Нова сторінка децентралізованої біржі WOOFi

Нова сторінка децентралізованої біржі WOOFi
 • Нові сховища Supercharger, покращене цінове виконання та більш висока прибутковість – все це впроваджено у кожній мережі на децентралізованій біржі WOOFi.
 • Увага! Перевести ваші кошти на нові пули ліквідності потрібно вручну!
 • Нижче ви знайдете покрокову інструкцію для зняття та депозитів

Що таке sPMM v2?

Вже 11 січня на біржу WOOFi чекає перехід на оновлену версію протоколу sPMM (synthetic Proactive Marketmaker). Це мега-оновлення приведе до WOOFi вдвічі зниженим комісіям на газ, покращеному ціновому виконанню ордерів, абсолютно новим сховищам Supercharger та збільшенню прибутковості у кожній мережі.

sPMM v2 вже запрацював на Arbitrum і Optimism, обробивши торговий оборот більш ніж 50 мільйонів доларів з TVL менше 1 мільйона доларів всього за два місяці. Тепер оновлення буде впроваджено на BNB Chain, Avalanche, Polygon та Fantom. Крім того, ми створили центр документації для розробників для пошуку необхідної інформації.

Нові сховища Supercharger

Сховища Supercharger стали флагманським продуктом WOOFi Earn, зайнявши нішу на ринку для інвесторів, які шукають пасивний прибуток у DeFi. sPMM v2 дозволив збільшити винагороди з 100 000 до 150 000 WOO, це посприяло збільшення TVL, глибша ліквідність та підвищення ефективності протоколу.

Також будуть запущені нові сховища — одне для BTC.b в Avalanche та інше для BUSD у мережі BNB (що замінює колишнє сховище для USDT), оскільки ми прагнемо підтримати наших партнерів по екосистемі у прийнятті їх нативних токенів.

Будьте готові переказати свої активи!

Використання sPMM v2 вимагає оновлень на рівні смарт-контрактів — це означає, що пули ліквідності sPMM v1 будуть згортатися, і всі засоби, які в даний час депоновані у сховищах Supercharger у BNB Chain, Avalanche, Polygon та Fantom, повинні бути зняті та розміщені у нові сховища. Жодних дій не потрібно, якщо ваші кошти знаходяться у сховищах Supercharger на Arbitrum та Optimism.

Як відбуватиметься міграція?

9 січня

 • оновлення інтерфейсу
 • початок виведення коштів із поточних сховищ
 • початок виплат із заборгованостей


11 січня

 • закінчення виплат із заборгованостей
 • закінчення виведення коштів із поточних сховищ
 • відкриття депозитів у нових сховищах
 • перенесення винагород у токенах WOO на нові сховища
 • активація нових пулів ліквідності sPMM v2

Що чекає на WOOFi далі?

 • перенесення агрегаторів у нові пули ліквідності sPMM v2
 • деактивація старих сховищ
 • задоволення запитів на виведення коштів із стахих сховищ проводитиметься кожні 8 годин

Отже, вам слід якнайшвидше запитати виведення коштів із поточних сховищ Supercharger у BNB Chain, Avalanche, Polygon та Fantom та підготуватися до перенесення ваших коштів у нові сховища, які будуть запущені 11 січня о 13:00 UTC.

Покрокова інструкція для переказу коштів:

 1. Завітайте до WOOFi Earn, знайдіть свої сховища Supercharger і запитайте виведення коштів. Усі нагороди xWOO будуть нараховані автоматично.
 2. Дочекайтеся завершення розрахунку, щоб натиснути кнопку виведення внизу екрана. Примітка: якщо після першого запиту в сховищі залишилися кошти, ви можете ініціювати ще один запит на їх виведення.
 3. Знайдіть нову версію свого сховища Supercharger і внесіть активи, щоб відновити отримання винагород.
 4. Після цього ви отримаєте токени WOOFi Earn. Внесіть їх на стейкінг, щоб почати заробляти частину із щомісячних бонусних 150 000 WOO.

З будь-яких питань, будь ласка, заходьте у WOO Network Discord та переходьте на канал зворотного зв'язку WOOFi. Усім успішної міграції!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement