Чи піде BTC за новими хаями?

Чи піде BTC за новими хаями?

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали! Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

Chiliz запускає блокчейн Layer 1, щоб розширити екосистему фан-токенів

Платформа фан-токенів Chilz, після п’яти років існування, запускає власну еко-систему блокчейнів віртуальної машини Ethereum (EVM) Layer 1 для подальшого зростання.

JPMorgan каже, що оновлення Ethereum Shanghai підвищить ставку стейкінгу до середнього показника на ринку
Оновлення Ethereum Shanghai, заплановане на середину березня, підвищить коефіцієнт ставки блокчейну в середньостроковій перспективі, повідомляє JPMorgan (JPM) у дослідницькому звіті в середу.

За словами JPM, є багато шансів для підвищення коефіцієнта до 14%, враховуючи, що середній показник для інших мереж proof-of-stake (PoS) приблизно в чотири рази вищий. Коефіцієнт вимірює кількість поставленого ефіру в порівнянні з циркулюючим запасом.

Kraken сплатить штраф 30 мільйонів доларів у справі з SEC через стейкінг
Криптовалютна біржа Kraken досягла угоди з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) про припинення надання послуг або програм стейкингу клієнтам із США та погодилась сплатити штраф у 30 мільйонів доларів США.


- Що відбулось на ринку?

Після шорт-сквізу приуроченого до FOMC ціна на BTC поступово почала знижуватися і нарешті ринок зібрав ліквідність на позначці $22300, де було багато лонгових позицій.

Зараз, з великою вірогідністю, ціна спробує повернутися у діапазон $22700 POC (Point Of Control), де уже вирішиться: чи BTC піде вгору за новими хаями, чи відбудеться злом тренду і дорога вниз.
В будь-якому разі, рівень $22700 - це те, за чим слід стежити наступного тижня.

Загалом, цього тижня усі ринки показали зниження: GOLD та S&P500 теж.


WOO - новини

На кінець, варто уже і згадати про усі новини у WOO!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement