Корекція ринку криптовалют майже закінчилася? Аналіз від KTG

Корекція ринку криптовалют майже закінчилася? Аналіз від KTG

Біткойн почав минулий тиждень з торгів у бічному діапазоні біля рівня 25 200 доларів, який по факту став найважливішою перепоною на цьому етапі зростання. Того понеділка ринок був сильний, тому на початку вівторка він був готовий штурмувати вказаний спротив.

Саме це зрештою і сталося, проте ситуація почала розвиватися за незапланованим сценарієм. І хоча ринок хотів рости далі, він не зміг закріпитись на нових висотах. Тож у гру увійшли продавці, які штовхнули курси монет униз.


Врешті відбулася зміна настроїв, на тлі чого продавці ще декілька днів домінували на ринку. Так, раніше $BTC демонстрував відносну стабільність, проте тепер на ньому почала позначатися тривала слабкість ширшого сегмента ринків. Йдеться як про ризиковані активи, так і традиційні на кшталт акцій, облігацій та дорогоцінних металів.


Внаслідок всього перерахованого в п'ятницю підтримка на рівні 23 350 доларів була пробита, і на це також вплинув вищий показник базового цінового індексу витрат на особисте споживання в США (PCE). Трохи згодом того ж дня тиск продавців знизився, ну а в неділю ринки потроху почали рухатися вгору.

Після провалу взяття рівня 25 200 доларів продавці отримали певну перевагу. Втім реалізувати її повноцінно не вдалося, і вже протягом кількох наступних днів вони стали слабшими. У цей момент свій контроль спробували відновити покупці, які почали обережно відкривати довгі позиції. Робилося таке з розрахунку на те, що рівень 22 700 доларів для Біткойна стане лише новим мінімумом на висхідному тренді у цьому році.

Щоб це припущення себе виправдало, зростання ринку має продовжитися — і в ідеалі вже сьогодні. Якщо подібного не станеться, можна розраховувати на продовження ситуації за аналогією з подіями минулого тижня, але вже разом із більш інтенсивним просіданням курсів.

Рівень 23 350 доларів є актуальною підтримкою, тоді як наступна така лінія знаходиться в зоні 22 700 доларів для BTC. Тож тут варто бути готовим до різних сценаріїв та демонстрації гнучкості. Важливо стежити за ціною, яка й буде орієнтиром для подальших дій.

Ось деякі важливі дані, які публікуються цього тижня:

Понеділок — показник обсягу замовлень на товари тривалого користування та індекс незавершених угод з продажу житла

Вівторок — індекс цін на житло та індекс ділової активності Асоціації менеджерів (PMI) у Чикаго

Середа — індекс виробничої активності інституту управління поставками (ISM)

Четвер — показник заявок на допомогу по безробіттю та питомі витрати на робочу силу

Пʼятниця — індекс ділової активності у секторі послуг та індекс ділової активності у невиробничому секторі

Також протягом тижня можна чекати на виступ кількох представників ФРС.

Майте на увазі, що у п'ятницю не варто розраховувати на публікацію даних про зміну кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі, хоч це й перша п'ятниця місяця. Втім, навіть попри це можна розраховувати на помітні рухи ринку.

Вдалого трейдингу у найближчий тиждень!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement