Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі.

Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечення, яке дозволяє користувачам автоматизувати передові торговельні стратегії та отримати вигоду за допомогою терміналу для торгівлі спредами.

“Ми раді інтеграції WOO X у такій передовій платформі, як WunderTrading, яка дає можливість досвідченим трейдерам і початківцям автоматизувати свою торговельну активність. Ця колаборація також дозволяє нам показати відмінне цінове виконання угод на WOO X, що є ідеальним рішенням для автоматизованих стратегій”, — зазначає Бен Йорк із WOO Network Ecosystem.
“Інтеграція WOO X ще більш помітно зміцнює позиції WunderTrading у сфері автоматизованого криптотрейдингу, оскільки тепер наші користувачі можуть насолодитися розширеним вибором передових трейдерів для копіювання, а також сучасними інструментами та послугами. Ми вже інтегровані з 15 криптовалютними біржами, до яких у тому числі входять Binance, Bybit, Gateio та Coinbase Pro.
WunderTrading — першопроходець серед терміналів для торгівлі спредами, до того ж платформа надає користувачам доступ до різних функцій для прийняття виважених торговельних рішень. Зокрема, йдеться про розширені інструменти для графіків, трейдингові сигнали, а також автоматизовані торговельні боти”, — зазначає Євгеніс Латішевс з WunderTrading.

Навіщо потрібен копі-трейдинг у криптовалютах?

Криптотрейдинг потребує чимало часу на вивчення ситуації на ринку та проведення відповідних досліджень. У зв'язку з цим копі-трейдинг дає можливість користувачам проводити угоди, аналогічні до трейдів одного або кількох інших трейдерів. У цьому випадку обліковий запис користувача прив'язаний до облікового запису автора трейду, тому трейди будуть проводитися в обох облікових записах.

WunderTrading виконує роль сполучної ланки між авторами угод і копі-трейдерами, причому у цій схемі перші отримують комісії від останніх. На платформі також є докладна статистика всіх криптовалютних ботів і трейдерів, що робить загальний процес більш ефективним, прозорим і прибутковим.

Як створити торговельного бота для WOO X

  • Зареєструйтесь на WunderTrading
  • Підключіть API біржі WOO X. Відповідно, для використання WunderTrading потрібен обліковий запис на біржі WOO X
  • Створіть бота за допомогою скрипту TradingView
  • Надсилайте сповіщення з TradingView на WunderTrading, після чого вони будуть автоматично проводитися на WOO X

Детальніше про WunderTrading

WunderTrading — провідний постачальник інструментів і рішень для торгівлі криптовалютою. Ця платформа була заснована у 2019 році, і сьогодні вона пропонує функції, які допомагають трейдерам будь-якого рівня приймати обґрунтовані торговельні рішення. До них входять передові інструменти для побудови графіків, трейдингові сигнали та автоматизовані торговельні боти. WunderTrading працює над наданням повного набору необхідних інструментів для торгівлі криптовалютою своїм користувачам.

Детальніше про WOO X

WOO X — трейдингова платформа для професійних трейдерів, яка відрізняється наявністю модулів із повним налаштуванням, більш низьких або навіть нульових торговельних комісій, а також глибокої ліквідності. Остання надається компанією WOO Network, яка поєднує трейдерів, біржі, інституційних гравців і DeFi-платформи. У централізованих та децентралізованих продуктах компанії використовується токен WOO, що відкриває доступ до стейкінгу та системи знижок. WOO Network була створена в 2019 році Kronos Research — криптотрейдинговою компанією з різними стратегіями, яка спеціалізується на кількісному трейдингу, арбітражі, CTA та високочастотній торгівлі.

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement