Настрій після FOMC - аналіз KTG

Настрій після FOMC - аналіз KTG

Чи можливий нарешті відкат ринку криптовалют, і чи ми готові до подальшого зростання?

BTC залишається у консолідації. Як і очікувалося, ФРС підвищила ставку на 25 базисних пунктів на засіданні FOMC у середу. На тлі цього ринки продовжили рух угору, демонструючи ознаки сили.

Більш м'який тон під час запитань та відповідей Пауелла також підштовхнув ринок до зростання. Рано вранці у четвер BTC встановив новий максимум, але цей рівень було негайно розпродано. Звіт про низькі доходи від AAPL, GOOGL та AMZN згодом чинили негативний тиск до кінця того ж дня.

У п'ятницю були опубліковані сильні дані щодо зайнятості NFP (Nonfarm payroll employment). Ринок відреагував зниженням, але знову ж таки не різко. У вихідні BTC продовжував дрейфувати донизу, але все ще в межах свого діапазону.

Ми досі схиляємось до обережного лонгу. Внутрішньоденні відкати купуються, а ринок стійкий до ведмежих даних – це змушує нас з оптимізмом дивитися на ринок.

Біткойну не вдалося прорватися вгору через розпродаж нових денних максимумів, що змушує нас бути все більш обережними. Стійкий прорив денного максимуму (на даний момент 24 300 доларів) зробить нас оптимістичнішими в очікуванні чергового підйому. З іншого боку, стійкий прорив 22 300 доларів повинен дати нам довгоочікуваний відкат.

На даний момент йде торгівля в діапазоні. Незважаючи на те, що ми перебуваємо в консолідації, вона дуже широка – близько 2 тисяч доларів. Для більш активних внутрішньоденних трейдерів варто використовувати короткострокові моделі спрямування в цьому діапазоні.

Цього тижня основну увагу буде приділено спікерам ФРС, які вишикуються в чергу протягом тижня, причому виступ Пауелла у вівторок буде найважливішим. Учасникам ринку буде цікаво подивитися, як останній звіт про зайнятість (NFP) змінить риторику Пауелла порівняно з тим, що ми чули минулої середи.

Очікується, що BTC залежатиме від ринкових настроїв. Давайте подивимося, чи зможемо ми нарешті вийти з поточної двотижневої консолідації (22 300–24 300 доларів).


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement