Новий рік на порозі: Дорожня карта WOO Network на 2023 рік

Новий рік на порозі: Дорожня карта WOO Network на 2023 рік

WOO Network планує збільшити власну ринкову частку у майбутньому кварталі. Це актуальна мета для компанії з урахуванням нещодавніх потрясінь у світі криптовалют

Куємо залізо, поки гаряче

Друга половина 2022 року призвела до серйозних змін у сфері криптовалют. Все ж на ринку утворився свого роду вакуум, поки компанії, що вижили, взялися підвищувати прозорість власної активності та таким чином повертати довіру користувачів.

Усе це зрівняло ситуацію для представників сфери централізованих фінансів. Річ у тім, що учасники сфери перестали особливо цікавитися партнерствами та маркетингом. Натомість на перше місце вийшли довіра та прозорість.

WOO Network швидко відреагувала на нову ситуацію. Зокрема, компанія створила першу у своєму роді платформу прозорості, яка показує актуальний обсяг активів та зобов'язань біржі з періодичністю оновлення у 15 хвилин. Нововведення задає новий стандарт прозорості у сфері централізованих фінансів, проте це ще не все. WOO Network має намір посилити власні позиції, тому докладе максимум зусиль для досягнення важливих результатів до кінця першого кварталу 2023 року. Ось вони:

 • Перетворення WOO X на одну з найбільш прозорих платформ для криптотрейдингу
 • Просування WOOFi в топ децентралізованих бірж з підтримкою ордербука за допомогою додавання безстрокових ф'ючерсів
 • Поліпшення цінового виконання на платформі WOOFi за рахунок запуску версії V2 у більшій кількості блокчейнів
 • Розширення екосистеми WOO за допомогою покращеної токеноміки
 • Залучення популярних трейдерів на WOO X шляхом запуску нових соціяльних функцій

WOO X — вперед і тільки вперед

Репутація WOO X у світі криптовалют суттєво покращилася у 2022 році. Цьому сприяло практично безперервне додавання нових функцій на біржі на кшталт аналітики користувача, соціяльної таблиці лідерів серед трейдерів, а також передових торгових інструментів. Ось додатковий невеликий перелік апдейтів для трейдерів, над якими ми працюватимемо на початку 2023 року:

 • Впровадження алгоритму дерева Меркла у структуру підтвердження резервів і зобов'язань
 • Впровадження спотових пар з USDC та BTC, що дозволить диверсифікувати взаємодію користувачів зі стейблкойном USDT
 • Запуск продуктів для отримання пасивного доходу з криптоактивів
 • Поява режиму хеджування, який дозволить одночасно відкривати довгі та короткі позиції по одній і тій самій торговій парі
 • Додавання так званих TWAP-ордерів, необхідних для проведення операцій у певний час з обраною періодичністю
 • Створення трейдингового журналу, який дозволить спостерігати за своєю торговою активністю та аналізувати її

Разом з перерахованими традиційними функціями користувачів також чекають нові елементи гейміфікації, які допоможуть додати до їхньої активності розважальну складову. Мета такої ідеї — зробити трейдинг на WOO X більш захоплюючим процесом зі збільшеною кількістю нагород. Для цього ми зосередимося на впровадженні таких особливостей:

 • Значки-досягнення для фіксації певних успіхів
 • Оновлений стейкінг, який передбачає збільшені нагороди для активних користувачів
 • Апдейт дизайну криптобіржі WOO X для додаткового задоволення

Встановлюємо нові стандарти для сфери DeFi

Сьогодні WOOFi працює в рамках шести різних блокчейнів, дозволяючи користувачам свопати, стейкати, отримувати дохід і навіть просто переводити криптоактиви з однієї мережі до іншої. Цей універсальний “швейцарський ніж” зі світу децентралізованих фінансів продовжуватиме оновлюватися до версії Swap V2. Цей апдейт покращить цінове виконання трейдів і підвищить реальну прибутковість стейкерів WOOFi за рахунок збільшеного розміру викупів токена WOO.

Перший квартал 2023 також стане новим кроком в еволюції WOOFi Stake, оскільки ми запустимо односторонній стейкінг. Останній, у свою чергу, дозволить користувачам позбутися необхідності стрибати між різними блокчейнами заради отримання більшої прибутковості. В результаті таких змін стейкерів на WOOFi чекатиме спрощена взаємодія з платформою разом із більшою прибутковістю за рахунок NFT, які вийде заробляти шляхом виконання різних завдань.

WOOFi DEX стане більш помітним у масштабах індустрії завдяки підтримці більшої кількості спотових пар, а також довгоочікуваному впровадженню безстрокових ф'ючерсів. Взагалі безстрокові ф'ючерси на базі DeFi-платформ стають все більш перспективними: все ж якщо провідні децентралізовані біржі генерують понад 500 мільйонів доларів торгових обсягів за добу, то в періоди різкої волатильності на ринку цей показник збільшується аж до мільярда доларів. WOOFi DEX прагнутиме привернути увагу користувачів до децентралізованих бірж з підтримкою ордербуків, що одночасно підвищить корисність токена WOO та його популярність.

Розширюємо екосистему WOO

Екосистема WOO продовжує розширюватись. Це відбувається за рахунок нових співробітників, додаткових лістингів на біржі WOO X, підтримки нових блокчейнів для WOOFi, а також взаємодії з компаніями, цінності яких корелюють з підходом WOO Network. У новому році зусиль щодо розширення екосистеми буде тільки більше, оскільки ми зробимо нові кроки для зміцнення відносин з інвесторами, запустимо нові партнерства та розширимо інтеграції з брокерами, які ще помітніше спростять доступ до WOO X. І що особливо важливо, ми візьмемося за оновлення токеноміки WOO, щоб зробити токен ще більш важливою складовою лінійки продуктів WOO Network.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement