Біткойн продовжив рух вперед!

Біткойн продовжив рух вперед!

Доброго ранку, доброго дня, доброго вечора - чи коли б ви це не читали!
Це ринковий дайджест новин від WOO, у котрому ми говоримо про найцікавіші події тижня, що минає!

– Що у тренді?

Асамблея Нью-Йорка представляє законопроект про криптовалютні платежі для штрафів, податків

Законопроект, внесений до Асамблеї штату Нью-Йорк 26 січня, дозволить державним установам приймати криптовалюту як форму оплати штрафів, цивільних санкцій, податків, зборів та інших платежів, що стягуються державою.

Aave розгортає V3 на Ethereum після 10 місяців тестування в інших мережах
Згідно з твітом команди Aave від 27 січня, третя версія платформи для крипто-лендингу Aave вперше була розгорнута на блокчейні Ethereum. “Aave V3” спочатку була випущена у березні 2022 року, і незабаром після цього його було розгорнуто на кількох блокчейнах, сумісних з віртуальною машиною Ethereum (EVM). До цього часу користувачі Ethereum мали доступ лише до старішої версії додатка «V2».

Стайблкойни та CBDC можуть зіграти «важливу роль» у платежах, — генеральний директор Visa
Виконавчий директор гіганта кредитних карток Visa залишається впевненим, що рішення на основі блокчейну можна інтегрувати в його послуги та пропозиції для забезпечення наступного покоління платежів.

Розробники Ethereum створюють «тіньовий форк», щоб перевірити умови для виведення ефіру
Оскільки запропонована дата оновлення Ethereum Shanghai наближається, розробники створили середовище тестування під назвою «shadow fork», згідно з твітами розробника Go-Ethereum Маріуса Ван Дер Війдена 23 січня. Схоже, нова тестова мережа була створена для перевірки умов, необхідних для зняття стейкінгу, які наразі вимкнено, але планується ввімкнути в оновленні.


- Що відбулось на ринку?

Цього тижня BTC продовжує безвідкатно рухатися вперед, однак попереду є уже значні зони спротиву, де, теоретично, ціна може розвернутися.
Хай цього тижня $23 700 - це Point Of Control попередньої найбільш проторгованої зони, що зазвичай виступає як зона спротиву.
Враховуючи, що знизу є геп - можна очікувати на відкат?


WOO - новини

Цього тижня було купа партнерств та колаборацій - про це і загадаємо!


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Read Next
WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network nawiązuje partnerstwo z największą społecznością developerów Web3 w Polsce

WOO Network zakończyło 72-godzinny hackathon dla developerów Web3 we współpracy z HackOnChain, największą polską społecznością programistyczną dedykowaną technologii blockchain.
Jun 1, 2023
Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Інтеграція WOO X та WunderTrading — запорука успішного копі-трейдингу та оптимального цінового виконання

Ця інтеграція дозволить користувачам WunderTrading торгувати багатьма криптовалютами безпосередньо з платформи WunderTrading. Бонусами в даному випадку стануть передові трейдингові інструменти WOO X, а також глибока ліквідність та нульові комісії криптобіржі. Відтепер досвідчені трейдери можуть насолоджуватися відмінною реалізацією функції копі-трейдингу та приємними ціновими виконаннями трейдів. Це стало реальністю завдяки інтеграції WOO X і WunderTrading — трейдингового програмного забезпечен
Apr 26, 2023
Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Чи варто чекати на декілька тижнів ведмежого тренду на ринку криптовалют? Аналіз від KTG

Останній тиждень для індустрії криптовалют виявився вкрай насиченим і цікавим. І це досить неочікуваний результат, адже за цей час практично не було жодних публікацій важливих економічних даних. Біткойн почав показувати ознаки слабкості на початку тижня. Криптовалюта взялася втрачати вартість після торгів у певному діапазоні на вихідних і внаслідок тиску в рамках доби. У той же час продавці не змогли закрити день нижче за основну підтримку на рівні 29 200 доларів. Завдяки цьому ринок зміг вид
Apr 25, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement