Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних.

Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів.


Завдяки цьому ринок зміг видати невелике ралі полегшення у вівторок, яке перекрило спад протягом попереднього дня. У підсумку BTC перейшов до консолідації.

Однак цього разу покупці не змогли проштовхнути ринок нагору. Сфера монет почала виглядати надто важкою, після чого у середу ринок заповнили великі ордери на продаж, які й обвалили ринок.

Біткойн закрив середу нижче за важливий рівень у 29 200 доларів, що стало ведмежою ознакою. Криптовалюта перебувала під пресингом до закінчення п'ятниці, хоча періодично вона й видавала локальне зростання. На вихідних ринок вирішив відпочити та торгувався у так званому боковику. Все це призвело до закриття тижня на 3 тисячі доларів нижче у порівнянні з його початком.


У поведінці ринку з попереднього тижня спостерігаються суттєві зміни. Зокрема, стала помітною присутність продавців, які контролювали ситуацію на ринку та опускали його дедалі нижче. Саме вони проводили агресивні продажі та поглинали будь-які спроби підштовхнути ринок вище.


Загалом ситуація схожа на перепозиціонування великих гравців, що створює хвилі раптових розпродажів і неглибоких відкатів. Якщо цей тренд буде актуальним і надалі, представники KTG надаватимуть перевагу коротким позиціям. При цьому тут важливо пам'ятати, що чим довше продовжуватиметься подібне, тим вища виявиться ймовірність появи глибших відкатів.

В цьому випадку краще торгувати в рамках актуального імпульсу замість того, аби намагатися зловити цінове дно. Наприклад, зараз BTC торгується в діапазоні від 27 100 до 27 900 доларів. З огляду на це зберігається велика ймовірність розвороту аж до рівня 26 500 доларів. Ну а наступним рівнем підтримки стане зона 25300-25000 доларів.

З іншого боку, закриття дня вище за відмітку в 27 900 доларів дозволить говорити про перехоплення ініціятиви биками. Однак у такому разі трейдери KTG хотіли б побачити подальше прискорення зростання, яке дозволить закріпитися вище зазначеної позначки на тривалий термін.

Якщо ринок видасть зростання, представники KTG зберігатимуть обережність та готуватимуться до відкриття короткої позиції у випадку розвороту.

Як і завжди, при взаємодії з цифровими активами варто бути готовим до різних сценаріїв і в разі чого бути в змозі швидко змінити власну позицію. Чим довше йтимуть торги на ринку, тим очевиднішим буде сценарій подальшого розвитку подій. А це дозволить приймати більш обґрунтовані рішення щодо подальшого руху ринку.

У макроекономіці варто чекати на публікацію улюбленого інструменту оцінки інфляції від ФРС. Йдеться про ціновий індекс витрат на особисте споживання, який буде опубліковано у п'ятницю.

Дана публікація навряд чи вплине на рішення ФРС підвищити базову процентну ставку на 25 базисних пунктів, ймовірність чого оцінюється ринком у 80 відсотків. Проте вона у будь-якому разі позначиться на формуванні ринкових очікувань щодо подальших дій ФРС.


Також варто звернути увагу на такі дані:

Вівторок — індекс споживчої впевненості та продажі нового житла в США

Середа — індекс замовлень на товари тривалого користування

Четвер — ВВП, кількість первинних заявок на отримання допомоги з безробіття в США та індекс незавершених продажів на ринку нерухомості

Пʼятниця — індекс ділової активності в Чикаго та індекс настрою споживачів Мічиганського Університету

Важливо пам'ятати, що ввечері в четвер на нас чекає рішення щодо відсоткової ставки від Банку Японії разом з новим главою, тому тут також можна чекати на потенційні натяки щодо змін в політиці. Ще варто звернути увагу на звіти щодо доходів протягом тижня, які також можуть вплинути на ринок.

При цьому нагадаємо, що ринки спроможні видавати масштабні рухи й без публікацій важливих даних. Вони можуть бути спровоковані загальними настроями та ринковим позиціонуванням, з чим ми вже стикалися минулого тижня. Швидше за все, тренд продовжиться та навіть може посилитись до кінця місяця.

Вдалого трейдингу у найближчий тиждень.

Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement