"Криптовалюта програла битву" - керівник BIS

"Криптовалюта програла битву" - керівник BIS

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

Імплементація CBDC продовжується: Федеральний Банк Сан-Франциско шукає розробників

Федеральний резервний банк Сан-Франциско шукає інженера-програміста для допомоги в розробці та впровадженні систем, пов’язаних із цифровою валютою центрального банку (CBDC). 18 лютого ФРС Сан-Франциско опублікувала вакансію «старшого розробника додатків – цифрової валюти». Очікується, що кандидат допоможе в розробці та впровадженні систем, потрібних для досліджень CBDC.

Блокчейн Layer 2 від Coinbase запускається із складнощами
Дебют нового блокчейну Layer 2 від Coinbase - Base, пройшов зовсім не гладко, оскільки розгортання тестової мережі в четвер викликало скарги користувачів і критики в Twitter.

Новий протокол, побудований на Ethereum, є невід’ємною частиною стратегії Coinbase, спрямованої на переведення свого бізнесу в простір розробників для масштабування платформи.

Криптовалюта програла «битву» проти фіатної валюти, каже керівник BIS Агустін Карстенс
За словами Агустіна Карстенса, голови Bank of International Settlements, аргумент про те, що криптовалюта є альтернативою фіатній валюті, був нівельований після минулорічних потрясінь у секторі цифрових активів.

«Цю битву виграно», — сказав Карстенс в інтерв’ю Bloomberg TV у середу. «Технологія не приносить надійних грошей».

Сектор цифрових активів досі зализує рани після розгрому на 2 трильйони доларів і листопадового краху біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда, який перетворився на одну з найгучніших справ про корпоративні злочини в історії США.

Наприклад, біткойн впав на 65% до 24 150 доларів США з піку близько 69 000 доларів у 2021 році. Крах криптовалюти та низка пов’язаних з цим банкрутств підірвали твердження про те, що на токени можна покладатися як на засіб збереження вартості та засіб обміну.


- Що відбулось на ринку?

Цього тижня ціна BTC, зробивши перехай, розвернулась на позначці $25340 і знизилась аж на 10%. На разі, ціна змогла знайти свою підтримку на Point of Control найбільш проторгованої минулої зони - $22800.
Якщо ціна піде вгору - ймовірно $23500-$24100 буде ключовою для подальшого руху BTC : чи ціна зробить lower high, тим самим зламає структуру тренду чи, навпаки, продовжить рух до нових вершин.

Традиційні ринки (S&P500 та GOLD) продовжують падати.


WOO - новини

Для WOO цей тиждень був супер-важливим і ось чому :


Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement