Інтеграція WOO X з Ramp дозволить купити криптовалюту за фіат

Інтеграція WOO X з Ramp дозволить купити криптовалюту за фіат

На WOO X тепер інтегрований сторонній платіжний віджет Ramp. Він здатний забезпечити проведення швидких та безпечних платежів, завдяки чому криптотрейдингом без будь-яких комісій зможе насолоджуватися більша кількість користувачів.

Торгівля без комісій — для усіх

Популяризація криптотрейдингу з нульовими комісіями пов'язана з масою викликів, і один із найсуттєвіших з них — обмежений доступ до цієї особливості. Втім, більше проблема не актуальна.

Тепер на WOO X інтегрована Ramp, а отже криптовалютна біржа отримала підтримку цілого ряду платіжних методів з фіату в криптовалюти. Йдеться про Apple Pay, звичайні банківські перекази та перекази SEPA, систему Faster Payment (FPS) і навіть Revolut. Відповідно, користувачам WOO X більше не доведеться залишати платформу заради швидкої та безпечної купівлі криптоактивів.

Зручність є ключовою характеристикою WOO X для нових користувачів, і Ramp зробить її ще більш відчутною. І це справді так, адже тепер пробіл між традиційною фінансовою системою та світом цифрових валют у рамках платформи буде закритий.

Чому Ramp?

Ramp докладає серйозних зусиль для популяризації Web3, надаючи бізнесам надійне та інтуїтивно зрозуміле рішення для оплати. Платформа підтримує розумну систему підтвердження особистості (KYC), різноманітні платіжні методи та чимало регіонів. З урахуванням цього компанія суттєво прискорює підготовчий етап нових учасників криптоіндустрії, при цьому задовольняючи всі вимоги регуляторів.

Станом на сьогоднішній день Ramp інтегрована більш ніж з 400 лідерами індустрії на кшталт Axie Infinity, Ledger та Trust Wallet. Тому не дивно, що тепер вона є і на WOO X.

Хто може використовувати Ramp?

Послуга доступна для будь-якого користувача WOO X, який пройшов підтвердження особи на рівні KYC 2. Також він не повинен перебувати в одній з країн, які не підтримуються.

Тому переходьте у вкладку “Фіат” та обмінюйте EUR, USD або GBP на USDT, які незабаром будуть зараховані на ваш баланс на WOO X. Посібник з обміну разом із додатковою інформацією про стягувані комісії та можливі ліміти доступний у Службі підтримки WOO X.

Докладніше про переваги Ramp

Ramp створює платіжні рейки, які ведуть у світ Web3 і заразом – до реалізації концепції інтернету цінності. Платформа допомагає компаніям впровадити платіжні рішення, одночасно з цим усунувши труднощі та підвищивши довіру для користувача, який перемикається між фіатом та криптою.

Ось головні плюси платформи:

  • Миттєва інтеграція: єдиний простий комплект для розробки програмного забезпечення (SDK) та відсутність необхідності у підписі для початку роботи
  • Розумна система KYC: використання системи відкритого банкінгу та інших даних для спрощення процесу підтвердження особистості (KYC)
  • Плавна робота: інтеграція у додатки партнерів та робота безпосередньо в їх рамках
  • Відповідність вимогам регуляторів: реєстрація в Агентстві по боротьбі з фінансовими злочинами у складі Міністерства фінансів США (FINCEN) та Управлінні з фінансового регулювання та нагляду Великобританії (FCA).
  • Підтримка кількох платіжних методів: підтримка кредитних та дебетових карт, банківських переказів, Apple Pay тощо
  • Робота у всьому світі: підтримка більш ніж 170 країн

Ramp була заснована у 2018 році і сьогодні користується довірою понад 400 глобальних бізнесів, включаючи лідерів індустрії на кшталт Axie Infinity, Brave Browser, DeFi Kingdoms, GameStop, Ledger, Loopring, Opera Browser, Sorare і Trust Wallet.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Online-лекція: криптовалюта і закон

Online-лекція: криптовалюта і закон

Jan 31, 2023
В очікуванні нової ставки ФРC

В очікуванні нової ставки ФРC

Як зараз торгується $BTC, і які можливості попереду? KTG Global ділиться своїми ідеями в #TradingOutlook цього тижня. До торгівлі на WOO X Останніми тижнями в русі $BTC мало що змінилося. Після двох етапів зростання ціни цього року ми залишилися в консолідації. Недільний мінімум у 22,300 доларів спрацював як сильна підтримка, яку агресивно купували. У середу біткойн спробував піднятися вгору, але ціна не закріпилася. Недільна спроба знову провалилася. Таким чином, ми повернулися в діапазо
Jan 31, 2023
Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою. Aav
Jan 28, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement