Чи може Біткоїн утримати власний прорив? Аналіз від KTG

Чи може Біткоїн утримати власний прорив? Аналіз від KTG

Після трьох затяжних тижнів консолідації Біткойн нарешті зміг прорватися через лінію спротиву та видати відчутне зростання минулого понеділка.


Це був один із найчіткіших днів за своїм напрямком минулого тижня. З урахуванням ситуації багато трейдерів здивувалися руху ринку, оскільки вони не очікували такого після тривалого періоду повільних торгів. У підсумку все це призвело до так званого шорт-сквізу.

Важлива подія відбулася без будь-яких важливих даних чи новин. Швидше за все це сталося завдяки відповідному позиціонуванню перед публікацією індексу споживчих цін у середу.

Рух також продовжився у вівторок, проте замість подальшого прискорення ринок почав втрачати свій імпульс.


Опублікований у середу індекс споживчих цін виявився нижчим за прогнозований. Це спричинило нетривале зростання в масштабах доби, але останнього не вистачило для прориву максимуму від вівторка. Тобто очікуваний і важливий день у контексті свого руху виявився менш глобальним на тлі згаданих понеділка та вівторка.

Подібне виявилося прикладом руху ринку на очікуваннях через можливі дані, а не реальність у вигляді актуальної інформації.

Протягом наступних кількох днів на $BTC позитивно впливала сила $ETH з урахуванням успішного оновлення блокчейна останнього під назвою Shanghai.

У той же час криптовалюта зазнала проблем із рухом вгору, оскільки її нові максимуми курсу розпродавалися. І це є ознакою поглинання ринком.

У результаті Біткойн досягнув максимуму за тиждень на рівні 31 072 доларів у п'ятницю, після чого перейшов до просідання. Однак навіть усупереч цьому перша криптовалюта закінчила тиждень позитивно — вище за позначку в 29 190 доларів.

Загалом BTC почав просідати заради можливого відновлення руху нагору за аналогією з минулим тижнем.

Зона 29 190 доларів є вкрай важливим рівнем підтримки для биків. Будь-які ранні ознаки сили на графіку в невеликому масштабі варто розглядати як можливість для купівлі з подальшим повторним тестуванням максимуму в 31 072 долари. Теоретично це забезпечить подальше зростання ринку.

Наступний важливий спротив знаходиться на позначці в 32 400 доларів.

Однак якщо BTC закриє день нижче згаданого рівня, можна очікувати на подальшу слабкість на ринку. Йдеться про просідання до позначок 28 600 та 28 тисяч доларів, які стануть наступними важливими рівнями.

У такому випадку Біткойн може вирушити до 26 500 доларів, хоча на подібний сценарій особливо не варто розраховувати.

Взагалі BTC продовжує зростати цього року, у зв'язку з чим представники KTG воліють відкривати довгі позиції на більш масштабних відрізках. При цьому відкати розглядаються як можливість для купівлі.

Як би там не було, учасникам ринку варто залишатися гнучкими та бути готовими до різних сценаріїв — у тому числі не найочевидніших.

В контексті макроекономіки тиждень обіцяє бути відносно спокійним, оскільки ринок не чекає на важливі публікації.

У будь-якому випадку варто звернути увагу на наступні дані:

Вівторок — обсяг будівництва нових будинків та кількість виданих дозволів на будівництво в США

Середа — індекс споживчих цін у єврозоні

Четвер — кількість первинних заявок на отримання допомоги по безробіттю в США, індекс виробничої активності від ФРБ Філадельфії та продажі на вторинному ринку житла у США

Пʼятниця — індекс PMI у виробничому секторі США та індекс ділової активності в секторі послуг США

Також цього тижня варто чекати на виступи представників ФРС та публікації звітів про доходи.

Не забувайте, що подекуди ринки можуть видавати серйозні рухи і без важливих макроекономічних новин, тобто винятково на настроях та позиціонуванні сфери монет. Відповідно, цей тиждень також обіцяє бути цікавим.

Вдалого трейдингу у найближчий тиждень.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

WOOFi wdraża się na Linea Mainnet, umacniając swoją pozycję jako centrum omnichain dla traderów DeFi.

Top-10 giełda zdecentralizowanych finansów (DEX) - WOOFi - uruchamia się na szybko rozwijającym się zkEVM, wspieranym przez potężnego gracza w dziedzinie DeFi - Consensys. Otwarci dla przedsięwzięć na Linea Chyba nie można było przegapić, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy sieci warstwy 2 zyskują na popularności. Wierzymy, że to nie tylko chwilowa moda, ale początek długoterminowego trendu, który sprawi, że te blockchainy staną się bardziej zatłoczone niż nawet najbardziej ruchliwe centra handlo
Aug 4, 2023
WOO network otwiera innovation hub w Polsce

WOO network otwiera innovation hub w Polsce

Innovation Hub powstał dzięki WOO Network w Polsce, mając na celu rozwijanie najlepszych projektów związanych z kryptowalutami w regionie. Ośrodek innowacyjny WOO Network web3 będzie identyfikować i wspierać obiecujących specjalistów z branży blockchain, start-upy oraz społeczności. "Jako część naszego zaangażowania w budowanie zdecentralizowanych finansów, ośrodek innowacyjny będzie wspierać utalentowane techniczne osoby, które rozwiązują problemy i pozytywnie wpływają na przestrzeń kryptowalu
Aug 2, 2023
Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Zrozumieć WOO network: Raport za drugi kwartał 2023 roku

Tematy, statystyki i analiza z drugiego kwartału 2023 roku Drugi kwartał 2023 roku był pełen wzlotów i upadków, z pojawiającymi się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wiadomościami. Po negatywnej stronie, banki centralne kontynuowały zaostrzanie warunków finansowych, a upadek Credit Suisse oznaczył początek trzeciego kwartału. Rynek NFT doświadczył znaczących spadków wartości w wielu kolekcjach, zaczynając od Bored Ape Yacht Club i przechodząc na ekosystem Azuki po wprowadzeniu wysoko rozc
Jul 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement