Що буде з Ethereum після злиття у блокчейні

Що буде з Ethereum після злиття у блокчейні

Творець Ethereum Віталік Бутерін нагадав операторам нод в мережі про необхідність оновити клієнти до шостого вересня 2022 року. Це потрібно зробити до так званого злиття в блокчейні або його переходу на алгоритм Proof-of-Stake, який відбудеться у проміжок від 10 до 20 числа. При цьому саме злиття — лише одне з “глибоких змін”, які підготували розробники мережі для її подальшого розвитку.

У твіті Віталіка Бутерина говорилося наступне: “Увага. І хоча злиття відбудеться у період від 10 до 20 вересня, хардфорк ланцюжка Beacon Chain запланований на 6 число. Обов'язково оновіть ваші клієнти до цієї події”.

Оновлення Bellatrix буде активовано в PoS-мережі Beacon Chain шостого вересня на епосі під номером 144896. У той же час злиття Ethereum відбудеться між 10 і 20 вересня, коли так званий показник сукупної загальної складності мережі або TTD досягне позначки у 58750000000000000000000.

Саме злиття або "Merge" стане лише першим важливим оновленням у низці апдейтів блокчейну Ethereum. На нього також чекають інші апдейти із співзвучними назвами. За даними Decrypt, Віталік також навів приклади оновлення “Surge”, “Verge”, “Purge” і “Splurge”.

Першим апдейтом після злиття стане так званий Surge. У центрі його уваги опинеться впровадження в мережу Ethereum шардінгу — спеціального рішення для масштабування блокчейну. Завдяки йому взаємодія з мережами другого рівня стане ще доступнішою, так само як і знизиться вартість використання технології ролапів та проведення об'єднаних bundle-транзакцій. Що особливо важливо: користувачам буде простіше запускати власні ноди, які забезпечують безпеку мережі Ethereum.

Чому варто стежити за злиттям у мережі Ethereum

Трейдери можуть розраховувати на нові можливості для інвестицій та торгівлі з урахуванням розвитку екосистеми мережі Ethereum. Все ж враховуючи попереднє тестування, злиття ланцюжка Beacon Chain має пройти гладко та за розкладом.

Як відзначають представники Cointelegraph, злиття в тестовій мережі Goerli відбулося без жодних проблем. Завершальним етапом тут стане Merge у мейннеті Ethereum, запланований на середину вересня.

Ми обговорили цю подію та ймовірні можливості для інвесторів та трейдерів з Мітчеллом Ніколсоном, віце-президентом підрозділу екосистеми у WOO Network. За його словами, успішне проведення злиття в Goerli та інших тестнетах суттєво знижує технологічні ризики та ймовірну невизначеність щодо апдейту.

“Злиття стане імпульсом для подальшого розвитку екосистеми Ethereum, що також означає непогані можливості для інвестицій та трейдингу. Наприклад, напередодні спостерігалося суттєве зростання торгових обсягів з токеном LDO, оскільки його платформа Lido — це найбільший провайдер ліквідного стейкінгу в оновленому блокчейні. Також у поле зору інвесторів потрапив проект Optimism, який є одним із найпопулярніших роллап-рішень масштабування з власним ліквідним токеном. За цим самим принципом спостерігається збільшення активності всередині екосистеми Arbitrum з проектами на кшталт GMX і Dopex. Також найпопулярніша децентралізована біржа Uniswap розглядає можливість нарахування комісій за проведення транзакцій власникам нативного токена UNI”, — зазначає Ніколсон.
“Я вважаю, що багато інвесторів і трейдерів продовжать дедалі більше зосереджуватися на екосистемі Ethereum замість альтернативних блокчейнів першого рівня”, — вважає Мітчелл Ніколсон.

Покращена токеноміка Ethereum (ETH)

За словами Ніколсона, успішне злиття в мережі Ethereum також добре позначиться на токеноміці ефіру (ETH). В даному випадку темпи емісії криптовалюти — або по суті її інфляція — знизяться, оскільки винагорода валідаторів у PoS-блокчейні буде помітно нижчою від нагороди майнерів у PoW-мережі. До того ж у блокчейні, як і раніше, працює механізм спалювання EIP-1559, завдяки якому чиста емісія ETH може не лише знизитися до нуля, а й стати негативною, що в теорії зробить ефір дефляційним активом на тривалому проміжку часу.

Як вважає експерт, злиття Ethereum також оцінять великі інституційні інвестори, які орієнтуються на норми екологічного, соціального та корпоративного управління (ESG). Причина цього — різке зниження викидів вуглецю через відмову від майнінгу ETH за допомогою відеокарт та інших ресурсомістких пристроїв. Все ж майнери витрачають величезні обсяги електрики, тому перехід мережі Ethereum на PoS суттєво зменшить вплив на екологію. Це вже довели PoS-блокчейни на кшталт Solana та Avalanche.

Перед приєднанням до команди WOO Мітчелл Ніколсон обіймав посаду економіста в Банку Канади, а також працював менеджером з криптоактивів та блокчейну в компанії KPMG Canada.

Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Останні дії ФРС і відновлення Китаю зміцнюють ринок

Минулого тижня $BTC торгувався у боковику, зробивши перепочинок після параболічного зростання тижнем раніше. Перша криптовалюта продемонструвала стійкість до ведмежих новин, таких як побоювання слабкого промислового виробництва в США, посилення врегулювання криптовалют Міністерством юстиції та подання Genesis на банкротство. До торгівлі на WOO X Тиск продажів, викликаний новинами, було погашено, що призвело до ще одного зростання ціни. У суботу рух вгору втратив свій імпульс і ціна консолі
Jan 23, 2023
FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

FTX повертається? Чи почався буллран для Біткойна?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає! До торгівлі на WOO X – Що у тренді? Знайомство з Shibarium: мережа Shiba Inu Layer 2 Бета-версія Shibarium буде готова до запуску найближчим часом з основною метою стати потужним Layer 2, який також допоможе в перехідній еволюції екосистеми Shiba. Генеральний директор FTX каже, що розглядає можливість перезавантаження
Jan 21, 2023
WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network оголошує про співпрацю з KTG, яка підвищить продуктивність трейдерів

WOO Network прагне покращити активність трейдерів на криптовалютній біржі WOO X та надати учасникам ринку цифрових активів корисну інформацію про нього. У зв'язку з цим компанія стала партнером Kronos Trading Group (KTG) — приватної трейдингової компанії, що складається з 30 досвідчених трейдерів. Особливо важливо, що ця команда спеціалізується безпосередньо на криптовалютах. KTG практикує короткострокову дискреційну торгівлю, що базується на різних рухах курсу. Мета цієї активності – отримання
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement