Огляд торгівлі на WOO X: Налаштування інтерфейсу

Огляд торгівлі на WOO X: Налаштування інтерфейсу

Одна з переваг WOO X – це повністю кастомізований інтерфейс, який кожен користувач може налаштувати під свої уподобання та потреби.

Як додати та налаштувати шаблон для інтерфейсу?

У верхньому лівому куті ви можете додавати та налаштовувати шаблони інтерфейсу та перемикатися між ними.
Щоб додати новий, натисніть +. На вибір у вас буде три можливості:

  • Індивідуальний - налаштувати повністю самому
  • Стандартний - готовий оптимальний шаблон
  • Розширений - просунутий, для торгівлі на кількох активах

Обравши Індивідуальний, у вас буде можливість додати тільки ті інструменти для торгівлі, які потрібні вам.
Натисніть на "Додати віджет" і серед списку виберіть те, що хочете.

На прикладі нижче ви можете побачити шаблон для торгівлі на одному активі:

Трохи змінивши розміри віджетів і додавши ще кілька - легко можна отримати шаблон для одночасної торгівлі двома активами:

Загалом, ви можете настроювати інтерфейс як завгодно, змінюючи розміри віджетів і додаючи нові. І навіть змінювати кольорову палітру барів на графіку!
Зверніть увагу, що на віджетах буде кольоровий номер – якщо ви використовуєте на одному шаблоні двоє і більше активів, це потрібно для того, щоб відсортувати віджети за групами.
Також натиснувши на замок - ви можете заблокувати віджети від випадкового налаштування.

От і все. Експериментуйте, пробуйте!

Читайте також: Типи ордерів на WOO X.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement