Фіатний шлюз на Uniswap, арешт SBF та хакерська атака на 12 мільйонів

Фіатний шлюз на Uniswap, арешт SBF та хакерська атака на 12 мільйонів

Uniswap / MoonPay

【20 грудня】Команда Uniswap обʼєдналася з MoonPay, щоб забезпечити фіатний шлюз на DEX

Децентралізований обмінник Uniswap тепер дозволяє купувати криптовалюту безпосередньо в додатку за допомогою кредитної картки, дебетової картки або банківським переказом, тим самим усуваючи необхідність використання централізованої біржі.

FTX

【21 грудня】Сем Бенкман-Фрід екстрадований до США для пред'явлення звинувачень, а двоє його колишніх соратників визнали себе винними

SBF був екстрадований до США за підозрою у шахрайстві, одному з найбільших фінансових афер в історії США. Співзасновник FTX Гері Ван і Керолайн Еллісон, колишня голова фірми з торгівлі криптовалютою Alameda Research, визнали себе винними за звинуваченнями і тепер співпрацюють з Південним округом Нью-Йорка.

【22 грудня】Сем Бенкман-Фрід випущений під заставу 250 мільйонів доларів

SBF було звільнено під заставу у розмірі 250 мільйонів доларів в очікуванні суду за звинуваченням у шахрайстві та інших кримінальних звинуваченнях, який мав відбутися 3 січня. Запорука була забезпечена часткою у його сімейному будинку, а також підписами його батьків та двох інших осіб із значними активами.

【Маршаллові острови / DAO】

【22 грудня】MIDAO отримала нагороду від уряду Маршаллових Островів за спрощення процесу реєстрації DAO

Закон про децентралізовані автономні організації від 2022 року юридично визнає DAO як місцеві компанії з обмеженою відповідальністю та дозволяє юридичним особам офіційно впроваджувати структури DAO та інструменти управління в Республіці Маршаллові Острови.

OKX / PoR

【22 грудня】OKX публікує другий Proof-of-Reserves з новими функціями та зобов'язується надавати щомісячну фінансову звітність

В рамках своєї прихильності до прозорості OKX буде публікувати щомісячні PoR приблизно 22 числа кожного місяця, дозволяючи користувачам переглядати та самостійно перевіряти результати кожного наступного PoR з історичними результатами на веб-сайті з використанням інструментів з відкритим вихідним кодом.

LastPass / Хакерська атака

【22 грудня】Огляд недавнього інциденту безпеки у LastPass

Неавторизована сторона отримала доступ до сторонньої хмарної служби зберігання, яку LastPass використовує для зберігання архівних резервних копій своїх виробничих даних, що містять основну інформацію про обліковий запис клієнта та пов'язані метадані, включаючи назви компаній, імена кінцевих користувачів, платіжні адреси, адреси електронної пошти, телефонні номери та IP-адреси, з яких клієнти зверталися до послуги.

AAX

【23 грудня】У Гонконгу заарештовано 2 керівників криптовалютної біржі AAX

Поліція Гонконгу заарештувала двох керівників криптовалютної біржі AAX за звинуваченням у шахрайстві та введенні в оману поліції, а третій керівник, як вважають, виїхав за кордон з гаманцем AAX і закритими ключами, які містять цифрові активи на суму близько 30 мільйонів доларів. Платформа знаходиться в режимі «обслуговування системи» із середини листопада, залишивши 2 мільйони зареєстрованих користувачів без доступу до своїх коштів.

DeFrost Finance / Хакерська атака

【25 грудня】Зломщик флеш-кредитної децентралізованої платформи Defrost Finance ліквідував позиції користувачів на 12 мільйонів доларів

Defrost Finance оголосила, що обидві її версії розслідуються щодо злому. Хакер зміг опублікувати фальшиве забезпечення і використовувати шкідливі оракули для маніпулювання ціною LSW/USDC, що принесло хакеру прибутку приблизно 173 000 доларів і призвело до втрати більше 12 мільйонів доларів для платформи.

SBI / Square Enix

【25 грудня】Японський гігант з цінних паперів SBI та ігрова фірма Square Enix уклали угоду з Crypto Gaming

Японський крипто-важковаговик SBI та ігрова компанія Square Enix, зареєстрована на Токійській фондовій біржі, оголосили про операцію з крипто-ігор, підписавши угоду про купівлю акцій на суму 53 мільйони доларів для Gumi, багатообіцяючої компанії, що займається криптовалютами та блокчейн-іграми.

Що в тренді?

Найпопулярніші теми на тижні торкнулися нової політики Twitter, Nostr як альтернативної соціальної платформи та майбутнього фонду Grayscale:

Політика Twitter щодо просування альтернативних соціальних платформ

Зміни у політиці стосуються як рівня твіту, і рівня облікового запису. Twitter збирається видаляти будь-яку безкоштовну рекламу заборонених сторонніх платформ соціальних мереж, таку як розміщення посилань (тобто використання URL-адрес) або надання імені облікового запису без URL-адреси.

Nostr - Децентралізована соціальная мережа

Новий незавершений протокол намагається створити стійку до цензури глобальну «соціальну» мережу, яка не залежить від будь-якого довіреного центрального сервера, а базується на криптографічних ключах та підписах.

Grayscale розглядає пропозицію на 20% своєї позиції біткойна з великою знижкою

У зв'язку з тим, що Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) з кожним днем ​​все більше падає в ціні, генеральний директор фірми зараз зважує нові варіанти, такі як тендерна пропозиція на 20% акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), що перебувають в обігу, щоб підтримати інвесторів у разі подальшого цінового падіння.

Read Next
Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Реакція ринків на засідання ФРС та інші новини

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! – Що у тренді? Новий стейблойн від Cardano отримав назву Djed Після успішного аудиту новий стейблкойн, для застави в еко-системі Cardano, Djed, був успішно випущений в мейннеті. Djed (DJED) прив’язаний до долара США та забезпечений нативним токеном Cardano, ADA. Djed (DJED) використовує токен Shen (SHEN) як резервну монету.
Feb 4, 2023
WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

WOO Ventures проведе аірдроп для стейкерів на WOO X та WOOFi

Користувачі криптовалютних бірж WOO X та WOOFi, які стейкали не менше 1800 WOO в момент проведення снепшота 10 січня 2023 року, беруть участь у роздачі токенів. У першій половині січня 2023 року стали відомі деталі оновленої токеноміки WOO. Однією зі складових апдейту стало спалювання 24 відсотків від загальної пропозиції токена WOO, досягти чого вдалося за рахунок згортання підрозділів WOO Ventures, WOO DAO та страхового фонду. Тепер у рамках закриття WOO Ventures представники WOO Network розд
Feb 3, 2023
Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени. До торгівлі на WOO X BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засіданн
Feb 2, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement