Кореляція біткойна з традиційними ринками продовжує слабшати

Кореляція біткойна з традиційними ринками продовжує слабшати

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

MATIC у авангарді росту альткойнів перед очікуваним запуском zkEVM

Polygon Labs, оголосила, що бета-версія її віртуальної машини Ethereum без знань (zkEVM) буде запущена 27 березня 2023 року. Безумовно, це додає токену MATIC привабливості, що і показує ріст ціни за останній місяць.

Японія запустить свій пілотний CBDC до травня
Японія, країна, де іноземні стейблкойни, такі як Tether USDT заборонені, планує розпочати пілотний випуск цифрової валюти (CBDC) у квітні 2023 року. Його мета — включити приватний бізнес і випробувати модель екосистеми CBDC.

До Квон вивів 10 тисяч біткойнів із Terra після краху еко-системи
У новому позові SEC, говориться, що співзасновник Terra До Квон причетний до виводу біткойнів на суму понад 100 мільйонів доларів з платформи після її краху в травні 2022 року.

Відповідно до скарги SEC, поданої до окружного суду США 16 лютого, Квон і Terraform перевели понад 10 000 BTC з платформи Luna Foundation Guard на холодний гаманець, а потім на рахунок у швейцарському банку для конвертації у фіат.


- Що відбулось на ринку?

Цього тижня ціна BTC піднялася на понад 17%. Можна припустити, що одна із причин - був вихід даних по CPI, котрі показали, що хоча інфляція зменшується не так швидко, як очікувалось, однак все-таки зменшується.
Якщо взяти лише прайс-екшн, то ціна дійшла до $25.300 - останнього макро-хаю. Тому дана відмітка і буде pivot.

Цікаво, що традиційні ринки (S&P500 та GOLD) такого підйому цього тижня не мали.


WOO - новини

Тепер згадаємо, що ж нового відбулось у WOO!

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement