Що буде з Ethereum після злиття у блокчейні

Що буде з Ethereum після злиття у блокчейні

Творець Ethereum Віталік Бутерін нагадав операторам нод в мережі про необхідність оновити клієнти до шостого вересня 2022 року. Це потрібно зробити до так званого злиття в блокчейні або його переходу на алгоритм Proof-of-Stake, який відбудеться у проміжок від 10 до 20 числа. При цьому саме злиття — лише одне з “глибоких змін”, які підготували розробники мережі для її подальшого розвитку.

У твіті Віталіка Бутерина говорилося наступне: “Увага. І хоча злиття відбудеться у період від 10 до 20 вересня, хардфорк ланцюжка Beacon Chain запланований на 6 число. Обов'язково оновіть ваші клієнти до цієї події”.

Оновлення Bellatrix буде активовано в PoS-мережі Beacon Chain шостого вересня на епосі під номером 144896. У той же час злиття Ethereum відбудеться між 10 і 20 вересня, коли так званий показник сукупної загальної складності мережі або TTD досягне позначки у 58750000000000000000000.

Саме злиття або "Merge" стане лише першим важливим оновленням у низці апдейтів блокчейну Ethereum. На нього також чекають інші апдейти із співзвучними назвами. За даними Decrypt, Віталік також навів приклади оновлення “Surge”, “Verge”, “Purge” і “Splurge”.

Першим апдейтом після злиття стане так званий Surge. У центрі його уваги опинеться впровадження в мережу Ethereum шардінгу — спеціального рішення для масштабування блокчейну. Завдяки йому взаємодія з мережами другого рівня стане ще доступнішою, так само як і знизиться вартість використання технології ролапів та проведення об'єднаних bundle-транзакцій. Що особливо важливо: користувачам буде простіше запускати власні ноди, які забезпечують безпеку мережі Ethereum.

Чому варто стежити за злиттям у мережі Ethereum

Трейдери можуть розраховувати на нові можливості для інвестицій та торгівлі з урахуванням розвитку екосистеми мережі Ethereum. Все ж враховуючи попереднє тестування, злиття ланцюжка Beacon Chain має пройти гладко та за розкладом.

Як відзначають представники Cointelegraph, злиття в тестовій мережі Goerli відбулося без жодних проблем. Завершальним етапом тут стане Merge у мейннеті Ethereum, запланований на середину вересня.

Ми обговорили цю подію та ймовірні можливості для інвесторів та трейдерів з Мітчеллом Ніколсоном, віце-президентом підрозділу екосистеми у WOO Network. За його словами, успішне проведення злиття в Goerli та інших тестнетах суттєво знижує технологічні ризики та ймовірну невизначеність щодо апдейту.

“Злиття стане імпульсом для подальшого розвитку екосистеми Ethereum, що також означає непогані можливості для інвестицій та трейдингу. Наприклад, напередодні спостерігалося суттєве зростання торгових обсягів з токеном LDO, оскільки його платформа Lido — це найбільший провайдер ліквідного стейкінгу в оновленому блокчейні. Також у поле зору інвесторів потрапив проект Optimism, який є одним із найпопулярніших роллап-рішень масштабування з власним ліквідним токеном. За цим самим принципом спостерігається збільшення активності всередині екосистеми Arbitrum з проектами на кшталт GMX і Dopex. Також найпопулярніша децентралізована біржа Uniswap розглядає можливість нарахування комісій за проведення транзакцій власникам нативного токена UNI”, — зазначає Ніколсон.
“Я вважаю, що багато інвесторів і трейдерів продовжать дедалі більше зосереджуватися на екосистемі Ethereum замість альтернативних блокчейнів першого рівня”, — вважає Мітчелл Ніколсон.

Покращена токеноміка Ethereum (ETH)

За словами Ніколсона, успішне злиття в мережі Ethereum також добре позначиться на токеноміці ефіру (ETH). В даному випадку темпи емісії криптовалюти — або по суті її інфляція — знизяться, оскільки винагорода валідаторів у PoS-блокчейні буде помітно нижчою від нагороди майнерів у PoW-мережі. До того ж у блокчейні, як і раніше, працює механізм спалювання EIP-1559, завдяки якому чиста емісія ETH може не лише знизитися до нуля, а й стати негативною, що в теорії зробить ефір дефляційним активом на тривалому проміжку часу.

Як вважає експерт, злиття Ethereum також оцінять великі інституційні інвестори, які орієнтуються на норми екологічного, соціального та корпоративного управління (ESG). Причина цього — різке зниження викидів вуглецю через відмову від майнінгу ETH за допомогою відеокарт та інших ресурсомістких пристроїв. Все ж майнери витрачають величезні обсяги електрики, тому перехід мережі Ethereum на PoS суттєво зменшить вплив на екологію. Це вже довели PoS-блокчейни на кшталт Solana та Avalanche.

Перед приєднанням до команди WOO Мітчелл Ніколсон обіймав посаду економіста в Банку Канади, а також працював менеджером з криптоактивів та блокчейну в компанії KPMG Canada.

Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Read Next
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023
Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Що таке індикатори tWAP і vWAP, та чим вони відрізняються один від одного?

Матеріял від CryptoJelleNL tWAP та vWAP означають середньозважену ціну за часом (t – time) і обсягом (v – volume) відповідно. Назви двох індикаторів схожі між собою та натякають на їхню приналежність до тієї ж категорії, що й (експоненційні) ковзні середні. Сьогодні розберемося із суттю цих термінів, а також дізнаємося, чи справді вони настільки схожі між собою. Що таке індикатор vWAP? Середньозважена за обсягом ціна — потужний інструмент в аналізі криптотрейдера. Цей показник нагадує ковзні
Apr 24, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement