Кінець Wyre, поразка 3Commas, Alameda знов активна?

Кінець Wyre, поразка 3Commas, Alameda знов активна?

Kraken / Японія

【28 грудня】Криптовалютна біржа Kraken залишає Японський ринок Kraken вже вдруге піде з японського ринку, припинивши свої послуги криптотрейдингу через свою дочірню компанію Payward Asia і скасувавши реєстрацію в Японському агентстві фінансових послуг.

Alameda Research

【29 грудня】$1.7 мільйонів обміняно на гаманцях Alameda Research

Активність зафіксована на 30 криптовалютних гаманців, пов’язаних з Alameda Research, які кілька тижнів були бездіяльними. Активами на суму 1,7 мільйона доларів обмінювалися та змішувалися за допомогою різних служб криптоміксерів.

MicroStrategy

【29 грудня】MicroStrategy запропонує підтримку мережі Bitcoin Lightning у 2023

MicroStrategy досліджує програмне забезпечення та рішення, які використовують Lightning Network, наприклад такі, які «підтримують» корпоративний маркетинг, а також рішення для кібербезпеки, спрямовані на корпоративні веб-сайти.

3Commas

【29 грудня】3Commas визнала, що їх джерело спричинило витоки ключів API

3Commas визнала, що стала джерелом витоку ключів API, і за оцінками, через ці скомпрометовані ключі API було вкрадено криптовалюту на суму 22 мільйони доларів.

Solana

【28 грудня】Solana впала нижче $10 за останні 2 роки

Ціна Solana впала нижче позначки в 10 доларів вперше за майже два роки. Найпопулярніші та найцінніші NFT-проекти платформи, DeGods і y00ts, будуть підключені до інших платформ на початку 2023 року, щоб привернути увагу більшої аудиторії.

Lazarus Group

【28 грудня】Пов’язана з Північною Кореєю група Lazarus представляє себе венчурним капіталом для поширення шкідливих програм

BlueNoroff — назва, яку дослідники безпеки дали групі, пов’язаній із спонсорованим державою Північною Кореєю хакерським колективом Lazarus Group — розширила свою злочинну діяльність, позначивши себе як венчурних капіталістів, які хочуть інвестувати в криптовалютні стартапи.

Що в тренді?

Найпопулярніші теми цього тижня стосуються Wyre, судових приставів SBF і Grayscale Ethereum Trust.

Wyre припиняє свою діяльність

Wyre, криптокомпанія, яка працює з 2013 року, підтвердила, що вона припиняє роботу через загальний спад ринку та крипто-зиму, що триває.

Адвокати Сема Бенкмана-Фріда просять суд приховати особи співпідписантів під заставу на 250 мільйонів доларів

Адвокати Сема Бенкмана-Фріда попросили суд відредагувати імена та ідентифікаційну інформацію двох співпідписувачів, посилаючись на занепокоєння щодо конфіденційності та безпеки як причину приховування, тоді як уряд США заявив, що не схильний задовольнити цей запит.

Grayscale Ethereum Trust наближається до рекордного дискаунту -60%

Grayscale Ethereum Trust (ETHE) торгується з найвищим дисконтом, що становить майже -60%. Зниження ETHE можна пояснити кількома факторами, такими як низька віра в часові рамки фонду, який можна викупити, низька віра в схвалення спотового ETF і низька віра в перспективи крипторинку.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement