кастомізований інтерфейс, який кожен користувач може налаштувати під свої уподобання та потреби.

Як додати та налаштувати шаблон для інтерфейсу?

У верхньому лівому куті ви можете додавати та налаштовувати шаблони інтерфейсу та перемикатися між ними.
Щоб додати новий, натисніть +. На вибір у вас буде три можливості:

  • Індивідуальний - налаштувати повністю самому
  • Стандартний - готовий оптимальний шаблон
  • Розширений - просунутий, для торгівлі на кількох активах

Обравши Індивідуальний, у вас буде можливість додати тільки ті інструменти для торгівлі, які потрібні вам.
Натисніть на "Додати віджет" і серед списку виберіть те, що хочете.

На прикладі нижче ви можете побачити шаблон для торгівлі на одному активі:

Трохи змінивши розміри віджетів і додавши ще кілька - легко можна отримати шаблон для одночасної торгівлі двома активами:

Загалом, ви можете настроювати інтерфейс як завгодно, змінюючи розміри віджетів і додаючи нові. І навіть змінювати кольорову палітру барів на графіку!
Зверніть увагу, що на віджетах буде кольоровий номер – якщо ви використовуєте на одному шаблоні двоє і більше активів, це потрібно для того, щоб відсортувати віджети за групами.
Також натиснувши на замок - ви можете заблокувати віджети від випадкового налаштування.

От і все. Експериментуйте, пробуйте!

Читайте також: Типи ордерів на WOO X.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою. Aav
Jan 28, 2023
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement